Sayfa 261/445 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1.  Alıntı Originally Posted by minefe Yazıyı Oku
    Formu okuyanlara ;
    Bu kadar gereksiz boş muhabbetlere maruz birakildiginiz için sizlerden gerçekten özür diliyorum . Kalin saglicakla saygilar...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abicim sen sıkma canını.. adam kim madam kim herkes görüyor ne de olsa..

tavan serisine kızmış arkadaş.. evet, EGPRO 9 lira iken yazdım, 13.80 leri gördü. daha ne olsun..
    şimdi biraz dinlenip 20 lere yelken açacağız.. herşeyin bir zamanı var..

bu arada minefe abim, genel kurulda kar payı yerine bedelli veya bedelsiz de çıkabilir görüşündeyim.
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

2. Ne sıkacagim canimi kardeş, birbirimizin yüzunu görmedik, ekürü olduk...sende genel kurula gel de tanişiriz bari...
    Hisse en yüksek 13.25 gördü. Sen 13.80 yazmissin . Bak bir palavrani da ben yakaladim

3. Firma bu kadar buyuk yatirimi gercekleştirdi, bir lira bedelli talep etmedi... Bundan soraki yillarda hiç talep etmez. Fakat bedelsiz hisse dagitabilir, bu da bir ihmal dahilinde. Temettü yerine bedelsizi tercih ederim ben.
    Bugunku hareket teknigi isletmekmiydi yoksa iyi bir haber mi geliyor acaba ( arsa satişi) gibi...

4.  Alıntı Originally Posted by minefe Yazıyı Oku
    Ne sıkacagim canimi kardeş, birbirimizin yüzunu görmedik, ekürü olduk...sende genel kurula gel de tanişiriz bari...
    Hisse en yüksek 13.25 gördü. Sen 13.80 yazmissin . Bak bir palavrani da ben yakaladim

Alıntı Originally Posted by minefe Yazıyı Oku
    Firma bu kadar buyuk yatirimi gercekleştirdi, bir lira bedelli talep etmedi... Bundan soraki yillarda hiç talep etmez. Fakat bedelsiz hisse dagitabilir, bu da bir ihmal dahilinde. Temettü yerine bedelsizi tercih ederim ben.
    Bugunku hareket teknigi isletmekmiydi yoksa iyi bir haber mi geliyor acaba ( arsa satişi) gibi...

benim işim palavra abicim adım çıkmış 9'a inmez 8'e borsa gibi prim yapıyorum vesselam

ben notlarıma 13,80 diye almışım. 13,25 dediğin en yüksek kapanış fiyatı olabilir. Seans içi en yüksek 13,80 gördüyse o şekilde kayıt etmişimdir. İstatistik zeval verdi, yalan oldu demek bu sefer. olsun..

zaten büyük iktisat kitaplarında yazar; dünyada 3 çesit yalan vardır.
    1-yalan
    2-kuyruklu yalan
    3-istatistik

evet, bugün %2,54 lük bir artış ile günü kapadık.. kaç zamandır gömçürüyorlardı.. nasıl oldu artı yaptık acaba? yabancı fonlar mı geldi? halka arzı mı uçtu? arsa satışı mı pörtledi?

EGPRO is the best

5. elektrikli milli arabayı EGPRO üretecek

https://www.youtube.com/watch?v=U9cazC7DBFk

6. Kaç gunden beri ıkınıyor, sıkınıyor, kıvranıyor...
    İçindeki kurtları dökecek ama bir türlü yapamadi.
    Genel kurula 13 lerden asagıda girmez herhalde.
    Eyyyyy Egepro,,, teknikle işin olmaz, endekslede işin olmaz , dök artik şu kurtlarini, sende rahatla bizde rahatlayalim...

7. O kedi buraya gelecek..

Sayfa 261/445 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •