Sayfa 517/587 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    thebigshort nicli bir arkadaş vardı,hiç yazmaz oldu,çıktı mı acaba egser'den ve borsadan? merak ettim.
    efe abi selam abi . Kavga ettiğim için başka sayfada admin ceza verdi .. Hisselerim duruyor nereden aldıysam zarardayım nereden aldıysam altta geldi durum budur

sATILIK MAL YOK BU SEVİYELERDEN GÖZ ALTI HİSSESİ BİLE ŞU DURUMDA OLMAZDI DİE DÜŞÜNÜYORUM GÜNLERDİR EKSİ GİDİYORUZ
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    efe abi selam abi . Kavga ettiğim için başka sayfada admin ceza verdi .. Hisselerim duruyor nereden aldıysam zarardayım nereden aldıysam altta geldi durum budur

sATILIK MAL YOK BU SEVİYELERDEN GÖZ ALTI HİSSESİ BİLE ŞU DURUMDA OLMAZDI DİE DÜŞÜNÜYORUM GÜNLERDİR EKSİ GİDİYORUZ
    Az önce 4.80 den aldım maliyeti düşürmek için zarar büyüyor.Sağlık olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Sn mterkan bilgilendirme için teşekkür ederim T+1 olarak algılamıştım.

4. Daha aldığım yerden kar etme lüksüm hiç olmadı
    Olduğun da da zaten ucuz gördüğüm den satmadım Ege seramike girdiğimden beri düşüyor ben alıyorum düşüyor

Bugün de aldım umarım bu son kırmızı olsun günlerdir kırmızı kırmızı yetsin yani

Ha düşerse eklemeye devam edeceğim

5.  Alıntı Originally Posted by bymus Yazıyı Oku
    İnfo EGSER sattığı kadar EGSERR alış yapıyor.

Sanırım dışarıdan para girmeyeceğini düşünerek ana tahtadan satıp rüçhan alıyorlar, böylece kendi yağıyla kavruluyor.
    Patron hisseleri böyle maalesef, milleti canından bezdirdiği için yüzüne bakan olmuyor yoksa şirket ve sektör iyi aslında.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. 86 milyon $ a geriledi şirket değeri.

7. 4,66 dan egser aldım...bölünme öncesi 21,36 ya denk geliyor..bist100 de 12 nisandan bu yana düşüş %16 ya yaklaştı..

bölündükten sonraları 2 li fiyatlara gelirdi eskiden. bakalım tekerrürü olacakmı.

Sayfa 517/587 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •