Sayfa 471/587 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. 2022 3 aylık 6 aylık ve 9 aylık finansal raporlar ve açıklamalarında her üç ayda bir değişikliğe gitmişler.. Yukarıdaki tablolarda Şirketin 3 er aylık maliyetleri kalem kalem sıralanmış, maliyet kalemlerinin dağılımlarında sürekli yer değiştirmeler olmuş..
    Örneğin 3 aylık finansal raporlarda etraflıca açıklanan masraf yerleri 6 aylık raporda daraltılmış, dipnotlarda şirketin enerji giderlerinin 391.208.390 TL olduğu lütfen belirtilmiş..
    9 aylıkta ise doğalgaz ve elektrik giderleri kalem kalem açıklanmış ...
    Ciddiyetsizlik diz boyu..
    (Veriler şirketin KAP ta açıklanan finansal tablolarından alınmıştır..)

Aynı durumu Yönetim Kurulu tarafından açıklanan raporlar ile Finansal tablolar raporlarında da gözlemliyorum..
    Bununla ilgili gözlemlerimi daha sonra açıklarım..

Bütün bunlara rağmen karamsar değilim..

2.  Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku

2022 3 aylık 6 aylık ve 9 aylık finansal raporlar ve açıklamalarında her üç ayda bir değişikliğe gitmişler.. Yukarıdaki tablolarda Şirketin 3 er aylık maliyetleri kalem kalem sıralanmış, maliyet kalemlerinin dağılımlarında sürekli yer değiştirmeler olmuş..
    Örneğin 3 aylık finansal raporlarda etraflıca açıklanan masraf yerleri 6 aylık raporda daraltılmış, dipnotlarda şirketin enerji giderlerinin 391.208.390 TL olduğu lütfen belirtilmiş..
    9 aylıkta ise doğalgaz ve elektrik giderleri kalem kalem açıklanmış ...
    Ciddiyetsizlik diz boyu..
    (Veriler şirketin KAP ta açıklanan finansal tablolarından alınmıştır..)

Aynı durumu Yönetim Kurulu tarafından açıklanan raporlar ile Finansal tablolar raporlarında da gözlemliyorum..
    Bununla ilgili gözlemlerimi daha sonra açıklarım..

Bütün bunlara rağmen karamsar değilim..
    Sn.mterkan,
    Şuan konjektürde, ülkemizde doğalgaza dayalı üretim yapan sanayi şirketlerimizin satış ve karlılık açısından hiç olmadığı kadar lehine. Özellikle Avrupa pazarı ve Avrupadaki rakiplerin durumu dolayısıyla şu an aşırı fiyatlamaya bile uygun hale gelen şirketin bu fiyatlarda kalması ancak ve ancak tek bir şeyle izah edilebilir.
    MANİPÜLASYON!
    Tek karamsarlık yaratan şey bu!
    Bitmek tükenmek bilmeyen ve hunharca yapılan bu baskı.

3.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Sn.mterkan,
    Şuan konjektürde, ülkemizde doğalgaza dayalı üretim yapan sanayi şirketlerimizin satış ve karlılık açısından hiç olmadığı kadar lehine. Özellikle Avrupa pazarı ve Avrupadaki rakiplerin durumu dolayısıyla şu an aşırı fiyatlamaya bile uygun hale gelen şirketin bu fiyatlarda kalması ancak ve ancak tek bir şeyle izah edilebilir.
    MANİPÜLASYON!
    Tek karamsarlık yaratan şey bu!
    Bitmek tükenmek bilmeyen ve hunharca yapılan bu baskı.
    Sn Gogos,
    Şirketin mali yapısı ve faaliyetleri ile ilgili olarak kafama takılan bir husus yok.. Sadece kamuya ait açıklamaları ile şirket faaliyetlerine air gerek finansal tablolarında gerekse Yönetim Kurulu faaliyet raporlarında uyumsuzluklar, dikkatsizlikler, baştan savmalar var...
    Buraya dikkat çekmek istedim..

4. Çok nazlı çooook.

5.  Alıntı Originally Posted by ORTAK Yazıyı Oku
    Çok nazlı çooook.
    Nazdan değil.
    Tek ve yegane engeli Opersayon .

6. Bütün egserleri bozup halka arzdan oransal alfas alsaydım şu ana kadar en az 200 bin kazanmıştım.

7. Bugün güç gösterisi yapıyor Operasyon yapan Çocuk.

8. Quagr 64 TL...daha önce yazmıştım,2 kez egser-quagr hisselerimi değiştirmeyi düşündüm,cesaret edemedim,hatta omarby nikli arkadaş sanıyorum değiştirmişti de...şimdi quagr her yükselişinde patrona dua ediyorum.
    Normal olmayan fiyat Quagr değil, fk sı 11 gibi...bizimki de fk 11 olsa benzer fiyatlarda olacak...Ne diyeyim kabahat tabi ki bende...

Sayfa 471/587 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •