Special Days Image
Sayfa 326/587 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Sıfatsız tepelerde sahneye çıkıp dağıttığı temettüleri geri toplamayı iyi bilir.
    Gene sahnede!

2. Biraz baski var sanirim...

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

3.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Biraz baski var sanirim...

Biraz demek oldukça iyimser bir yakıştırma olmuş.
    An itibariyle
    bekleyen satış emri: 404.000
    Bekleyen alış emri. : 86.000

bu endekse (an itibariyle +1,88 %
    Ve küçük çaplı bir devaluasyonda bile ihracatçı şirketi ekside kim tutabilir?

SIFATSIZ!

4.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Biraz demek oldukça iyimser bir yakıştırma olmuş.
    An itibariyle
    bekleyen satış emri: 404.000
    Bekleyen alış emri. : 86.000

bu endekse (an itibariyle +1,88 %
    Ve küçük çaplı bir devaluasyonda bile ihracatçı şirketi ekside kim tutabilir?

SIFATSIZ!
    Borsada yabanci yok,at kosturuyorlar.
    Bizim zaten sermayemiz yok...

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

5. Sıfatsız kim arkadaşlar

6. 2010 yılında Adnan Polat ile yapılan bir söyleşiden alıntıdır;
    Adnan Bey, babanız iş dünyasının kendine has simalarından birisidir. Onunla ilgili ilginç anılarınız var mı?
    Çok anımız var. Biliyor musunuz,babam beni spekülatör bile yaptı. 1992'de Ege Seramik'i halka açmak istedik.ABD'de okuduk ne de olsa, Wall Street'le de ilgilendik. Döndüğümde, baktım Türkiye'de de borsaya açılma modası var. Biz de açılalım dedik. Babam, karşı çıktı. Onu zorla ikna ettim. Şirketin yüzde 25'ini halka açtık. Babam, bu işi sevmiş. Benden gizli şirketin bir kısım hisselerini İMKB'nin ikinci işlem pazarına aldırmış. Bir gün bir aracı kurumdan aradılar ve ellerinde büyük miktarda hisse olduğunu söylediler, inanamadım. Babamla bu yüzden aramız da bozuldu biraz. O zamanki SPK Başkanı Caner Ertuna, duruma bir çözüm getirdi. Ancak, gazeteler günlerce beni borsa spekülatörü diye manşet yaptılar. Derdimi kimseye anlatamadım o zamanlar.
    https://www.google.com.tr/amp/s/www....i-1278167h.htm

7. arkadaşlar navlun fiyatları bizi hiç etkilemiyor, çünkü şirket seramik kırılabilir olduğu için fabrikadan satışını gerçekleştiriyor. bunu bizzat şirketten teyit edebilirsiniz.. bizi etkileyen maliyet doğalgaz artışıdır. tüm dünyada çok yükseldi bu doğalgaz fiyatı, açıkçası botaş bunu tüketicilere tam yansıtmıyor yoksa çok daha pahalı doğalgaz kullanacaktık. kasım ayında trnin doğalgaz sözleşmesi bitiyor dolayısıyla kasım ayında en az yüzde 20'lik bir zam söz konusu... acaba bunu fiyatlarımıza nasıl yansıtacağız...bizim lehimize olan şey ise maalesef ki artan dolar kuru... bu arada en az 55 ml kar gelir inşallah..

8.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    arkadaşlar navlun fiyatları bizi hiç etkilemiyor, çünkü şirket seramik kırılabilir olduğu için fabrikadan satışını gerçekleştiriyor. bunu bizzat şirketten teyit edebilirsiniz.. bizi etkileyen maliyet doğalgaz artışıdır. tüm dünyada çok yükseldi bu doğalgaz fiyatı, açıkçası botaş bunu tüketicilere tam yansıtmıyor yoksa çok daha pahalı doğalgaz kullanacaktık. kasım ayında trnin doğalgaz sözleşmesi bitiyor dolayısıyla kasım ayında en az yüzde 20'lik bir zam söz konusu... acaba bunu fiyatlarımıza nasıl yansıtacağız...bizim lehimize olan şey ise maalesef ki artan dolar kuru... bu arada en az 55 ml kar gelir inşallah..
    Bu navlun meselesini ben de dusunuyordum.Bahsetmeniz iyi oldu.
    Dogalgaz maliyet artisini yurt disi satislarimiz etksini absorve edecektir benim de tahminim.
    Ytd syg

Sayfa 326/587 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •