Sayfa 273/587 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Herkese selamlar arkadaşlar. .sermayemin yüzde 30 ü ile aranizdayim. .umarım birlikte kazanmaya devam ederiz...genelde ayağım uğurlu dur. .Bakalım neler olacak ??? Kismetimizde neler olacak? ??☺
    Hoşgeldiniz.
    Bakalım 200 leri görecekmiyiz?

2. Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Şirket değeri : 132,8 M$

4.  Alıntı Originally Posted by M.C Yazıyı Oku
    Buralar boş kalmış ; Gogos gelmeden şunu da şuraya bırakalım...
    Şirket değeri: 65,87 M$
    Tam 3 ay önceki alıntıdır bu.
    Şirket değerinin oldukça kelepir olduğunun farkedilmesi için fırsat buldukça not düşüyorum buralara.
    Farkedenlerden biri sn.M.C. umarım buralardasınızdır hala ve sn. Efe de planladığı gibi geri dönebilmiştir.

5.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Şirket değerinin oldukça kelepir olduğunun farkedilmesi için fırsat buldukça not düşüyorum buralara.
    Farkedenlerden biri sn.M.C. umarım buralardasınızdır hala ve sn. Efe de planladığı gibi geri dönebilmiştir.
    Sayın Gogos ben hep buradayım..günlükçülüğe belli miktarlarda devam...sadece %3,5 civarı adet eksideyim...

6.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Sayın Gogos ben hep buradayım..günlükçülüğe belli miktarlarda devam...sadece %3,5 civarı adet eksideyim...
    Sevindim. Çokça zamandır tutanlardansınız, üzülürdüm bu güzel trendi kaçırsaydınız.
    Şirket değeri ikiyüzlü hatta üçyüzlü M$ seviyeleri görüldüğünde de not düşeceğiz inşallah...

7.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Merhaba üstadım,
    Hisseler yerinde duruyor,Aralık ayında elime geçen bir miktar parayla da % 20 civarı lot sayısını artırdım.
    Şu aralar can sıkıcı hareketlerle bezdirmeye çalışsalar da hedefine emin adımlarla gidiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Normalde 12.00 civarlarında teknik direnci vardı. ..Trend üst kanal direnci ordan geçiyordu. .orayı geçti tekrar teyit için doner mi bilmiyorum. .ama dönmez ise kanal kutlaması yapacak olmak vakit de önünde gideceği daha çok yol olacak..
    Gedza nın 36 sı gibi bir teknik dirençten bahsettiniz?

Sayfa 273/587 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •