Sayfa 428/587 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon
Arama sonucu : 4695 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by ReaLInvestor Yazıyı Oku
    Hisse gidecek gitmesine ama karşımıza 2000 yılından bu yana dolar bazlı logaritmik grafiğin 22 yıldır kıramadığı ve şu an kırmak için zorladığımız direnci çıkıyor karşımıza. Bu yüzden baskı yiyoruz. TL bazlı 29,60 - 30,00 aralığına denk geliyor. Geçilirse şayet hisse için çok farklı bir boyuta geçilecektir düşüncesindeyim. Grafikler üzerinden tamamen şahsi yorumumdur kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Teknik olarak 2-3 gün önce bahsettiğim dolar bazlı direnç seviyesi çok güçlü olduğunu tekrar görmüş olduk. Bu hafta için acaba kırar mıyız diye umudum vardı ama yükseliş yönünde hacim bir türlü oluşamadığı için şimdilik sert bir darbe yedik. Bilanço dönemine girdiğimiz için umudumu hala koruyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ReaLInvestor Yazıyı Oku
    Teknik olarak 2-3 gün önce bahsettiğim dolar bazlı direnç seviyesi çok güçlü olduğunu tekrar görmüş olduk. Bu hafta için acaba kırar mıyız diye umudum vardı ama yükseliş yönünde hacim bir türlü oluşamadığı için şimdilik sert bir darbe yedik. Bilanço dönemine girdiğimiz için umudumu hala koruyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.
    6 aylık bilanço 260-300 gelsin isterse 1 doları görsün, bulur buluşturur ekleme yaparız ne yapalım. sayın mterkan da var bir şekilde karşılarız artık.
    Faydalı grafik için teşekkürler.

3.  Alıntı Originally Posted by mutemmimcuz Yazıyı Oku
    6 aylık bilanço 260-300 gelsin isterse 1 doları görsün, bulur buluşturur ekleme yaparız ne yapalım. sayın mterkan da var bir şekilde karşılarız artık.
    Faydalı grafik için teşekkürler.
    Rica ederim ne demek. İyi bir hissede olduğumuzu biliyoruz, bu yüzden içimiz rahat zaten önemli olan da bu. İyi akşamlar

4. satsam geçen yıllarıma yazık

satmasam bugünüme yazık emenuke

dedeeee allah seni bildiği gibi yapsın.

5.  Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    Yalnız değilsin... O karşılamada ben de vardım.
    Sorun yok...
    Geldimm desteğe!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    Hoş geldin. sefalar da gelir işallah..

7.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Geldimm desteğe!
    ALKA lar duruyorsa sağlam cephane var demektir tebrikler.

8. Yine kapı açık kalmış.

Yakında Kuyruğu sıkıştırıp giderler.

Sayfa 428/587 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •