Sayfa 297/445 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Şirketin yönetimine, piyasa likidite sağlayıcısına atıp tutanlar nerede...
    İşte bakın Piramit bu kapsamda tahtasına sahip çıkmış ve 200 bin lot mal almış...
    Bu işler atıp tutmakla değil icraat ile olur....

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...663a87f3f505d3
    efendı bey size bu yazıyı sıparıs ustunemı yazdırdı M.O

200 bın lot degıl 135 bın lot aldı

tahtasına sahıp cıkıldıgı icinmi surunuyor aldıda ne oldu

tahtasına sahıp cıkıyorsa sen nıye alıp destek cıkmıyorsun o kadar guvenıyorsan ne işin var mıgrosta ıstersen lıkıtede saglayıcıyla beraber pıyasadakı tum lotları alabılırsin dimi

capraz işlemler olmasa gunde 10 bın lot işlem olmuyor bi araba parası bile hacım yok tahtada koskaca devasa şirket sözde

1000 lot satmaya kalktınmı aktıf verme harıc pek sansın yok artık nere kadar duserse

neyse bunları gecelım de sen kankana sor bakalım bu lotları ne yapacak a-b -c kurumlarındaki malları patron ayagıyla al satmı gosterıyor ?? degılse bu kadar sıg tahtada nıye bu mallları satan Yatırımcılar kacıyor acaba ?SAHTEKAR oldukarı icin olabilirmi GUVEN duymadıkları icin olabilirmi YATIRIMCI ORTAKLARININ PARASINI CALMAYA CALISAN HIRSIZ OLDUKLARI İCİN OLABİLİRMİ BUYUK BKLENTILERLE ALINAN LOTLAR NIYE LANET EDILIP SATILIR

buyuk beklentılı sırketımız 10 aydır %5 prım yaptıgı gun oldumu ?

malı yapısıyla ovunen ceosu 10 yıldır yatırımcı ortaklarının parasını calmışmı calmamışmı ac bak grafıkı gor

son 10 yılda sene sonu ıtıbarıyle125 mılyon dolar kar edıldi edılecek sırketın pıyasa degerı ne ?

nıye her bılonco donemınden sonra sırket karı artırdıkca hıssesı dusuyor nıye avrupanın en buyuk fabrıka yatırımı bıttıgınde dusuyor nıye bu malı verılere hıc kımse tenezzul etmıyor nıye temettü verıldıgı halde yıne dusuyor

bu sırket ortaklarına tecevuzle yukumlu arsız ve hırsız bır sırket oldugundan olabilirmi

nıye mal aldıklarına gelınce senın haberın var muhakkak ama sormuyorum bıle sormucamda ama 4 tane senaryom var

1,, senet B grubuna dusecek dıye dötleri tutusuyor %40

2- yakın zamanda arsa satısı ( buna pek ıhtımal vermıyorumda bu sıgır ceosunun pazarda 2 kilo limon satacak kapasıtesı yok) %5

3- bu aldıkları malları bırılerıne mi devredecekler ? bilmem ne danısman sırketıne yetkı verıldı dıye haber cıkarsa olayı bıtırmışlerdir %20

4-asli meslegin iicra edecekler patron alıyor dıye gelene tecavuz ( o fırsatı vermıcem ama buna emın ol ) %35

sahi bu M.O sizide bılonco ayagıyla kekledi dimi tahmini 6 aylık ne soylendi ne geldi benide şirketteki sorumlular kekledi

bir tane duruste benzer fınans muduresi geldi onuda 1 ayda bezdirdiler kactı sac ayagını iyi kurmuşlar. şirkette 1 - 2 - 3 numara cok rahat yalan soyluyorlar terbıyesızler

her neyse kankanla beraber sizide piste davet edıyoruz efendi bey boyle suya yazmakla olmuyor sizide tahtada gormek ıstıyoruz kuma yatmaca yok dans muzıgı calınca neler olucak gorecegiz

dans muzıgı gecıkırse ceo su da guzel gunler gorecek kankanla beraber sımdılık sadece izliyoruz hesap vereceklerı gunlerde gelıcek yaptıkları ahlaksızlıklar hırsızlıklar hukuksuzluklar yanlarına karmı kalıcak sanıyorlar GK sizide beklerız o zaman butun pislıkler ortaya belgelerıyle dokulecekler

bız 3 kişiyız bu alemde bırbirimizi biliriz efendi bey
    Son düzenleme : mparlak; 06-10-2018 saat: 03:16.

2. birazda tahtadan gorduklerımızden bahsedelim

tahta sinsice toplanıyor alternatıf aldı kuma yattı yatıırm fınansdan bır zat yada zatlar cok profosyenelce mal cekıyor pıramıtte geldı karsılıklı ıslem degılse sekerdende aldılar kuma yattılar arada hscb de var

satanlar iş ak vakıf garanti yk belliki agzı yanan sırkete guvenmeyen bıste guvenmeyen alıcı gelınce verıp kacma derdındeler

gedık ziraat merrly lynınc ve iş tahtanın pislik taseronları arada delta gelıyor aylardır gırnavlıyor ********ler amacları devamlı tahtayı bozmak

ıluzyon yapmıyorlarsa malları toplayıp kendı halerıne bırakıyorlar sonra yıne toplayıp kendı halıne bırakıyorlar hacımsız asagı cekılıyor ( hoş bu kagıtta ne zaman hacım olduda) 1000 -2000 lotla tahta %2- 3 asagı getırıyorlar

piramıtte 450 bın lot patron malı oldu toplamaya devam ederse kesınlıkle altından bır sey cıkacak YABANCI BIR FONA DEVIR OLABILIR CEKILEN MALLAR

Yabancı fona devır edılmeyecekse alınan bu lotları bı tarafına sokmayacaklarsa mecburen haber destekli operasyon yapacaklar işte o zaman dans muzıgı calmaya baslıcak o lotları onlara aktıf kademelere vermedıkce satırmayacam essek gibi tuturcama emin olabılırsınız

M.O burayı okuyorsun nasıl olsa okumadıgını farz edersek bıle kankın haber ucuracaktır sana hodrı meydan tahtada gorusuruz ama bu fıyatlardan degıl ıstersenız asagıda cekın zaman bol

3.  Alıntı Originally Posted by mparlak Yazıyı Oku
    efendı bey size bu yazıyı sıparıs ustunemı yazdırdı M.O

200 bın lot degıl 135 bın lot aldı

tahtasına sahıp cıkıldıgı icinmi surunuyor aldıda ne oldu

tahtasına sahıp cıkıyorsa sen nıye alıp destek cıkmıyorsun o kadar guvenıyorsan ne işin var mıgrosta ıstersen lıkıtede saglayıcıyla beraber pıyasadakı tum lotları alabılırsin dimi

capraz işlemler olmasa gunde 10 bın lot işlem olmuyor bi araba parası bile hacım yok tahtada koskaca devasa şirket sözde

1000 lot satmaya kalktınmı aktıf verme harıc pek sansın yok artık nere kadar duserse

neyse bunları gecelım de sen kankana sor bakalım bu lotları ne yapacak a-b -c kurumlarındaki malları patron ayagıyla al satmı gosterıyor ?? degılse bu kadar sıg tahtada nıye bu mallları satan Yatırımcılar kacıyor acaba ?SAHTEKAR oldukarı icin olabilirmi GUVEN duymadıkları icin olabilirmi YATIRIMCI ORTAKLARININ PARASINI CALMAYA CALISAN HIRSIZ OLDUKLARI İCİN OLABİLİRMİ BUYUK BKLENTILERLE ALINAN LOTLAR NIYE LANET EDILIP SATILIR

buyuk beklentılı sırketımız 10 aydır %5 prım yaptıgı gun oldumu ?

malı yapısıyla ovunen ceosu 10 yıldır yatırımcı ortaklarının parasını calmışmı calmamışmı ac bak grafıkı gor

son 10 yılda sene sonu ıtıbarıyle125 mılyon dolar kar edıldi edılecek sırketın pıyasa degerı ne ?

nıye her bılonco donemınden sonra sırket karı artırdıkca hıssesı dusuyor nıye avrupanın en buyuk fabrıka yatırımı bıttıgınde dusuyor nıye bu malı verılere hıc kımse tenezzul etmıyor nıye temettü verıldıgı halde yıne dusuyor

bu sırket ortaklarına tecevuzle yukumlu arsız ve hırsız bır sırket oldugundan olabilirmi

nıye mal aldıklarına gelınce senın haberın var muhakkak ama sormuyorum bıle sormucamda ama 4 tane senaryom var

1,, senet B grubuna dusecek dıye dötleri tutusuyor %40

2- yakın zamanda arsa satısı ( buna pek ıhtımal vermıyorumda bu sıgır ceosunun pazarda 2 kilo limon satacak kapasıtesı yok) %5

3- bu aldıkları malları bırılerıne mi devredecekler ? bilmem ne danısman sırketıne yetkı verıldı dıye haber cıkarsa olayı bıtırmışlerdir %20

4-asli meslegin iicra edecekler patron alıyor dıye gelene tecavuz ( o fırsatı vermıcem ama buna emın ol ) %35

sahi bu M.O sizide bılonco ayagıyla kekledi dimi tahmini 6 aylık ne soylendi ne geldi benide şirketteki sorumlular kekledi

bir tane duruste benzer fınans muduresi geldi onuda 1 ayda bezdirdiler kactı sac ayagını iyi kurmuşlar. şirkette 1 - 2 - 3 numara cok rahat yalan soyluyorlar terbıyesızler

her neyse kankanla beraber sizide piste davet edıyoruz efendi bey boyle suya yazmakla olmuyor sizide tahtada gormek ıstıyoruz kuma yatmaca yok dans muzıgı calınca neler olucak gorecegiz

dans muzıgı gecıkırse ceo su da guzel gunler gorecek kankanla beraber sımdılık sadece izliyoruz hesap vereceklerı gunlerde gelıcek yaptıkları ahlaksızlıklar hırsızlıklar hukuksuzluklar yanlarına karmı kalıcak sanıyorlar GK sizide beklerız o zaman butun pislıkler ortaya belgelerıyle dokulecekler

bız 3 kişiyız bu alemde bırbirimizi biliriz efendi bey

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Parlak kardeş önce şunu söyleyeyim kimsenin tavsiyesi ile ne hisse alırım ne satarım ne de burada yazarım.
    Ben tahtalarda fırıldak yapmam hisseyi de üç beş gün veya ay için almam aldığım hissede 5 yıl bazen de 10 yıl bekleyebilirim bunu en iyi sen biliyorsun, fi tarihinde sen kamyonu uçuruma devirdiğinde ben onu uçurumdan alıp tepelere taşıdım bunu en iyi sen bilirsin.

İspartada şeytan leblebisi denen nohut cinsini hayvana yem olarak yedirirler oysa Avrupada bu çok değerlidir tuzlu suya konup fermante edilip kuruyemiş gibi tüketilir ve İspanyada hatramus adı verilir, yani İspartada kıymet bilinmeyip hayvana yem olarak verilen nohut cinsi Avrupada 100 gramını 20 Euroya lüks yerlerde satılır. Yani eşek hoşaftan ne anlar derler bizim yörelerde, hisseden borsadan söz edebilmek için önce finansal okur yazar olmak lazım.
    Tahtalarda fırıldaklık yaparak hele rakı masasında arkandaki patronun ismi geçince birayı heyecanla dökmeye benzemez bu işler....
    Anadolu çocuğusun safsın iyi bir insan olabilirsin ama önce bağımsızlığını kazan, bilmeden atıp tutma.
    Piramitin ne yaptığını bilmem ben resmi verilere dayanarak konuşuyorum onun avukatlığına da soyunamam, tahtada ne olup bittiği ise beni hiç ilgilendirmiyor, ama şirketin iyi yolda olduğu konusunda hiçbir kuşkum yok burada da çerçeveleri kırıp atarsan ben bunları attığın yerden toplar en lüks daireye monte ederim hiç kuşkun olmasın.
    Lot meselesine gelince ben son dönem aldığı miktarı kastediyorum rakkamlar kabadır. Şirket iyi niyetle devranıp yatırımcısına bir şekilde sahip çıkıyorsa bunu ayakta alkışlamak lazım. Piyasada hangi gurup tahtasına sahip çıkıyor. Ayrıca tahtaya sahip çıkma hisseyi uçurmak değildir istikrar sağlamaktır. Endeksin bu denli düştüğü bir ortamda böylesi bir sahiplenme olmasaydı şu an 3- 4 liralarda gezinen hisse olurduk.....Sen yat kalk tesadüfen bu hissede olduğuna dua et....

5. efendı bey

temel analızını ve arastırmanı herzaman takdir etmişimdir ama sabır konusunda maalesef hıc bırzaman takdir edemedim cunkü inatla sabrı karıstırıyorsun sence sabrın bence ınadın yuzunden cok buyuk fırsatlar kacırdıgını gerekli zamanda gerekli hamlelerı yapamadıgını ikimizde iyi bılıyoruz...

fi tarıhınde kamyonu ucurumda atıgımı bahsetmışin eger aynı hıseden bahsesıyorsak benım 6 ayda yaptıgım işleride cok iyi biliyon sen orada 6 sene takıldın ben bıraktıkdan sonra tahta cakıldı sonrasına tek lot bıle gırmedım sen en az 3 sene daha takıldın ne yaptın sonrasını bılmıyorum

yok başka senet dıyorsan başka keşistıgımız tahtada aylardır bır sey yapamadıgınız hısseyı patlatanın kım oldugunuda bılıyorsun orda yıllardır surunen yatırımcıların az duasını almadım cok buyuk beklentıyle gırdıgın senet 5 - 6 senede anca %100 yaptırabıldı sana takdir edersınkı sana kocaman bır hayal kırıklıgı yarattırdı sana

bak vesbede oyle 5- 6 senede degıl 9 ayda buyuk iş yaptın o takdir edilir cunku ınat yapmadın korkularının esırı olmadın hedefıne yaklastıkca verdin

ISPARTA ıle yanlıs bılgıler icindesın once onu ögren sonra ıspanyada degerlendır burada leblebı nohut olmadı gül ve lavanta vardır

sen avrupada oturuyorsun bu ANADOLU askı nerden gelıyor anlayamıyorum yenı ana hissende başarılar sana. yine sabır yolarını taştan yapacagına emin ol tl bazında kazanacaksın bunu cok ıyı bılıyorum ama yıne dolara faıze enflasyona yenık duseceksın bunuda cok ıyı biliyorum su anda orda doları faızı enflasyonu katmadan %25 icerdesin bu tuncay senin omrünü yıcek demedi deme

bagımsızlıgıma gelince bunu senden duymak üzücü zamanındada bu konuda cok atıp tutmuştun yanıldıgını gormüstün maalesef seni mutlu edıcek haberı veremıcem hala yalnız kurt um ömrüm oldukca borsada işlem yaptıkcada yalnız olmaya devam edicem ister inan ister kafandakı sabit fikirle devam et. benı entrese etmez

spk de tanıdıklarım- A-B -C SIRKETI icindekıler - patron tayfaları - spek grubları - kurum patronları yancılar- insiderleri tanımadım tanımayacagımda bunları tanıyanlar düsünsün der yoluma devam ederım

finansal okur yazarlıgım bana tahtalarda işlem yaptırtacak kadar yeterli fazlası zararlı siz gibi cok bilipte ucan sınegı bile hesap edıpte umut- ruya- halısunasyon gormemi engellıyor her sey kararınca olucak

6. gelelim egproya

cerceve kırmaktan bahsetmışin.. ilk karıslastıgımız hısedede cerceve kırmaktan bahsettıgı hatırlıyorum sevincten kıracakdınız sinirden kırdınız diye biliyorum neyse konumuz o degil sadede gelelim

beni az cok tanıdın bende senı az cok bılıyorum neler yapabılecegızıde bılıyoruz halep burda arsın burda egpro burda patron burda

elbet bır gun kılıçlar cekilecek o zaman herkes etekdekı taşları dokucek camlar cerceveler kırılacak duvarlar yıkılacak ömrümüz olursa o gunlerıde yasayacagız lüxdaire hayalini o gunlere sakla abi lüx daıre yerıne gecekonduya monte etme dikkat et sonra yıne ben kabahatlı olmayayım

patron hısseyemı sahıp cıkıyor cebınemı bunuda bi düşün abisi ıstıkrardan bahsetmısın evet dogru soylemişin hep asagıya ıstıkrar var yukarıya yok bunuda ben solemıyorum rakamlar soyluyor

tesadufen bu hısede oldugumu soyledınya koptum ya kriz en sevdıgım andır 93 den berı sayısız kriz gormusumdur ılk defa bır hısede yakalandım en cok para yapacagım zamanda krızın geldıgını göre göre maalesef yakalandım cunku alıcı yoktu bı alıcıyı bulsam gorecekdı pıyasa krızı

burda bırısı yorum yapmıstı en guzel yorum oydu cıkarken 90 lık nınemın merdıven cıkması düserken 20 lik delikanlının merdıvenden ınmesi gibi mealınde bır cumle kurmustu bu hısede dogrusu bu

neyse cok cenem dustu dans muzıgı caldıgında gorecegız her seyı ben burdayım sadece onu belırteyım

not= az once ulaklar haber getırdi seytan nohutunu arastırıyorum sımdıye kadar bilen yok oyle bir sey varsa bulur getırırm balıgınıda yerım anlastıkmı

7.  Alıntı Originally Posted by mparlak Yazıyı Oku
    gelelim egproya

cerceve kırmaktan bahsetmışin.. ilk karıslastıgımız hısedede cerceve kırmaktan bahsettıgı hatırlıyorum sevincten kıracakdınız sinirden kırdınız diye biliyorum neyse konumuz o degil sadede gelelim

beni az cok tanıdın bende senı az cok bılıyorum neler yapabılecegızıde bılıyoruz halep burda arsın burda egpro burda patron burda

elbet bır gun kılıçlar cekilecek o zaman herkes etekdekı taşları dokucek camlar cerceveler kırılacak duvarlar yıkılacak ömrümüz olursa o gunlerıde yasayacagız lüxdaire hayalini o gunlere sakla abi lüx daıre yerıne gecekonduya monte etme dikkat et sonra yıne ben kabahatlı olmayayım

patron hısseyemı sahıp cıkıyor cebınemı bunuda bi düşün abisi ıstıkrardan bahsetmısın evet dogru soylemişin hep asagıya ıstıkrar var yukarıya yok bunuda ben solemıyorum rakamlar soyluyor

tesadufen bu hısede oldugumu soyledınya koptum ya kriz en sevdıgım andır 93 den berı sayısız kriz gormusumdur ılk defa bır hısede yakalandım en cok para yapacagım zamanda krızın geldıgını göre göre maalesef yakalandım cunku alıcı yoktu bı alıcıyı bulsam gorecekdı pıyasa krızı

burda bırısı yorum yapmıstı en guzel yorum oydu cıkarken 90 lık nınemın merdıven cıkması düserken 20 lik delikanlının merdıvenden ınmesi gibi mealınde bır cumle kurmustu bu hısede dogrusu bu

neyse cok cenem dustu dans muzıgı caldıgında gorecegız her seyı ben burdayım sadece onu belırteyım

not= az once ulaklar haber getırdi seytan nohutunu arastırıyorum sımdıye kadar bilen yok oyle bir sey varsa bulur getırırm balıgınıda yerım anlastıkmı
    Sn. mparlak tahminen daha ne kadar bekleriz.Anladigim kadariyla ikinizdede buyuk lotlar var

8.  Alıntı Originally Posted by memolibo Yazıyı Oku
    Sn. mparlak tahminen daha ne kadar bekleriz.Anladigim kadariyla ikinizdede buyuk lotlar var

sn memolibo

burda herkesde hatırı sayılır lot var bendekı lotların hatırı sayılmaz denızde kumuz biz

9 aylık bılanco ve temettu tarıhını beklıcez mecburen

teknık olsa teknıge uysa bı seyler karayabılırzde buna ımkan vermıyorlar gordugun uzere

el mahkum piramitteki cengaveri izleyecegiz

Sayfa 297/445 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •