Sayfa 520/587 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Şu sıralar hissenin ky için alıma en uygun olduğu zamanda yok 1TL,yok 17 TL sözleriniz nedeniyle insanları tereddüde sürüklüyorsunuz,muhtemel alım kararından vazgeçiriyor,belki de ruhçan haklarını yok pahasına satmasına neden olabilirsiniz...böyle bir durumda hiç vicdan azabı çekmeyecek misiniz?
    Sizin kişisel olarak kuyruk acınız olabilir,bunu bizzat şirkete,sahibine iletebilirsiniz.Ancak egser'in bundan sonra zarar açıklayacağını nereden çıkarıyorsunuz?3-4 ay sonra egser 8-9 TL olursa hiç utanmayacak mısınız?

2. Bilançoya bakın işler deprem nedeniyle durduğu bir periyotta bile hemen hemen aynı devam etmiş.Düşündürecek kadar kötü bir kalem yok.Adamlar sebepleriyle açıklamış bu periyotta ne olduğun.Beklentilerini de yazmış.Kafanda bir senaryo oluştur ona göre kararını ver.Forumlarda sosyal medyada uçacak kaçacak dedikleri hisseler ne oldu bir düşün.Uçan kaçan yok sağlıklı günler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. uçacak kaçacak dedinizde ne oldu.

40 küsürlerden 20 küsürlere geldi.

hiç vicdan azabı çekiyormusunuz.

kuyruk acım var ama hedeflerime gelmediğinden

9 tl maliyetli hisselerimi 32 lerden verdim.

zarar edeceğini söylemiyoruz ederse diyoruz

nasılki sizler kar edeceğini tahmin ediyorsunuz onun gibi.

borsada tekyön bileti yok.

biletleri gidiş gönüştür.

her şeye hazırlıklı olunmalı.

yükseleceğini düşünürken düşüş olmasından utandınmı..

bende yok.almamda..ama burası forum.girer okur çıkarım.gerek duyarsam yazarım.

9.ay bilançosundan sonra dedenin kötüye hazırladığını yazdığımda

neredeydin. ben yazdıklarımdan dolayı huzurluyum.

yazılarım , yorumlarımla ,grafiklerimle %90 üzeri başarılı olduğuma inanıyorum.

buradaki arkadaşlar görüşlerini yazsınlar.

4. 1 liraya geldiği zanman bulaşılım....hodri meydan........................

5. Arsa değeri , Hali hazırdaki fabrika ne bilim 1,2 tl olursa mantığım almıyor yani

Tepeden düştüğü rakama gelmesi için yüzde 100 yapması gerekirken 1,2 tl ne bilim yani mantığım ve aklım el vermiyor

Bana bu paralar bile ucuz gelirken son düşüşleri bile anlam veremezken acaba ben mi hata yapıyorum bilmiyorum

6. KUR YATAY KALDIĞI SÜRECE VE İHRACATCI OLDUĞU SÜRECE İŞİ ZOR

kur yatay kalırken içerde maliyetler giderek yükseliyor.

seçim öncesi seçim yatırımı olarak enerji fiyatlarındaki gevşemeler bir miktar ihracatcı şirketleri rahatlatıyor

bir hespalamaya göre(okuduğum bir yerlerde)doların bu şartlarda 25 tl civarında olaması gerekiyor

ki ihracatcı şirketler rahat edebilsinler

haa şunu diyebiliriz.

her şirket borsada karına göremi gidiyor..

burada %100 haklısınız.isterseler 100 tl bile yapmamaları için neden yok

sadece istesinler yeter.

tabi bence.

7.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    unutmayalımki dolaşımdaki hisse miktarı 4 e katladı
    bu bollaşma hissede baskı oluşturur...
    Hisse sayısının ne ne gibi bir anlamı var? Önemli olan ₺ değeri. Hala 30-40 ₺ den işlem görüyor olsaydı haklıydınız, ama malesef öyle değil ve haklı olduğunuzu düşündürecek bir durum yok ortada.
    Bu hissenin değerinden hiçbir zaman işlem göremeyeceğini hissediyordum, ama artık net bir şekilde BİLİYORUM! Nasıl mı öğrendim? TECRÜBE hayatta yenen kazıkların BİLEŞKESİ dir.

PATRON SEN ÇOK YAŞA!

Yaşa ki ..daha çok insan TECRÜBE ile buluşabilsin.

8. 2024 de temettü ihtimali yüzde kaç sizce ?

Sayfa 520/587 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •