Sayfa 240/587 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Sayın Efe78 bende sizi görünce tamam dedim.

Kağıt hareketlenecektir.

Egeser'i 1993 de ilk halka açıldığında 7500 gibi

bir rakamdan alıp 3-4 tavandan sonra 10500 gibi satmıştım.

Daha sonrasında 2010-2011 de güzel çıkış yaptı.

Temettü olaylarındaki gariplikler olması

şirket olarak fena değil.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ayyıldıx Yazıyı Oku
    Sayın Efe78 bende sizi görünce tamam dedim.

Kağıt hareketlenecektir.

Egeser'i 1993 de ilk halka açıldığında 7500 gibi

bir rakamdan alıp 3-4 tavandan sonra 10500 gibi satmıştım.

Daha sonrasında 2010-2011 de güzel çıkış yaptı.

Temettü olaylarındaki gariplikler olması

şirket olarak fena değil.

Umarım öngörün doğru çıkar...iyi şirket,karlı şirket(hatta karın önemli bölümünü bence saklıyor),ama işte kurumsallık yok,A.P. nin oyuncağı,borsada pek nadir olan temettüde imtiyazlı hisseler var,ABD de ihracatı Polatlara ait şirkete ucuzundan yapıyoruz.Şeffaf bir yönetim olsa yıllık kar her zaman sermayeyi aşar bana göre...

3. GYO lardan sonra Çiemonto, Demir

umarım sonrası Seramiklerde

4. Selamlar Egser müdavimleri.
    Bu gün itibarıyla 5,62 maliyetle aranızdayım.
    Beğendiğim,analiz ettiğim 4-5 hisse arasından bunu tercih ettim.
    Dilerim sonu hayırlı olur.
    Bol kazançlar dilerim herkese...
    Ytd.
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

5. Allah bereket versin 6 aylık taşımadan sonra yükü boşalttım kalan herkese hayırlı kazançlar...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

6. Alana da Satana da hayırlı olsun.

İnşaat sektöründeki önemli hareketlilik

3. ve 4. Çeyrek satışlara ve bilançoya yansıyacaktır.

Birileri iyi silkeleme yapıyor.

7. Ege Seramik tüm dünyada toplamda 18 firmanın sahip olduğu, sürdürülebilirlik standardı olan Green Squared Sertifikasını (Green Squared Certified®) Türkiye'de almaya hak kazanan ilk ve tek Türk firması olmuştur. Tasarım sürecinden başlayarak, ürünlerinin yaşam döngüsü boyunca tüm aşamalarında oluşan olumsuz çevresel etkiyi minimize eden Ege Seramik, bu bilinci tüm çalışanları ile sürdürülebilir kıldığı için Green Squared Sertifikası'nı almaya hak kazanmıştır.

Green Squared Certified® işaretini taşıyan ürünler, Green Squared® standardı ANSI A138.1'deki kapsamlı sürdürülebilirlik gereksinimlerini karşılamak için bağımsız olarak sertifikalandırılmış demektir. Green Squared® sertifikası, ISO 14024 Tip 1 çevresel etiketleme ve beyan gerekliliklerine uygundur. Green Squared Certified® olan ürünler, LEED, Green Globes, NAHB National Green Building Standard, International Green Construction Code, ASHRAE 189.1, GSA P100, and EPA Recommendations to USA Federal Purchasers, dahil olmak üzere önde gelen yeşil bina kodlarına, standartlara, derecelendirme sistemlerine ve satın alma programlarına uyum sağlamaktadır. Onaylı bir sertifika kuruluşu, UL Environment tarafından bağımsız olarak doğrulanan ürünler, Green Squared Certified® işareti taşıyabilmektedir.

Green Squared Certified® olan ürünler, çevre ve toplum üzerinde olumlu etkisi olan ürünlerin değerlendirmesini yapmaktadır. Green Squared, tüm kullanım ömrü boyunca ürünler için sürdürülebilirlik ölçütleri oluşturmak amacıyla hammaddeden başlayarak; ürün özelliklerini, üretimi, ürün yaşam sonunu, ilerici kurumsal yönetimi ve yeniliği kapsamaktadır.

Ege Seramik, çevreye duyarlı üretim tesisleri ve geri dönüşüm & geri kullanım projelerini aldığı uluslararası sertifikalar ile belgelendirmeye devam etmektedir...KAP haberi kopyaladim

8.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Allah bereket versin 6 aylık taşımadan sonra yükü boşalttım kalan herkese hayırlı kazançlar...
    Zirvelerde geziyor kağıt erken satmışssın gidecek yolu var gibi sanki ilerde göreceğiz...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Sayfa 240/587 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •