Sayfa 111/587 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 881 - 888 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Bu hisseye yön veren ( çoğunlukla aşağı doğru ve kısmen fiktif işlemlerle) Algoritmalarını tırpan gibi kullanarak yatırımcıları söğüşleyen sahiplerinin ta kendileridir arkadaşlar, hemde bu dediğimi dede oğul ve torun üç kuşak birlikte büyük bir keyif alarak yapıyorlarsa hiç şaşırmayın, 7/24 hissenin başında bekçi köpeği gibi nöbet tutup göz açtırmayan hangi ********lerse yuh olsun onlara da..
    Firavun gibi dünya ve paraya meyletmiş kalbi kararmış insanlara( patronlar) lanet olsun, Algoritmaları ..... rına girsin, onlardan gelecek hayır şeytandan gelecek şer gibidir hiç gelmesin daha iyi......

2. Arkadaşlar,dün yaptığım paylaşımda ege seramiğe ait rakamları yanlış yazmışım,artık o sinirle zarar rakamlarını mı yazdım,başka hisselere ait rakamları mı yazdım,bilemiyorum.Demek ki iyice zıvanadan çıkmışım.Şimdi kap rakamlarına bakıyorum öyle değilmiş.
    KAR :2013=29,2014=38,2015=50,2016=29...hasılat,b.kar,f aaliyet gelirleri hepsi yanlış olmuş...belki de 3 aylık bilançoya baktım.Özür dilerim.

3. Gözünü toprağa dikti gene.

Toprak doyursun seni Adi.

4. Gözünü toprağa dikti gene.

Toprak doyursun seni Adi.

5. Fiyat hareketleri ile Kimsenin ortak olmak istemediği bir şirket görüntüsü çiziyor. İlginç!

6. şimdi hsbc ve yapı kredideki satışlar gerçekten patrona ait satışlarsa tehlikeli bir durum,şöyleki: her türlü satış,hasılat,ihracat vb.bilgiler de,bilançoyu yazacak kalem de onun elinde...eğer rakamlar kötüyse zaten 3 aylık bilanço sonrası sattıklarını istediği yerden yerine koyar,yok birilerine kızıp sattıysa da yine kötü, çünkü; rakamlar iyi olsa bile, bu kez de bilançoyla oynayıp durumu kötü gösterir ve yine sattığını yerine koyar...

7. en cok artalardan su cemas ula patronu borsanın en azılı hırsızlarından rıza adam ceması 2 yıl once 0.50 den aldı 5 liraya goturdu .biirde egsere bak 3-4 yıldır hala aynı fiyatlarda git gel ..3-4 yılda kar noldu ozkaynaklar noldu vs vs ..sirket buyumesi hisseye 0 olarak yanısyor neden cunku patron da is .yok .ozgyo daha 20 gun once 1.45 ti bugun %250 primle 5.50 oldu tugsas daha 2 gun once 4 liraydı 5.10 oldu ..yani para konusur..para nereye girerse orası gider .egserden para cıkıyor habire..adnan polat itabarımı versinler yeniden galatasaraya gelim diyor ya senin kendi sirketin itibarsızlıgı nolcak ?
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

Sayfa 111/587 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •