Sayfa 11/445 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 3554 madde; 81 - 88 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1.  Alıntı Originally Posted by esscudo Yazıyı Oku
    Bu kağıt egeen ve logo ile ile kıyaslanacak türden bir kağıt değil.En başta fiili dolaşım oranı bahsi geçen kağıtlara göre çok çok düşük.Logo bir yazılım şirketi ve kar marjı çok yüksek bir sektörde iş yapıyor.Sabit maliyeti neredeyse hiç yok. Egeeni buralara getiren bedelsiz sermaye artışı beklentisi, yoksa o da şu an pahalı bir kağıt.Bu bir.İkincisi istikrarlı olarak yükselen bir kağıt değil.Yükselişlerini ani çıkışlarla yapıyor ve o çıkışlardan sonra uzun bir dinlenmeye giriyor. Ve bu dinlenmeler de hep aşağı salınarak oluyor yani beklemenin bir mantığı yok çünkü en az yüzde 10 ucuzundan her zaman alım fırsatı veriyor bu yüzden çevirmek daha mantıklı.9 aylıktan beri 4 defa pik yaptı ve bu piklerde her defasında yukarıdan satana aşağıdan alım fırsatını yine verdi.Nitekim yine cuma 10,16 gören kağıt şu an 9,33.Eğer borsa para kazanma yeri ise alıp üzerine yatmak yerine kağıdı iyi anlayıp piklerde satıp daha aşağılardan ağır ağır toplamak daha mantıklı.Toplarken diğer kağıtlara bakmak da her zaman daha doğrusudur.
     Alıntı Originally Posted by ekinoks3881 Yazıyı Oku
    Herkese günaydın öncelikle.sirketin dolaşımdaki hisse sayisi 1.950.000 lot .sirketle ilgili çok şeyler yazdık cizdik şimdiye kadar.kimi kısa vadeli bilançoya oynuyor kimi geleceğe.ben geleceğe oynayanlardanimm.36 yaşında biri olarak ve lise 2 den beri borsayla ilgilenen birisi olarak konuşuyorum borsada her zaman karlılığını arttıran ve her zaman ihtiyaç olan sektörler her zaman kazandırır ve uzun vadede inanılmaz kar ederler.egeen ve logo herkesin bildigi ornek.kisa vadeli düşünüp burdan 3 lira kazandım bunu satayım şunu alayım diye düşünerek başka hisselere zıplayan insanlar ise ya yerinde sayar ya da kaybeder.benim çoğu yıllarım bu şekilde geçti onu al onu sat onu sat onu al ama zarardan başka bisey getirmiyor bu hareketler.egpro ozeline gelirsek her yıl karını inanılmaz bir oranda arttıran,yeni fabrikasıyla yatırımlarını tamamlayarak üretimini arttırarak dünyanın devlerinden biri olacak bir şirketten bahsediyoruz.turkiyedeki inşaat yatırımı ve kentsel dönüşüm sürdükçe ki her zaman sürecek egpronun cazibesi hiç bitmeyecektir.hangi ilde olursanız olun yolda yürürken saginiza solunuza bakın bir egepen deceunink işyeri göreceksiniz.iceri girin sohbet edin satışlarını sorun hallerinden memnun olduklarını farkedeceksiniz.bu yüzden bilanço geldi beklenti bitti diye cuma günü satanların da aklı hala bu hissede.dusse de alsak diye.biliyorlarki 1 ay sonra yeni
    fabrika açılacak,fabrika avrupa ve amerikan in en büyük fabrikası olacak.uretim rakamları had safhaya ulaşacak.gider yazdığı kalemlerin çoğundaki giderleri inanılmaz şekilde azaltacak bir fabrika bu fabrika.temmuzda b grubuna geçtiğinde gerek yabancı gerekse türk yatırımcıların radarina girecek.bu şirkette bir hikaye biter bir hikaye başlar.hayirli kazançlar.yatirim tavsiyesi değildir.
    escudo 1. yorumun

ytd

2.  Alıntı Originally Posted by esscudo Yazıyı Oku
    Bu arada üstüne yatıp beklemek isteyen elbette bekleyebilir Kağıda cuma günkü pikde giren arkadaşları da çok iyi anlıyorum

diğeri

ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Ice man Yazıyı Oku
    Escudo yukarıdaki ifadeleri hangi ruh haliyle yazdın kardeşim tekrar bi oku ne demek istediğimi anlayacaksın....

ytd
    Yazdıklarım son derece açık.Bir kaç defa okumadan göndermem.Yaptığımı yazdım.Sen beklemeye devam et.Ben her defasında daha çok lotla geri dönüyorum Sanırım "cuma günü giren arkadaşları anlıyorum" yazmamdan cuma günü girdiğimi düşündün Ben piklerde satar sonra ağır ağır toplarım. Şimdi ben soruyorum sen hangi kafayla okudun
    Son düzenleme : esscudo; 27-02-2017 saat: 10:57.

4. once al-satta hep zarar ettim diyorsun sonraki yorumunda çark ediyorsun "uzun süre beklenmez vs" diyorsun

Hangisi sensin????

Amacın ne kardeşim??

................................

ytd

5.  Alıntı Originally Posted by esscudo Yazıyı Oku
    Yazdıklarım son derece açık.Bir kaç defa okumadan göndermem.Yaptığımı yazdım.Sen beklemeye devam et.Ben her defasında daha çok lotla geri dönüyorum
    Bak terbiyesizleşme senden akıl alacak değilim bana ne senin ne yaptıgından!! kendinle çelişiyorsun bunun farkında bile değilsin ya da çok pişkinsin!!!!

ytd

6. 1. ifadenle 2. ifadeni tekrar bi okuu kardeşim........

ytd

7. Burada insanların aklını karıştırmanın bir anlamı yok "ben senin derdini anladım" ancak daha fazla seninle diyaloğa girmeyecegim.........

ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Ice man Yazıyı Oku
    1. ifadenle 2. ifadeni tekrar bi okuu kardeşim........

ytd
    Terbiyesiz olan sensin.İfadeni iade ediyorum.Ama önce okumayı bir öğren sonra yorum yaz.Birinci yorum "EKİNOKS" adlı kişiye ait.İkincisi bana

Sayfa 11/445 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •