Sayfa 325/445 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Pardon, genel kurul 07/05/2019 tarihinde

2. sövmenin adına günah derler allah sabır versin saygılar

Alıntı Originally Posted by birkelime Yazıyı Oku
    EGPRO nun 05/05/2019 da Genel Kurul toplantısı var. Eğer bu toplantıda borsadan çıkma kararı alırlarsa, bu tarihten geriye dönük 30 gün içerisinde borsada oluşan ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalamasını alıp, bu fiyattan çağrı yapmaları gerekiyor.

Bu ****** hareketleri gördükten sonra kafamda oluşan SENARYOşu şekilde : City aracılığı ile piyasadan malları topladılar ve borsadan çıkma yeterliliği olan yüzdeye ulaştılar. Şimdi genel kurula kadar aşağıya basarak 30 günlük aritmetik ortalamayı düşürecekler ve o fiyattan çağrı yapacaklar. İnşallah bu kadar aşağılık bir plan içerisinde değillerdir. Ben hayal ürünü bir senaryo yazmış olmaya razıyım.

Başak türlü son 20 günde yapılan ******lığı açıklayamıyorum.
    Biri gelir hisse yi toplamaya başlarsa ne olur

4.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Biri gelir hisse yi toplamaya başlarsa ne olur
    Keşke öyle bir babayiğit gelse. Ama yel değirmenine karşı savaşan donkişot tan farkı olmaz. Ayrıca toplamasına müsade etmeyecek kadar az lot yazıyorlar satışa. Al gülüm ver gülüm, 3lot al 5 lot ver yapa yapa hisseyi buraya düşürdüler.

5. merhabalar ,

borsadan çekilme işlemi olur ise hangi fiyattan çekilir? bu konuda yabancı olduğum için beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.
    bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by selcuk2286 Yazıyı Oku
    merhabalar ,

borsadan çekilme işlemi olur ise hangi fiyattan çekilir? bu konuda yabancı olduğum için beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.
    bol kazançlar.
    Bildiğim kadarıyla, borsadan çıkma kararı aldıkları tarihten geriye dönük ya 30 gün içerisinde, ya 3 ay içerisinde ya da 6 ay içerisinde borsada oluşan ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalaması alınıyor. Bu üç ortalamadan hangisi daha yüksek ise o fiyattan geri alım çağrısı yapıyorlar. Bazen istisnai durumlar oluyor. Şirketin değeri çok yüksek olduğu halde bu ortalama fiyat düşük çıkarsa bu rakam revize edilerek yükselebiliyor. Dediğim gibi ben bu şekilde biliyorum. Ancak bu saçma sapan hareketler beni bu şekilde düşündürdü. Yoksa şirketin borsadan çıkma isteği ile ilgili ne bir bilgim var ne de duyumum.

7.  Alıntı Originally Posted by birkelime Yazıyı Oku
    Bildiğim kadarıyla, borsadan çıkma kararı aldıkları tarihten geriye dönük ya 30 gün içerisinde, ya 3 ay içerisinde ya da 6 ay içerisinde borsada oluşan ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalaması alınıyor. Bu üç ortalamadan hangisi daha yüksek ise o fiyattan geri alım çağrısı yapıyorlar. Bazen istisnai durumlar oluyor. Şirketin değeri çok yüksek olduğu halde bu ortalama fiyat düşük çıkarsa bu rakam revize edilerek yükselebiliyor. Dediğim gibi ben bu şekilde biliyorum. Ancak bu saçma sapan hareketler beni bu şekilde düşündürdü. Yoksa şirketin borsadan çıkma isteği ile ilgili ne bir bilgim var ne de duyumum.
    teşekkürler üstat. hiç yoksa bilgilenmiş olduk sayende..

8.  Alıntı Originally Posted by selcuk2286 Yazıyı Oku
    teşekkürler üstat. hiç yoksa bilgilenmiş olduk sayende..
    İyide borsadan çıkacağına dair herhangi bir bilgi yok. Sizinki duyum mu, bilgimi...

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 325/445 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •