Sayfa 52/587 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 409 - 416 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Aman haa sıkı tutun hisseyi. bütün sülale ekran-klavye başında olsun aradan kimse sızmasın. aman dikkat Algoritma ayarlarına dikkat edin hatta arasıra Algoritmayı yağlamayıda unutmayın... Şu hisse biraz daha yükselsin ben biliyorum size ne yapacağımı!!!

2. Her gün aynı terane. Bir önceki kapanışın üstüne 10 kuruş oynayan ama 1 kuruş üstü kapanış yapan kağıtlarla borsamız gırgırını geçiyor. Madem öyle tavan ve taban da kalksın, herkes boyunun ölçüsünü görsün.

3. Elimde ASELSAN vardı sattığıma bin pişman oldum. Bir kaç ayda yüzde 80 gibi kar gitti. Buraya geleli aylar oldu. Oyalanip duruyoruz.

4. Hayırlı olsun 4 e geldik nihayet

Kaç kapadı acaba

6.  Alıntı Originally Posted by Hamitali Yazıyı Oku
    Elimde ASELSAN vardı sattığıma bin pişman oldum. Bir kaç ayda yüzde 80 gibi kar gitti. Buraya geleli aylar oldu. Oyalanip duruyoruz.
    İçi seni dışı beni yakar derler. Arkadaşımda da ASELS var, uzuncudur ve O da bayağıdır yataya sardığından şikayetçi. Haha

7.  Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    Yine ben geldim. 4 üstüne gidelim mi bugün? Hadi nasip bakalım
    İnadı bir gün sürdü. Teşekkürler. Kendinize iyi bakın arkadaşlar. O bilanço ile daha yolu var. Kağıt güzel kağıt. Bugün aldığım başka bir kağıt var. Onu fulleyecem. Eğer giderse çok uzun sürmez yine gelirim Bol kazançlar

8.  Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    İçi seni dışı beni yakar derler. Arkadaşımda da ASELS var, uzuncudur ve O da bayağıdır yataya sardığından şikayetçi. Haha
    Yok aslında ben de uzuncuyum da aselsani aile baskısından bir aya satmak zorunda kaldım. Yüzde otuz kar oldu daha ne bekliyorsunuz deyu zorla sattirdilar ben istemeye istemeye.
    En uzun da Ege de kaldım. Aklımdan geçen 4.5 üzeri de hissede baskı çok. Oraya ne zaman geliriz bilemiyorum. Güzel bir yarıyıl blancosu herşeyi degistirebilir

Sayfa 52/587 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •