Sayfa 27/587 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon
Arama sonucu : 4695 madde; 209 - 216 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by selectra90 Yazıyı Oku
    Tamam arkadaşlar çalışmalarınız için teşekkür ederim. Ben 3.27 ortalama ile takipteydim. Demekki hata yapmışım. Birsekilde zarar kes yapmam gerekebilir artık. Ama yinede bu hisse benim bilgime göre düşük. Fiyatta. Orta vade de zarar ettirmez gibi bir hissiyatim var. Ama hisler hep husrana ugratiyor

send by selectra
    3.22'den aldığımı baktım düşüyor 3.25'ten sattım. uzun zamandır al-sat yaptığım bir hisse olduğu için az çok ne yapar bilirim. hissede yükselme trendi gördüğüm zaman tekrar alırım sorun değil zarar yok sonuçta.hisse şu an için ucuz ancak hissedeki baskının kalkması lazım.aslında 4 lerde gezinmesi gerekirdi şimdiye kadar....

her daim zarar-kes (stop-loss) seviyesine dikkat etmek lazım...hayat kurtarır...

2. Günaydın arkadaşlar. günsonu atabilecek var mı?

Kutpo da buda istikrarlı satış yiyiyor yabancıdan tamam bilanço ivmesi biraz azalmış ama karlılık iyi geçen sene tüm olanlara rağmen.. Acaba sektörel tehdit mi var üstadlara sorum ihracatımızın çoğu ab ye mi

Yoksa likitidasyon değerine göre 3.20 ler giriş hedefi gösteriyor esas faaliyet karlılığını geçen seneye yetişsek 4 oluyor bu.. Yüzde 30 güvenlik marjını kapatsa ciddi getiri imkanı var..

Peki yabancı neyi tehdit olarak gördü..

Cazip fiyatlara gelmiş o yüzden takibe başladım bol kazançlar

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Adamlar 3.12 den 3.31 e boşuna cikarmamislar. Sattik stopladik zarar ettik. Şimdi yükseldi. şans nasip işte

Burda yazılanlara fazla kaptirmamak lazım

send by selectra

6. PD/DD bu gün 1 in altına inmişti baktığımda...

7. Pasta rica tskler

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

Sayfa 27/587 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •