Sayfa 327/587 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon
Arama sonucu : 4695 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Tahta yapıcıya selam olsun. Bir aşağı bir yukarı, bu ne sancısı böyle. Y.T.D.

2. sana güvenen beynimi s2m

3.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    sana güvenen beynimi s2m
    SIFATSIZ a güvenilir mi hiç?
    Adamları iki gündür resital yapıyor.

ee madem bu kadar seviyor hissesini yapsın cağrısını 25 liradan hem kendi sükuta erer hem de biz huzur buluruz. Malı aldın işte ,ee benim gördüğüm buradaki yatırımcı gercekten inatçı , ee denedinde 11,5 ları olmadı. Para da basıyorsun, ben inanmıyorum bu firmanın herhangi bir zamdan etkileneğine , aynı gün ürünlerine farkı bindiriyor. ee boşu boşuna kod işgal ediyorsun borsada.

5.  Alıntı Originally Posted by bugur Yazıyı Oku
    ee madem bu kadar seviyor hissesini yapsın cağrısını 25 liradan hem kendi sükuta erer hem de biz huzur buluruz. Malı aldın işte ,ee benim gördüğüm buradaki yatırımcı gercekten inatçı , ee denedinde 11,5 ları olmadı. Para da basıyorsun, ben inanmıyorum bu firmanın herhangi bir zamdan etkileneğine , aynı gün ürünlerine farkı bindiriyor. ee boşu boşuna kod işgal ediyorsun borsada.
    Sn bugur,
    Hissesini seviyor da… dağıttığı temettüleri onun üzerinden misliyle topladığı için seviyor.
    Hisseyi kontrol eden tek kişi. İstediği yerden trendi döndürüyor. Tahminim birçok kurum üzerinden işlem yapıyor. Ünlüdeki hisseler sadece bunun sahibi benim demek için sadece. Halihazırda işlem pazarına açık değiller.
    Yukarıdan bas
    Aşağıdan al!
    Biz de hep direnç bu kez kırılacak diye bekliyoruz…

6. 250 milyon ciro bekliyorum üstü var altı yok..
    60 üzeri kâr bekliyorum...

7. Ciro sanki 250 nin çok üstünde, kar marjları düşmüş tüm şirketlerde. Burada %20 kar marjı alsak 50 ml ediyor. Bu hareketler sanki 50 milyonun çok üstünde kar gelecek gibi hareketler, sabırla bekliyoruz, bakalım zaman bize neyi gösterecek?

8. Ky tarafından 3.çeyrek pek beğenilmedi galiba.

Sayfa 327/587 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •