Sayfa 152/446 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 3564 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Bakalım yarın neler olacak

2. Biri alttaki gibi birşey yazmış ilginç geldi ytd

EGEEN 312TL Piyasa Değeri989.730.000,00 TL Ve EGPRO Piyasa Değeri 750.628.000,00 TL fiyatı 9 lira olcak işmi akla zarar Tavan Tavan Tavan larda uçması için hiç bir neden yok burda durması bile şaşıllacak birşey nasıl gözden kaçmış acaba bence sıkı tutunun yolculuk var

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,202
     Alıntı Originally Posted by ozcanalp Yazıyı Oku
    Biri alttaki gibi birşey yazmış ilginç geldi ytd

EGEEN 312TL Piyasa Değeri989.730.000,00 TL Ve EGPRO Piyasa Değeri 750.628.000,00 TL fiyatı 9 lira olcak işmi akla zarar Tavan Tavan Tavan larda uçması için hiç bir neden yok burda durması bile şaşıllacak birşey nasıl gözden kaçmış acaba bence sıkı tutunun yolculuk var
    Halka aciklik dolasimdaki hisse ve piyasa defter degerine baksa iyi olur
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Gözden kaçmış haberleri paylaşacaktınız bekliyorum sayın filozof

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,202
     Alıntı Originally Posted by ozcanalp Yazıyı Oku
    Gözden kaçmış haberleri paylaşacaktınız bekliyorum sayın filozof
    Vazgectim nazar degmesin.Ip ucu vereyim pimasin sitesindeki basin sayfasina goz atin 2007 yilindaki haberleri okuyun ne dedigimi anlarsiniz.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. Eyw. Peki kısa vadede beklentiniz nedir birleşme sonucu halka açıklık , dolaşımdaki hisse nasıl değişecek ve Ocak sonuna kadar kaçları görmesi muhtemel analiziniz var mıdır ?

7. Birsürü büyük tesisler var. Dandik şirket değil. Ben satmadım. Güveniyorum bu şirkete.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,202
    https://www.turkishbulls.com/SignalP...r&Ticker=EGPRO

Son Sinyal:
    AL
    Son Formasyon:
    ÜÇLÜ İÇTEN YUKARI BOĞA

Sinyal Durumu
    Sistemimiz bugün bir AL sinyali verdi. ÜÇLÜ İÇTEN YUKARI BOĞA formasyonunun teyidi nihayet gerçekleşti, çünkü fiyatlar 9,4300 teyit seviyesinin üstüne çıktı ve geçerli ortalama alış fiyatımız 9,4400 seviyesi olarak belirlendi. Önceki SAT tavsiyesi 13 gün önce 08.12.2017 tarihinde hisse senedi fiyatı 10,5000 iken yapılmıştı. O zamandan beri EGPRO %-10,10 düştü.
    Piyasa Görünümü
    Beyaz atlarımıza atlayalım ve artmaya niyetli bu borsada atlarımızı yükseliş yönünde sürelim. Sistemin daha önce belirlemiş olduğu boğa formasyonu nihayet onaylandı ve bir AL sinyali verildi. Piyasa sizi yeni karlara çağırıyor. Bu alım fırsatını kaçırmayın. devamı...

Mum Çubuğu Formasyonu Grafiği

Formasyon Tanımı
    Bu teyit edilmiş bir Hamile Boğa formasyonudur. İlk iki mum çubuğu Hamile Boğa formasyonudur. Üçüncü gün yükselişin teyidini temsil eder

Sayfa 152/446 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •