Sayfa 134/587 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. daha yeni gelip yorum yapmıssın da git 3 ay once yazdıklarımı oku nasıl teknik konusmusuz ogren..obo demisiz hedefi 3.40 orayı da kırarsa 3.10 demisiz ..herkes olmaz derken olacak diyen tek kisi bendim burada ve oldu . simdide diyorum 3.55 ustu kaparsa obo formasyonu nun dibi gorulmus yukarı donus baslamıs demektir ..5.20 den buralara geldi ..bunu kim dusurdu adnan ve emeklilik fonları ...erzurumlu adnan hep bunu yapar ben bazıları gibi yeni degilim 12 yıldır bu hisseyi tanırım .adnan karlı bilancoyu sadece mal cakmak icin kullnır isterse 100 milyon kar gelsin yine hisseyi dusurur ..o kadar karlı bilancoları hic etti kus kadar temettu verdi kat kat fazlasını kucuk yatırımcının cebinden aldı bile 3 aydır .ha belki bu aralar bi %40-70 arası bedelsiz kararı alabilir adnanın huyudur bu.
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

2. genelde ikili diyaloglara girmemeyi tercih ederim birçok kişininde benim gibi düşündüğünü zannediyorum ama yazdıklarınız sınırları zorluyor 28 yıllık tecrübe ile zaten köşeyi dönüp parayı yeme aşamasına geçmiş olmanız gerekirdi.12 yıldır hisseyi tanırım demişsiniz kazandınız mı kaybettiniz mi yazabilirmisiniz ?

3. Tecrübe denen şey yenilen kazıkların bileşkesidir.

Egser üzerinden al sat yoluyla para kazandım mı kazandım. Şimdi hesabını yapsam yatırdığım paranın çoğunu tatminkar olmasa da temettülerden çıkarmışımdır.
    Bu sefer dip seviye olarak gördüğüm noktada yanıldım. 3.89 altı kesin elden çıkarmam gerekirdi. Sağlık olsun.
    Teknik direktör deyişi olacak, önümüzdeki maçlara pardon seanslara bakacağız.

4. dönmüyor dönemiyor

5.  Alıntı Originally Posted by kaan28301 Yazıyı Oku
    dönmüyor dönemiyor
    2012'dwen bu yana oluşan yükselen trendin dibindeyiz şu an...TL olarak tabi..dolar bazında aşağı kırdı.Ancak bu günler normal günler değil,borsada aşırı satış var,dolara yükleniyorlar...birileri 24 haziran seçimlerinde etkili olmak istiyor.

6. Şu an 7.7.2014 tarihindeki seviyedeyiz,yani bist100 ün 79-80 bin olduğu seviyeler...

7. tepki ver tepki maloğlumal

8. ayıp be adnan başkan bi el at bari malına ya

Sayfa 134/587 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •