Sayfa 492/587 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542 ... SonSon
Arama sonucu : 4696 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Bugünkü hareketin nedeni bilanço mu, ne bekleniyordu da kağıt bu kadar etkilendi?

2.  Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    Bugünkü hareketin nedeni bilanço mu, ne bekleniyordu da kağıt bu kadar etkilendi?
    Bedelliden kaçıyorlar...

3. 2022 bilançosu hisse başı 5.05TL kar var...toplantı çağrısında bunun 3-4 TL sini temettü vereceğiz,bedelliye sayacağız gibi bir açıklama olursa bu gün satanlar almak için biribirini çiğnerler.

4.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    2022 bilançosu hisse başı 5.05TL kar var...toplantı çağrısında bunun 3-4 TL sini temettü vereceğiz,bedelliye sayacağız gibi bir açıklama olursa bu gün satanlar almak için biribirini çiğnerler.
    Büyük ortağımızın Galatasaray başkanlığı döneminde yapılan sermaye artışlarına bakarsak ne yapıp ne yapmayacağını kolayca kestirebiliriz.

Şimdi, hissemizde güya %278,66 bedelsiz + %88 bedelli artışı kararı alındı…
    Görüntü öyle!
    Ama işin aslı
    % 440 bedelli
    %26,66 bedelsiz
    Meşhur KAP tan bu yana
    evde VAMPİR var!

5.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Büyük ortağımızın Galatasaray başkanlığı döneminde yapılan sermaye artışlarına bakarsak ne yapıp ne yapmayacağını kolayca kestirebiliriz.

Şimdi, hissemizde güya %278,66 bedelsiz + %88 bedelli artışı kararı alındı…
    Görüntü öyle!
    Ama işin aslı
    % 440 bedelli
    %26,66 bedelsiz
    Meşhur KAP tan bu yana
    evde VAMPİR var!

on numara tespit..

ahh dede ah..

sen işini çok iyi yapıyorsun.

umarım senden sonrakilere bu aklı miras bırakmazsın..

6. Arkadaşlar bu bedelli,bedelsiz sermaye artışı kararı yönetim kurulunda alındı,kap'ta duyuruldu ,tamam..peki SPK 'ya resmi başvuru yapıldı mı,yani bir izin mi bekleniyor,yoksa başvurunun yapılması mı? Bilgisi olan lütfen açıklasın.

7.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu bedelli,bedelsiz sermaye artışı kararı yönetim kurulunda alındı,kap'ta duyuruldu ,tamam..peki SPK 'ya resmi başvuru yapıldı mı,yani bir izin mi bekleniyor,yoksa başvurunun yapılması mı? Bilgisi olan lütfen açıklasın.
    SPK ya başvuru yapılmış olmalı, ama ne zaman yapıldığını bilemiyorum. Şirket yatırımcı ilişkilerinden öğrenilebilir belki. SPK yapılan başvuruyu değerlendirdikten sonra kabul ederse bunu şirkete bildirir ve aynı zamanda her perşembe günü yayınlanan SPK bülteninde de açıklar... Sonrasında bedelli bedelsiz sermaye arttırım tarihi şirketçe açıklanır.
    EGSER yatırımcı ilişkileri müdürü Mehmet BAŞTAŞ Tel. 0 232 878 17 00

8. Sermaye artışı yapacak ARENA şirketine ilişkin kap açıklamalarına baktım,23 Ocak'ta tadilat kararı alıp kap'ta yayınlamışlar,27 ocakta başvuru yaptıklarını bildirmişler.27 şubatta başvurularının spk tarafından kabul edildiğini yine kap'a bildirmişler.
    Egser'de başvuru yapıldığına ilişkin bir kap bildirimi yok...demek ki henüz hazırlık aşamasında,ben öyle anlıyorum.

Sayfa 492/587 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •