Special Days Image
Sayfa 455/587 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Bir Selçuklu Kadısı Genç Ömer Hayyam'a demiş ki:

" Her düşündüğünü ifade edebileceğin gün, senin torunlarının torunları bile ihtiyarlamış olacak. Şimdi sır ve korku devrindeyiz, iki yüzün olmalı, birini kalabalığa göstermeli, ötekini kendine ve Yaratıcı'na saklamalısın. Gözlerini, kulaklarını ve dilini korumak istiyorsan, gözlerin, kulakların ve bir dilin olduğunu unut. "

Uyku moduna girip beklemek lazım. Yoksa volatil piyasada alırlar anahtarımızı. Özel Şirketler de biz gibi. onları yormak, liyakatli personellerine eziyet etmek kendi ayağımıza sıkmaktan başka bir şey değil.

2. Bağfaşın yaptığını yapacaksan yap

Yoksa oyalama bizi dede

Her akşam uyurken sana bildiğim tüm duaları ediyorum

Allah kabul eder inşallah

3. Haber akışını takip etmek ve dayatılan algılara maruz kalmak zorunlu olsa bile inanmama hakkımız saklı olduğunu ve takasbankın da böyle zamanlarda en güvenli yer olduğunu düşünmekteyim.

Selçuklu zamanında da gömübank varmış.

naçizane bilgilendirmedir. asla tavsiye değildir.

4. 14 Ağustos’ta egeseramikshop web sitesinden ihracat ürünleri fiyatlarının ekran görüntülerini almıştım. Şimdi tekrar fiyat karşılaştırması için baktığımda fiyatların yüzde 40 yüzde 60 hatta bazı ürünlerde daha yukarı revize edildiğini gördüm. Gerçekten dikkat çekici. Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Sorun zam yapmak da değil

Satış yapılabilmekde

Satışda sorun değil

Zamlı fiyatttan aynı oranda satışa devam edebilmekde

Onuda son çeyrekte net görürüz

Bakalım iskontolar ne olmuş

Tabi bence

6. Dünkü qua 40'ı geçmiş

Utan dede utan

7. İlk tabanda çıkmayı hasbel kader becerebildiğim EGSER'de ikinci taban dibinde girmeyi akledemeyip bugün 30.96 ile geri dönüş yaptım. Erken mi girdik, geç mi kaldık zaman gösterecek. En azından 3. bilançonun iyi geleceğini, bir sıkıntı varsa 4. bilançoya yansıyacağını, o sebeple biraz yukarı gitme potansiyeli olduğunu düşünüyorum, özellikle bu rasyolarla.
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

8. Rasyo dediğiniz nedir ki

Bir kağıt bir kalem

Bu rasyolara sahip olmayan nice hisse arşı deldi

Tabi bence

Sayfa 455/587 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız