Sayfa 530/587 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Bu eşeğin bir yere gitmeye niyeti yok gibi, tahtacısı başka tahtalarda top koşturuyor, şahsen bu kadar rezil bir hisse ve tahtacı olduğunu bilmiyordum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Tamam dev şirketlerin piyasa değeri gibi ol demiyorum.93 mln dolar piyasa değerinde işlem görmekte nedir.O dev şirketlerden birinin merkez binasında tadilat fiyatına da işlem görme yani koca Ege Seramik.Kıyaslama çoğu zaman doğru sonuç verir.Bekliyorum.Yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. kur artışı 2. çeyrek bilançoyu kurtarabilir..

4.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    kur artışı 2. çeyrek bilançoyu kurtarabilir..
    Kurtarmaz, az bir karla 6 aylığı kapatır.. 9 aylık bilançoda hissede olmayanı arkasından baktırır.

5.  Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    Kurtarmaz, az bir karla 6 aylığı kapatır.. 9 aylık bilançoda hissede olmayanı arkasından baktırır.
    zarardan daha iyi değilmi..oda kurtarmış olur..

tabi bence..

6. Günaydin Arkadaşlar,
    Bölünmeden sonra halen alış maliyetim değişmedi sizde de mi öyle?

7. Sene başında 9 üstüdü, şubat ayında deprem ve yapıların rallisinde bir varlık gösterendi, sonra bedelliden para girdi yine bir icraat olmadı şimdi endeks ralliye başladı 6'ya takıldı kaldı, GS de şampiyon olmuşken hem de.
    %50 çıksa düze çıkarız ancak, enflasyon ve kur artışı ile kallavi girmiş olur, Polatspor otur yerine sıfır.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Selam ortaklar 👋👋👋

Kendi adıma toplamaya devam ediyorum

Bugün de az çok demeden yine bastım parayı ortaklık payını artırdım ve uyku moduna aldım yeni aldığım hisseleri de 🤗

Fiyatlar burada veya altta durdukça çok mal kaptırır benden demesi

Sayfa 530/587 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •