Sayfa 277/587 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku

Temettü dağıtımında A grubu hisselere daha fazla temettü vermesi bir handikap olabilir. Bu konu uzun vadeli yatırım kararınızda etkili olabilir. Araştırılmalı sorgulanmalı ve değerlendirilmeli.
    bilgilendirmeniz için teşekkür ederim, mutlaka detaylı araştırmasını yapacağım. Covid öncesi temettü verimi de yükseliyor derken pandemiye denk gelinmiş. Bu sene kendisini iyice belli eder diye düşünüyorum
    egser de açıkçası hissenin büyüme potansiyeli beni çok cezbediyor. öz sermaye karlılığını sürekli yükselten bir firma olması, iyi yönetilmesi, dolaşımdaki payın az olması; temettü verimliliği konusunu 2. plana atmak konusunda haklı bir gerekçe olabilir belki?

Diğer 2 hissenizi mahsuru yoksa,söyleyebilirmisiniz.
     Alıntı Originally Posted by dtcagatay Yazıyı Oku
    merhabalar ortaklar

10 sene sonrası için emeklilik planları yapıyorum, bu bağlamda; öz sermaye karlılığı yüksek, iyi yönetilen, öz sermaye karlılığında da büyüme potansiyeli taşıyan, dolaşımdaki lot sayısı az olan ve temettü verimliliği yüksek hisseler araştırıyorum.

4 aylık bireysel çabalarım ve araştırmalarım ile şu an için 3 firmada pozisyon aldım ve Allah izin verirse en az 10 sene belki de ömür boyu hiç dokunmayı düşünmüyorum. Düştükçe ekleme yapacağım. Ege seramikle ilgili yanıldığım ya da gözden kaçırdığım uyarmak isteyeceğiniz konular varsa dinlemek istişare etmek isterim.

Herkese iyi forumlar
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by mavi007 Yazıyı Oku
    Diğer 2 hissenizi mahsuru yoksa,söyleyebilirmisiniz.

Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte; enjsa, egser ve deva holding kesin, Gedza ambalaj da bir diğer araştırma konum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim
     Alıntı Originally Posted by dtcagatay Yazıyı Oku
    Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte; enjsa, egser ve deva holding kesin, Gedza ambalaj da bir diğer araştırma konum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Şirket değeri : 147 M$
    Değerini bulmaya istekli.

6.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Bilançoda tahminim çeyrek bazda 160-170 milyon arası satış ile 50 milyon civarı brüt kar gelir. Toplam net kar 40 üzeri olur.

Şirketlerin geneli çok iyi bilançolar açıklıyor ama fiyata yansıması pek olmuyor. Egser görece primsiz olduğu için bilanço daha fazla etkileyebilir.
    Sayın yarımada 9 aylık bilanço tahmininizi neredeyse 12 den isabet ettirmiştiniz. 12 aylık için bir tahmininiz var mı?

arkadaş ne sıkıntılı birsey bu merry lyn. ne bok yedigi belli degil ama belli ki tahtanın traderından izinli , yoksa buna boyle izin vermez kimse.

8. 29 aralıktan bu yana süren yükseliş trendinin altına değdik...

Sayfa 277/587 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •