Sayfa 259/445 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. bana palavracı diyenler şimdi konuşsun bakalım.. konuşmazlar.. çıkışta keyiften dört köşe, inişte saldırıya başlarlar.

800 milyon bölü 90 milyon eşittir topla çıkar tanjanttan kotanjant 88 buçuktan 90 TL

devre kesici birazdan açılır.. ARGE çalışmaları tam gaz devam.. yerli oto yapacaz, tank yapacaz tank

EGPRO ARGE 1.jpg

EGPRO ARGE 2.jpg

EGPRO ARGE 3.jpg
    Attached Images Attached Images
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

2. Anlamsiz dusuyor anlamsiz cikiyor. Boyle bir hissenin beklentilere gore daha istikrarli ilerlemesini beklerim.

Sent from my iPhone using hisse.net

3.  Alıntı Originally Posted by kisimoto Yazıyı Oku
    Anlamsiz dusuyor anlamsiz cikiyor. Boyle bir hissenin beklentilere gore daha istikrarli ilerlemesini beklerim.

Sent from my iPhone using hisse.net
    olacak bu iş. bu tahtaya girdiklerini gösterir. ben her türlü arkasındayım.

4.  Alıntı Originally Posted by borsaci.broker Yazıyı Oku
    hayır. bollinger sıkışmasında yön yukarı da olabilir aşağı da olabilir. yani yön belirsizdir.

zaten grafikte sıkışma yok. bollinger grafiği gayet düzgün.

dünkü kapanışta fiyat çizgisi bollinger üst bandını yukarı kesip kanal dışına çıkmıştı. bunu düzeltmesi gerek.
    yani fiyat çizgisi tekrar kanal üst band alanına girmesi gerek.

bugün bu düzeltmeyi yapıyoruz. sıkıntı yok.
    tarih 12 ocak 2018 üye olunur hemde borsacı birde broker abimiz
    yukardaki yazıyı 18 ocakta yazmış sıkıntı yok demiş egpro kapanıs 12,17

Alıntı Originally Posted by borsaci.broker Yazıyı Oku
    eyvallah arkadaşım. bol kazançlarımız olacak inşallah.

sağolasın abim.

teknik grafik görüntüsü atmadan kısaca değinmek isterim; RSI değerimiz şuan için 50 lerde. her 50 seviyesinden 70 üstüne hatta 80 lere kadar volume atmış. bollinger ise üst band kanalına giriyor. yükseliş trendindeyiz. kârlı bilançodan da sebeplenirsek sabah ola hayrola diyelim.

bol kazançlar
    tarih 20şubat2018 gece 2,46 abimiz sağolsun teknik analiz yapmış ama gece yapmış 19subat kapanışı 11,55 baz almış
    yükselen trenddeyiz demiş ertesi gün seans kapanışı 10,98 olmuş kayıp%5

bana palavracı diyenler şimdi konuşsun bakalım.. konuşmazlar.. çıkışta keyiften dört köşe, inişte saldırıya başlarlar.

800 milyon bölü 90 milyon eşittir topla çıkar tanjanttan kotanjant 88 buçuktan 90 TL

devre kesici birazdan açılır.. ARGE çalışmaları tam gaz devam.. yerli oto yapacaz, tank yapacaz tank

10,40 devre kesici gelince coşmuş abimiz yardırıyor dile kolay yukardaki 2,5 ve 1,5 ay önceki yazıları kim yazdıysa artık gözlerim şaşı şaşı bakıyor 12,17 nere 11,55 nere 10,40 nere aradan 2,5 ay gecmiş iyi para kazandık allah broker abimizden razı olsun diyorum

olacak bu iş. bu tahtaya girdiklerini gösterir. ben her türlü arkasındayım.
    seans kapanısına 19 dk kala yazı gecmiş senet 17,41 de 9,75 görmüş abimiz mahsunlaşmış ve birden mülayimleşmiş cosku yerini sukunete ve aklı başındalıga bırakmış %7 lik tuğlamı düstü başına ki

aracan 2,5 ay gecmiş broker abimizin ilk yorumunda senedi alsak %20 zarardayız 1, 5 ay önceki 2,ci yorumunda alsak %15 zarardayız zararımız birak eksildi diye birde fırca yiyoruz abi birde tavan tavan serileri çizecekdin az kalsın unutuyordum o yazını silmişinde mynette bugün yazmışın yine büyüksün abi hakettik dedigin bütün şeyleri affet bizi palavracı olan biziz

hem borsacı hem broker abimize bir soruda sormak istiyom NOFEAR arkadaşımız nerede sen gelince o kayboluyor sen gidince o geliyor senin ulakmış dedigine göre hastamı öldü mü abi bi aydınlatıver sakın bana aynı kişi oldugunu söyleme inanmam en iyi müridini kaybetme bence

broker abime haddim olmayarak bir tavsiye vereyim söz uçar yazı kalır be abi biraz daha az redbull içsen fena olmaz hep kanatlanıp sonra çakılıyorsun

5. latifeyi bırakıp kendimce gercekleri yazalım

sirketin mali yapısı giderek gücleniyor bunu onümüzdeki çeyreklerde daha iyi görecegiz şu anki tabloda büyüme potansiyeli oldukça fazla arsa satışı gündemde var ama ciddi bir alıcı yok henüz beklenen teklif gelmedi nakitin kral olduğu bu zamanda beklenen teklifin gelmesini biraz zor olasılık görüyorum satayımda kaça giderse derse o başka senedin A grubu beklentisi temmuzda olma ıhtımali %99 ocak temmuz ortalaması 9 un altına kayarsa B grubuyuz buda %1 lik pay A grubu kredili alışları ve acığa satıslarıda beraberinde getireceği için hacim fazlalaşabilir ama cok getirisi olmaz bir de yabancı fonlar girme ihtimali fazlalaşır fonların ilgisini cekmek icin hisse senedinin sığlığı giderilmeli bu nasıl olur yeni bir halka arz olup piyasada lot sayısı çogaltılınabilir temettü beklentimiz vardı şirket bunu boşa cıkardı GK kadar sert hareketler görebiliriz mayıs ayında açıklanacak bilanço önümüzdeki ceyreklere önemli bir projektör olucak sözün kısası kurtuluşumuz yeni bir halka arz la yabancı fonlara satılması bu gerçekleşirse işte o zaman muhteşem hareketler izleriz şirket bunu istiyormu istemiyormu ilerki zamanlarda görürüz

not = bu notu sadece okuyup geçin kaale almayın piyasada 18 ile 100 arasında orta ve uzun vadede çesitli rakamlar dillendiriliyor broker abimiz işte bu söylentileri baz alarak yazıp çiziyor bildiğinden degil cok cahil bir borsacı ama benim tek sartım var oda yabancı fonlara satış olursa neden olmasın derim

6.  Alıntı Originally Posted by mparlak Yazıyı Oku
    tarih 12 ocak 2018 üye olunur hemde borsacı birde broker abimiz
    yukardaki yazıyı 18 ocakta yazmış sıkıntı yok demiş egpro kapanıs 12,17

tarih 20şubat2018 gece 2,46 abimiz sağolsun teknik analiz yapmış ama gece yapmış 19subat kapanışı 11,55 baz almış
    yükselen trenddeyiz demiş ertesi gün seans kapanışı 10,98 olmuş kayıp%5

10,40 devre kesici gelince coşmuş abimiz yardırıyor dile kolay yukardaki 2,5 ve 1,5 ay önceki yazıları kim yazdıysa artık gözlerim şaşı şaşı bakıyor 12,17 nere 11,55 nere 10,40 nere aradan 2,5 ay gecmiş iyi para kazandık allah broker abimizden razı olsun diyorum

seans kapanısına 19 dk kala yazı gecmiş senet 17,41 de 9,75 görmüş abimiz mahsunlaşmış ve birden mülayimleşmiş cosku yerini sukunete ve aklı başındalıga bırakmış %7 lik tuğlamı düstü başına ki

aracan 2,5 ay gecmiş broker abimizin ilk yorumunda senedi alsak %20 zarardayız 1, 5 ay önceki 2,ci yorumunda alsak %15 zarardayız zararımız birak eksildi diye birde fırca yiyoruz abi birde tavan tavan serileri çizecekdin az kalsın unutuyordum o yazını silmişinde mynette bugün yazmışın yine büyüksün abi hakettik dedigin bütün şeyleri affet bizi palavracı olan biziz

hem borsacı hem broker abimize bir soruda sormak istiyom NOFEAR arkadaşımız nerede sen gelince o kayboluyor sen gidince o geliyor senin ulakmış dedigine göre hastamı öldü mü abi bi aydınlatıver sakın bana aynı kişi oldugunu söyleme inanmam en iyi müridini kaybetme bence

broker abime haddim olmayarak bir tavsiye vereyim söz uçar yazı kalır be abi biraz daha az redbull içsen fena olmaz hep kanatlanıp sonra çakılıyorsun
    ya şu kullanıcı ismini değiştirsene.. her seferinde malak diye okuyorum.. algıda seçicilik işte, naparsın..

latifeyi bırakıp cevabıma geçeyim;

a benim kendini zeki sanan kardeşim.. hisse yükseliş trendinde EGPRO' ya yazarken aynı zamanda ASUZU sayfasında haksızlık yüzünden 3 kere farklı aralıklarla toplamda 2.5 ay ban yedim mesajları ben silmedim, yönetim sildi..
    benim oram buram oynamaz.. delikanlı gibi varsa vicdanlı bir yönetici çıksın, merak duyduğun gerekli bilgiyi versin sana.. fazla merak da iyi değil derler ya, neyse..

farklı platformlarda 7 yıl moderatörlük yaptım, forumculuğun ne olduğunu bilirim.. hakkımızsa ban yemek sesimi çıkarmam ama ASUZU' daki diğer ağzı bozuk kişilere ceza verilmedi, derdim o..

yani o zekan ile çözümlediğin mülayimlikler benim kontrolüm dışında olan ceza nedeniyle yazamamak
    madem sıkı takipçimsin, mynet sayfasında hissenin bir süre yataya ve aşağı yön alacağına istinaden yazdığım yorumları bulursun.. mynette yapılan yorumlar anlık değildir, geç yayınlanır bunu da belirteyim..

banımız olmasaydı; burada da bandırırdık anlayacağın

söz uçar, yazı da uçar.. forumdaki bazı asalak, kalıpsız kullanıcılara cevap yazmaktan ban yiyorum ve mesajlar da siliniyor.. o yüzden bırak redbull u da bu paranoyaklığının üstüne bir bardak su iç

benim müridim çok.. bilen biliyor, güvenen güveniyor zaten.. NOFEAR kullanıcısı beni ayrı bir sever.. çok prim yapmıştır sayemde.. şuan yurtdışı seyahatinde, yiyor paraları

hernekadar için almasa da, hasetliğinden çatlasan da sen de sıkı takip ediyor ve seviyorsun beni, tabiki biliyorum.. sadece psikolojik sorunlar var ve ciddi bir tedavi alman lazım

sevgili yatırımcılar.. marlak arkadaşımız öyle bir bilgi yazmış ki okumadan geçmeyin sakın.. böyle ufku açık, daha önce yazmadığımız, bilmediğimiz bilgilere değinmiş.. şirketin içini deşmiş, analizin tavanına vurmuş başka bir deyişle.. projektör bile kiralamış adamcağız..

Bu fiyatlar EGPRO' nun tabanıdır. Alım seviyesi ve şuan çok ucuzdur.
    EGPRO orta vadede coşacak bir hissedir.. Uzun vadedeki müthiş kârlılığı sabırla bekliyor olacağız

7. 200 bin lotu devretmek istiyor.. bence bu fırsat kaçmaz minefe ağam..
    Gedik Yatırım bizden önce davranmasa iyi

Screenshot_20180330-133458.jpg

8. Broker ; ucuz babayigitlik bunlar.
    Öyle seansin son dakikalarinda birde tavana yazmakla olmuyor hava atmak.
    Yazsın bakalim sabah 11 00 de tahtada gorulen ilk on kademenin içine , beklesin akşama kadar. Gösterirler adama babayigitligi o zaman.
    Boş muhabbet bunlar.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 259/445 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •