Arama sonucu : 7 madde; 1 - 7 arası.

Konu: merhaba arkadaşlar bi sorum olacak

1. merhaba arkadaşlar bi sorum olacak

bu işlerde yeniyim bi sorum olcak size fx şirketleri biz kar edince onlar zarar ediyor bu yüzden dolaylı olarak işlemlere müdahale ediyorlar ayrıntılarına girmicem

örneğin halk yatırımda viopa girmeyi düşünüyorum dielim ben kar ettim halk yatırım zararmı ediyor bilgilendirirseniz sevinirim saygılar

2. Sayın Ekrem maalesef sen hiçbir zaman düzenli kar elde edemeyeceğin için fazla düşünme. Millet zaten spor olsun diye oynuyor.

Orta uzun vadede kar edenler toplam yatırımcıların en fazla %15'i dir.

Hatta bu oran bile gerçekleşirse şaşırtıcıdır, büyük başarı sayılabilir.

Halk yatırıma ''VIOP'da kar eden var mı''? diye sor. Sana cevaben ''Hiç görmedik, yok böyle bir şey'' diyeceklerini sanıyorum.

Spekülasyon arenalarında ticaret önemli bir ''Güzel sanattır''. Senin sorun ''Resim yapsam satar mı''? demeye benziyor.

Belediye gitar kursu veriyormuş, üç aylık dönemi kapsıyormuş. Üç ay sonra kurs bitiyormuş. Tamamen göstermelik bir şey bu, çünkü gitar çalmayı öğrenmek en az sekiz sene ders almayı gerektiriyor.

Ancak yine de herkes meraktan gitarı alıp çalmaya gayret ediyor.

Dünya böyle dönüyor.

3. Dediğiniz gibi olduktan sonra biz hiç bulaşmayalım o zaman boşta yatan birikimi değerlendirelim ölmesin canlansın diye düşünüp hisseye viopa dalıyoruz yanlış mı yapıyoruz acaba?

Boşta duranla hisse ==eyvallah

Boşta duranla viop == 2aya kalmaz boşta da doludada duran hiç bir şeyin kalmaz

5. Peki şöyle dersek ne kadar doğru olur 500-1000 tl yatırıp viopta küçük işlemler yapıp öğrenerek bir kazanç sağlanabilir mi?

6.  Alıntı Originally Posted by emn_20 Yazıyı Oku
    Peki şöyle dersek ne kadar doğru olur 500-1000 tl yatırıp viopta küçük işlemler yapıp öğrenerek bir kazanç sağlanabilir mi?
    emn_20, bir iş yapıyorsan en iyi sen yapmaya çalışmalısın, aksi halde yapma.

Hem kazançlı olmaz, hem de zevk alamayabilirsin.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    önce yürümeli sonra düşünmeli
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •