Sayfa 187/587 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Malesef önü hiçbir zaman açık olmadı.
    Bu kadar kontrollü bir patron hissesi olduğunu bilmiyordum, ondandır ki pek yatırmcı yokmuş demekki.
    Finansalların iyi olması, rekor karların yazılmasının bu hisse için pek de önemli olmadığını iyiki geç olmadan anladım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. 3.62 yi direnç yaptı güya. Gitmeye meyli yok ki zaten. Gitse 3.96 ya takılacak onu da geçse maksimum 5.25 hedefi olabilir ki, aradan geçen yıllar ve yıllara göre olması gerekenin gene çok altı....

Sizlere tavsiyem, faaliyet yeri Ege Bölgesi olan , sahibi Egeli veya adında Ege ibaresi olan her kağıttan uzak durun. Yatırımcısını doğru düzgün kazandırmamaya yeminli olan böyle şirketlerin yuvalandığı yerin adıdır Ege.

Ha ufak bir not, kendim de Egeliyim.

3.  Alıntı Originally Posted by Selamsız Yazıyı Oku
    3.62 yi direnç yaptı güya. Gitmeye meyli yok ki zaten. Gitse 3.96 ya takılacak onu da geçse maksimum 5.25 hedefi olabilir ki, aradan geçen yıllar ve yıllara göre olması gerekenin gene çok altı....

Sizlere tavsiyem, faaliyet yeri Ege Bölgesi olan , sahibi Egeli veya adında Ege ibaresi olan her kağıttan uzak durun. Yatırımcısını doğru düzgün kazandırmamaya yeminli olan böyle şirketlerin yuvalandığı yerin adıdır Ege.

Ha ufak bir not, kendim de Egeliyim.
    1. Patron Erzurumlu
    2. Egendüstri nin ismi mi değişti?
    Gitmeye meyli olacak da.... götürecek yok, buna kalkıştığında karşısında kimi bulacağını çok iyi biliyor. Sermayenin 1/3 ü dolaşımda, dolaşımda olanın da en az 1/2 si yine patronun elinde. Hisseyi istediği gibi yönlendirerek , hisseyi baskılayarak, fiyatını her bulduğu fırsatta abartılı olarak düşürmesi bana hisse sayısını arttırmaktan başka hiç bir düşüncesi olamaz diye düşüntürtüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    1. Patron Erzurumlu
    2. Egendüstri nin ismi mi değişti?
    Gitmeye meyli olacak da.... götürecek yok, buna kalkıştığında karşısında kimi bulacağını çok iyi biliyor. Sermayenin 1/3 ü dolaşımda, dolaşımda olanın da en az 1/2 si yine patronun elinde. Hisseyi istediği gibi yönlendirerek , hisseyi baskılayarak, fiyatını her bulduğu fırsatta abartılı olarak düşürmesi bana hisse sayısını arttırmaktan başka hiç bir düşüncesi olamaz diye düşüntürtüyor.
    Arkadaşım bütün faktörler birarada olacak demedim. Patronun Erzurumlu olduğunu biliyorum. Peki fabrika nerede ? İzmir Kemalpaşa'da.

Ege Endüstri yatırımcısına iyi kazandırmış olabilir, geçen sene Ege Seramik te kazandırmıştı 2016 da 2,70 den alıp 2017 Ağustosunda 5 ten satan kazanmamıştır demiyorum ki zaten. Gerçek yatırımcı kağıdı olabilecek uzun vadeli elde tutulacak kaç kağıdı var Egenin ?

Yaşar'ın PINAR serisi şirketleri mi ? VKING gibi tuvalet kağıdı olanlar mı, MENDERES ve SÖKTAŞ gibi tekstil, JANTSA gibi otomotiv yedek parça , İzmir Demir Çelik mi, Batı Söke AFYON gibi çimento mu ? Batık şirketleri saymıyorum. Hatırıma gelmeyen kağıtlar da arada saman alevi parlayıp sönüyor.

Burada adını hatırlamıyorum bir arkadaş bas bas bağırmıştı İzmir kağıdı alınmaz diye.

Doğruya doğru denir. Arada istisna çıksa da kaide bozulmuyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Selamsız Yazıyı Oku
    Arkadaşım bütün faktörler birarada olacak demedim. Patronun Erzurumlu olduğunu biliyorum. Peki fabrika nerede ? İzmir Kemalpaşa'da.

Ege Endüstri yatırımcısına iyi kazandırmış olabilir, geçen sene Ege Seramik te kazandırmıştı 2016 da 2,70 den alıp 2017 Ağustosunda 5 ten satan kazanmamıştır demiyorum ki zaten. Gerçek yatırımcı kağıdı olabilecek uzun vadeli elde tutulacak kaç kağıdı var Egenin ?

Yaşar'ın PINAR serisi şirketleri mi ? VKING gibi tuvalet kağıdı olanlar mı, MENDERES ve SÖKTAŞ gibi tekstil, JANTSA gibi otomotiv yedek parça , İzmir Demir Çelik mi, Batı Söke AFYON gibi çimento mu ? Batık şirketleri saymıyorum. Hatırıma gelmeyen kağıtlar da arada saman alevi parlayıp sönüyor.

Burada adını hatırlamıyorum bir arkadaş bas bas bağırmıştı İzmir kağıdı alınmaz diye.

Doğruya doğru denir. Arada istisna çıksa da kaide bozulmuyor.
    Guzel kardeşim,egeyle genelleme yapma,tum borsa kagitlari uzun seneler önceki fiyatindadir,
    Banka kagitlari,arcelik,cimentolar,
    Uc beş istisnai kagit hariç,
    Ege ser in bir artisi vardir,finansal borcu yoktur,her donem iyi yonetilir,batma ihtimali yoktur,nereden alip nereden satacagini bilirsende para kazanirsin,
    Her zaman ucuzdur,
    Yil sonu en az 1 kati kar vardir,risk yoktur,
    Boyle bir kagit degerlidir,
    Gunluk hareketler cok onemli degil,iki hafta once 3,10 idi alip 3,60 a satabilirdin al sana %17 kar ,2 haftada

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yatırımcı gardaşlar bu hissede şöyle bir durum var.Açın KAP'I kamuyu aydınlatma platformunu hemen yukarda bildirim sorguları şirketler var şirketlerin üzerine gelin bist şirketlerini göreceksiniz tıklayın o bist şirketlerine mausu kaydırın aşağıya alfabetik sıra ile şirketleri göreceksiniz mausu kaydırarak ege seramikin üzerine gelin tıklayın özet bilgiler genel bilgileri göreceksiniz tıklayın genel bilgiler üzerine mausla kaydırın sayfayı aşağıyasermaye ve ortaklık yapısı bilgilerini göreceksiniz tıklayın üzerine kayın aşağıya doğru
    pay gurubu A NAMA PAYLARIN NOMİNAL DEĞERİ 12
    Pay gurubu B nama payların nominal değeri 18 göreceksiniz satırın sonunda imtiyaz türünü göreceksiniz okuyun altını yönetim kuruluna aday gösterme ve imtiyazlı temettü hakkını göreceksiniz ah benim gardaşlarım ah gördünüzmü patronun namussuzluğunu bu nedemek biliyormusunuz % 30 imtiyazlı hisseye sahip patron ve sülalesi dağıtılan tümettünün 1/3 ünü alıyor 33/4 üde % 70 ini alıyor bizde sanıyoruzki şirket temettü veriyor.BU ŞİRKETİN PATRONLARI BİST 'İN EN NAMUSSUZ PATRONLARI boşuna kovmadılar bu namussuzu GS başkanlığından bundan sonra iyi araştırın patronları...

7. ag hırsız adnan polatı yeter ulan çaldığın yeter insan kendi şirketindende mi çalar ulan pezoooo.....

8. http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/m...tirim-41022580

Adamda ne para varmış, memlekete niye daha fazla yatırım yapmıyor.
    Macaristan olunca made ın Europa olcakmış.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 187/587 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •