Sayfa 331/445 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431 ... SonSon
Arama sonucu : 3554 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. 2 aydır yorum yapan yok bu hissede kimse varmı acaba yoksa tamamen SPK elindemi

kurthan

2.  Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    2 aydır yorum yapan yok bu hissede kimse varmı acaba yoksa tamamen SPK elindemi

kurthan
    Var sende bir şey göstergeler seni işaret ediyor

kurthan

3.  Alıntı Originally Posted by Sadık avcı Yazıyı Oku
    Finansal okur yazarlık şart,, bilançoları doğru okumak lazım, ilk çeyreğin euro kurundan kaynaklanan bir maliyet zararı olduğunu görmek lazım. Ispartalı Eray şimdi de Pasam mı oldun, bir bir surat Eray !!! investing.com da kursat.mk, deadlife ve kaç tane nick'in var. Orada birde moderatör olmuşsun, işine gelmeyen hiçbir mesajı yayınlamıyorsun, birde yalandan benim mesajımı siliyorlar diye yalan söylüyorsun. Ne yalan adamsın sen ya..... Yabancı alırken 13 tl den bütün malını sattın, genel kurula bile gelemedin. Şimdi likidite sağlayıcı piramit devreye girdi mal alıyor çok düştü fiyat diye bakıyorum meksa dan yine yapıştın kağıdı almaya. Tamam mal al ama burada insanlara şirketi kötüleyip onların malını almaya çalışma, bu çok adice bir şey çünkü. Alacaksan yabancı satarken onların malını al. Bu şirket her sene 100 milyon kar eder ,temettüsünü de öder. Nokta
     Alıntı Originally Posted by borsaci.broker Yazıyı Oku
    için rahat olsun kimseden mal alamazlar bu fiyatlardan.. aynen dediğin gibi bilançoyu iyi okumak lazım, hem kur hem hammadde ve tahsil edilmemiş mahsuplar var. EGPRO gerçekte zarar yazmaz. Sadece şirketlerin avantaj yakalamadaki kağıt üstü oyunlar bunlar. Zaten finans bilen bilir, buraya da finans bilen adam yakışır. Boş beleş adam bu hisseden ekmek yemesin. KY nin elindeki 3 lota göz dikmişler, toplamaya çalışıyorlar.
    Mesajınızı yeni gördüm
    Bayağı sallamışsınız bana bilip bilmeden ama tek kullanıcı adım Paşam’dır. 2006 dan beridir de böyle. O vatandaş kimse tanımam. Her bıyıklıyı o adam sanıp atlamayın. Cesurca iftira ve yalanlarınız Allah’a havale

4.  Alıntı Originally Posted by borsaci.broker Yazıyı Oku
    için rahat olsun kimseden mal alamazlar bu fiyatlardan.. aynen dediğin gibi bilançoyu iyi okumak lazım, hem kur hem hammadde ve tahsil edilmemiş mahsuplar var. EGPRO gerçekte zarar yazmaz. Sadece şirketlerin avantaj yakalamadaki kağıt üstü oyunlar bunlar. Zaten finans bilen bilir, buraya da finans bilen adam yakışır. Boş beleş adam bu hisseden ekmek yemesin. KY nin elindeki 3 lota göz dikmişler, toplamaya çalışıyorlar.
     Alıntı Originally Posted by paşam Yazıyı Oku
    Mesajınızı yeni gördüm
    Bayağı sallamışsınız bana bilip bilmeden ama tek kullanıcı adım Paşam’dır. 2006 dan beridir de böyle. O vatandaş kimse tanımam. Her bıyıklıyı o adam sanıp atlamayın. Cesurca iftira ve yalanlarınız Allah’a havale
    bunun neresi sallama acaba.. finansal okur yazarlık mevzusuna istinaden tüm mesajım.. normal okur yazarlık bile yok arkadaş..
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

8 temmuz 2019
    saat 15,40.

6. Saman alevi gibi

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. kendi sayfamda salladım ya tutarsa :D

Sayfa 331/445 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •