Sayfa 321/587 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

klasik bir gun . önceki bilanco donemleri ile paralel davranışlar. ilk gun tahtaya girdigimde sormuştum bu merry linç i . ilk gunden beri haz etmedim bunlardan. şu anda da tahta serseri mayın gibi. komik oldu bugun biraz. bir sure bakmamak lazım yoksa hata yaptırır.

2.  Alıntı Originally Posted by bugur Yazıyı Oku
    klasik bir gun . önceki bilanco donemleri ile paralel davranışlar. ilk gun tahtaya girdigimde sormuştum bu merry linç i . ilk gunden beri haz etmedim bunlardan. şu anda da tahta serseri mayın gibi. komik oldu bugun biraz. bir sure bakmamak lazım yoksa hata yaptırır.
    Fonlar hariç montanlı satışlar hep SIFATSIZ ın işi. Bugün bile eksi yaptırırsa şaşırır mıyım? HAYIR!!

3. Utanç verici bir gündü kendi adıma

4. 75 milyon ödenmiş için 93 milyon TL kar için hadi 14 15 Tl leri kabullendik diyelim , şurda yıl sonuna dört ay kaldı ,9 da eger 150 Milyon kar gelirse 2 li rakamları yıl sonu 210 gibi bir kar gelirse 3 lü gibi rakamlar konuşulabilir , onun için ben kıpraşmayıp , düşüşlerde pozisyonumu artırıcam , hem bu yıl hemde gelecek senede bu ferformansı gösterirse diye bekleyip görücez , yatırım tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

5. bunun kadar kagıdı sıkan baska patron tanımadım sal artık kagıdı

6.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    bunun kadar kagıdı sıkan baska patron tanımadım sal artık kagıdı
    SIFATSIZ bu bilançoyu bile iç edebildi ya, Bravo!
    F/K yı 6 nın altına düşürmek gibi bir niyeti var herhalde.

7. https://www.tradingview.com/x/ZZSVRQcb/

günlük..

kanalı atlayamayınca bize atladılar..

13.20 leri görmek isteyebilir.

tabi bence

8. bir sürü takip ettiğim kağıt var, forumlarda sürekli araştırma yaparım. bir çok kağıdın topiğinde patrona ve speğe küfür edilir, beddua edilir ve kağıdın bistin en kalitesiz(hareket anlamında) kağıdı olduğu yazılır... onlar gibi demeyeceğim ama bu egser hakikaten çok sabır zorlayıcı hareket ediyor...

Sayfa 321/587 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •