Special Days Image
Sayfa 237/587 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    Bu hiseyi galip ozturk bile yukari tasiyamaz cunku k.yatirimci dusmani patrin adnan yukselttirmez. Tarihinde 100 milyona yakin kar ettigide oldu ama tarihinde 5.65 yukari gidemedi hicbirzaman. Degil 9 milyon karla 7-8 lira olmak 1 milyar kar getirse yine 7-8 lira olamaz 25 milyon lot hisse var yillardir ayni terane 2.50-5 arasi git gel su an tavan fiyatlarda geziniyor bistin en ufak satis dalgasina yine dip fiyatlara gidecektir hic sasmaz yillardir ayni terane bu hisseyi bilen bilir .Al sat tut tavsiyesi degildir .
    Arkadaşın yorumuna katılıyorum , patronun tutumu şirkete o kadar hakim olmuş ki geçtiğimiz yıllarda 2017-2018 bu hisseyi taşırken yatırımcı ilişkileri sorumlusu Bülent beyi aradım bir şey sormak için , abartısız söylüyorum 1 hafta içinde en az 3-4 gün günde iki üç defa tel açtım her seferinde sekreterin cevabı, Bülent bey toplantıda şu an müsait değil, tel bırakın o sizi arayacak, yemeğe çıktı toplantıya girdi vs.vs. Yatımcı İlişkileri Sorumlusu arkadaş ilişki kurmamak için okadar ustaca manevra yapıyordu ki 3 defa tel no. bırakmama rağmen nezaketen ve görevi gereği bir kez olsun aramadı bende en sonunda sekreter hanıma bakın ben alacaklı değilim borçludan kaçar gibi bu arkadaş benimle görüşmekten kaçınıyor ve SPK nın görev tanımına göre suç işliyor kendisini SPK na şikayet edeceğim diyerek tel kapattım.. 1-2 saat sonra bir bayan aradı beyefendi buyurun ben yardımcı olabilir miyim dedi bende kendisine hisse senediniz halka açık ama şeffaflıktan çok uzak ve yatırımcı güvenini yok etmişsiniz o yüzden yıllardır iyi bilanço dönemlerinde dahi 2.5 -3 tl da ve çok düşük değerlemelerde sürünüyor ve bir türlü gerçek değerine ulaşmıyor, bir daha kolay kolay Ege seramik hissesi almam diyerek görüşmeyi sonlandırdım.
    Gel zaman git zaman 1 ay önce ucuz kaldı diyerek 3.90-4.10 aralığı az bir miktar yine aldım , değişen pek bir şey yok 2 gün önce hisseyi iyi bilançoya rağmen %- 7 aşağıda görünce "Can çıkar huy çıkmaz" ve "Balık Baştan Kokar" misali benimle görüşmeyen zihniyetin hisseyi yatırımcıya haram eden zihniyetten cesaret almış olduğuna bir kez daha inandım..
    Şu an karda mıyım evet, fakat bu hisseye güvenerek fazla miktar alırım dersem yalan olur ? paramın max.% 5-10 kadarı ile alırım layık olduğu değeri verir geçer giderim...

3.  Alıntı Originally Posted by canalay Yazıyı Oku
    Ünlü menkuldeki polat lotları yüzünden kimse bu hisseye girme cesaretini gösteremiyor , gösteremez de.

4. egeser çıkacak mı ne

5.  Alıntı Originally Posted by FarukNedim Yazıyı Oku
    egeser çıkacak mı ne
    Nereye nereden

6. Egser mi cikacakmis guldurmeyin .Endeks 3 gunde nerdeyse 4000 puan yukseldi bu hala ayni yerde .Adnan gibi k.yatirimci dusmani bir patron olduktan sonra kimse bu hisseden para kazanazamaz .4 yil once 5.40 dan millete mal iteledi ortaklar daha ordan alan zararini 3 ay once cikarabildi .Hicbir spek alipta tasiyamaz yukarilara gucu yetmez adnan da o kadar mal olduktan sonra cunku hicbir spekulator patrona dolayisiy la bu hisse ye guvenmiyor daha yillarca 2.50-5 arasi gider gelir bu hisse icin 7-8 lira hayal bile degil imkansiz otesi bu hisseyi yillardir bilen bilir tarihinde en yuksek 1 kere 5.65 gordu sadece .Al sat tut tavsiyesi degildir .

7. İçimize giren çıksın yeter
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

8. La bi yalandan da olsa 5 li fiyatlara doğru aksiyon yap bari
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

Sayfa 237/587 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •