Sayfa 584/587 İlkİlk ... 84484534574582583584585586 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Ege seramik için kafamda bir rakam belirledim bedelli açıklandıktan sonra düşerse oraya gelirse alırım yoksa alan kazansın benden para çıkmaz
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2. mİLYON LOT ÜZERİNDE ADAM GEÇMİŞ DÖNEMDE BEDELLİYE GİRDİYSE

HEM BEDELSİZ GELEN MALLAR İÇİN ÖDEYECEK HEM ESKİ MALLARI İÇİN ÖDEYECEK

PARAYA BAK BE
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3. Herkes hesabına baksın....
    Alan alsın, satan satsın,
    Gerıye bakanlar üzülürse üzülsün, sevinirlerse sevinsin...

4. Şirketten, ana sözleşmeden, genel kurul hazirun cetvellerinden, bilançodan, gelir tablosundan, üretimden, satışların dağılımından haberi olmayanlar...
    Hisseye girdim, girdikten sonra ne kadar kazanacağım diyenler..
    Kararınızı bir daha gözden geçiriniz..
    Sizin için en doğrusu neyse ona göre hareket ediniz.

5. Bedelli sermaye artışı, zaten enflasyon karşısında parası erimiş olan küçük yatırımcının cebine el atmaktan öte bir şey değil... yazık yazık...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

6.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Benden 6 ay dolmadan %960 bedelli sermaye artışı parası almış oluyor,onun yatırdığı beni ilgilendirmiyor,sirketin 3 te 2 sinden fazlasına sahip,herhalde bizden fazla yatıracak, bu yapılan sermaye artışı ancak batık bir şirkette olur.Oysa geçen yıl o verimsizlik,sipariş yetersizliği vb gerekçeyle üretimi düşürmeden önce hasılat, kar gayet iyiydi,birden zarara döndü...oysa sektördeki diğer şirketlerin rakamları hiç te kötü değildi.Ben büyük bir hinlik görüyorum...nedenini bilmiyorum.
    Var bir çapanoğlu... bakalım zaman ne gösterecek...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

7. bieny 361 milyon sermaye ile 9 ayda 5 milyar 168 milyon hasılat ve 760 milyon kar...gel de imrenme böyle dürüst yöneticileri olan şirkete.

8. İşte size sermaye arttırımı ve temettüler:
    Egser 2001'de %150,2003'te %50 bedelli sermaye arttırımı yapmış.
    2011'den itibaren temettü dağıtmış ve 1000 adet hissesi olan bir yatırımcıya toplam 4764,6 TL brüt temettü ödemiş,net 4288 TL
    Yine 1000 adet hissesi olan bir yatırımcı eğer teklif edilen bedelli artışı onaylanırsa 2023 te 4600 TL bedelli parası yatırmış olacak.
    Şirket zor durumdaysa geçen yıl neden hisse başı 2.25TL verdin? Öde borçlarını.
    yüksek karlılıkta giderken 1 yıl geçmeden şirket zor duruma düşüyor.Akıl alır gibi değil.

Sayfa 584/587 İlkİlk ... 84484534574582583584585586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •