Sayfa 217/587 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

"Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın BM'de açıkladığı güvenli bölge planına göre, Suriyelilere konut ve tarla verilecek. Planın 23.5 milyar Euro'ya mal olması bekleniyor.Suriye sınırında oluşturulması planlanan güvenli bölgenin detayları ortaya çıktı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD'de muhataplarıyla paylaştığı planda güvenli bölgede köy ve ilçeler oluşturulması ve Suriyelilerin bu alana yerleşmeleri öngörülüyor.MALİYET 23.5 MİLYAR EUROPlana göre Suriye'de yabancı fonlarla yeni yerleşim alanları oluşturulacak. Maliyeti 23,5 milyar euroyu bulacak bu alanlarda 200 bin konut yapılması ve 1 milyon kişinin yaşaması planlanıyor. Güvenli bölgede 5 bin nüfuslu 140 köy olacak. Bu köylerin her birinde 350 metrekare alan içinde 100 metrakarelik evler olacak. "
    Haberler.

İnşaat malzemelerinin gidişi bu yüzden,,,egsere yansır mı bakacağız
    önce çimento,sonra demirçelik gitti,,alt sektörler kaldı,,bakalım bunlar da gidecek mi görürüz.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın BM'de açıkladığı güvenli bölge planına göre, Suriyelilere konut ve tarla verilecek. Planın 23.5 milyar Euro'ya mal olması bekleniyor.Suriye sınırında oluşturulması planlanan güvenli bölgenin detayları ortaya çıktı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD'de muhataplarıyla paylaştığı planda güvenli bölgede köy ve ilçeler oluşturulması ve Suriyelilerin bu alana yerleşmeleri öngörülüyor.MALİYET 23.5 MİLYAR EUROPlana göre Suriye'de yabancı fonlarla yeni yerleşim alanları oluşturulacak. Maliyeti 23,5 milyar euroyu bulacak bu alanlarda 200 bin konut yapılması ve 1 milyon kişinin yaşaması planlanıyor. Güvenli bölgede 5 bin nüfuslu 140 köy olacak. Bu köylerin her birinde 350 metrekare alan içinde 100 metrakarelik evler olacak. "
    Haberler.

İnşaat malzemelerinin gidişi bu yüzden,,,egsere yansır mı bakacağız
    önce çimento,sonra demirçelik gitti,,alt sektörler kaldı,,bakalım bunlar da gidecek mi görürüz.
    benden söylemesi bu kağıtgidecek diye daha çok beklersinizbu kağıt diyorum zira bu hakikaten senet değil tam bir kağıt hatta kağıt par Bçası daha öncede yazdım bukağıdın %30 A ve B nama yazılı imtiyazlı hissesi var kağıdı inceleyin her yıl düzenli kâr ediyor düzenli temettü veriyor lakin kağıt gitmiyor neden hiç araştırdınızmı KAP 'a girin kağıdın sermaye ve ortaklık yapısından bakın örneğin 100 tl tümettü veriyorsa 70 tl sini %30 luk imtiyazlı hisseye yani kendi cebine atıyor patron geriye kalan 30 tl yi ise %70 lik piyasada dolaşan hisselere veriyor eğer piyasada dolaşan hisselerden kendinde var ise birde ordan alıyor temettü birde yönetim giderlerinden aile fert başına 25- 30 mlyar maaş alıyor yani hep cebe hüp cebe bir bakıyorsun kağıt yıllarca 3-5 tl arasında gidip geliyor ne fonlar giriyor hisseye nede yabancılar bir insanlık görevi olarak yazdım bu yazıyı karar sizin araştırın öyle yatırım yapın ben borsadan morsdan anlamam ben bir çobanım çok iyi davar güderim.....

3. İlginç bir şekilde 8% yukarıda gözüküyor şu an. Hayırlısı...

4. bir haber de bulamadım....

5. Yıllar sonra bu tahtaya geri döndüm döndüğümden beri de iflah olmadı Bende bir cenabetlik mi var acaba...
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Matriks'den alıntıdır:

Egser:

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Hasılat düşüşünü aynen kar düşüşüne yansıtmış haysiyetsiz dadaş...hatta hasılat 46 milyon düşmüş,kar 47 milyon...

8. Ne düşüneceğimi bilemedim açıkçası. Bir taraftan bel bükücü yurt içi talep daralması ve artan girdi fiyatları karşısında karlılık konusunda su üstünde kalabilmiş olabilmesini takdir ediyorum. Öte yandan mamül stoklardaki artış ve yerinde sayan yurt dışı satışlar rahatsız etmekte.

Sayfa 217/587 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •