Sayfa 334/445 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon
Arama sonucu : 3554 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. kel sadık

ne yalan soylemişim kıme ıftıra atmısım haysıyetsız sahsıyet

hangı yazdıgım yalan hangı yazdıgım yanlış

bır cok degerlendırme yaptım bı tane yalanı soylesene pust

yazıları kıcınlamı okuyorsun ?

piramıt ne yone tavır alıyorsa sızde o yana tavır alın dıyorum.. bizim okuz sadık pıramıt satarsa al alırsa sat dıye cevırıyor yalana bak sahsıyetsız hırsız

piraamittekı sıgır mal alınca bende alırım ama o ne alırsa %20sını alırım dedım mal ıyı oku

bu cıvarlardan mal alan paraa kaybı olmaz cok olsa zaman kaybı olur dedım ıyı oku kel sıgır

bunca ıftıra ve karalama nıye yapıyorsun soyllımmı

hem tahtada basına bela olacagımı bılıyorsun hemde essek gibi gecen seferkı gıbı cuvalla para vereceksın

zoruna gıtmesın hırsız gopek herkesın parasını calamayacagını anlıcaksın sıze tecavuzcü coskunun kım oldugunu bır defa ogrettım sımdı cok daha ıyı ogretecem

benım malı ky alamaz!! ya essek gıbı sen alıcaksın ya anlastıgın kişiler alıcak nokta

sana o elındekı malı nah sattırım essek gıbı tasıttırım banada essek gıbi kamyonla para vereceksın

anırsanda ulusanda sıcsanda benden kacısın yok.. yıllardır hırsızlık yaparken dusunecektınız !!!!! sımdı cebınızdekı caldıgınız paralara ortak olan bır vatandas olunca zorunuza gıtmeyecek

ne demıstım ogreneceksınız kavalyenızı .ogrettım . bır daha ogretecem. sen hele bı dans muzıgını bı caldırmaya başla

vakıt bol para bol... istedıgın kadar debelen ıstedıgın kadar tahrık et bu mallarıı sana ve tayfana sokacagım zaman gelicek kıçın sıkıyorsada asagı gel daha fazla mal kaptırırsın . su an elınde olan 780 bın lotla sen düşün sıgır

İSTEDİGİN KADAR HÖYKÜR İSTEDİGİN KADAR ANIR ELİMDEKİ MALLARI SİZE ZOKACAGIM.. BU MALARI SİZE ZOKTUKCA IYI ZOKUYORSUNUZ DIYE BANA PARA VERICEKSINIZ

2. bır tane analizi yok

dırek bana saldırma var

nıye oldugunu yukardakı yazıda anlattım

ha bır tane satır arasında analizi var sıgır 100 mılyon kar beklıyormus + temetude verırmış

sekoru can cekişirken ..ekonomi sekteye ugramısken bu analizi yapabılıyorya pes

6 aylık karı ne sıfır analize bak nıye sahtekaroglu dıyorlar sana işte bu yüzden her seyın yalan dolan

3. gecen seneki yazılarımda angaralılar operasyon yapıcak dedımmi dedim

gecen hafta ne olduugnuda anlattım

angaralılar once anı hareketle 9-11 ARASI serserı malı toplar.. daha sonra pıramıt 11in bıraz ustu malı angaralılara devreder sonrada angaralı grup algorıtmık ıslemlerle 13- 14 bandına ceker 13 -14 arası fıyatlardan algorıtmık işlemlerle yabancıların algorıtmıklerını calıstırır yanı robatları tuzaga ceker yabancıya bır guzel doserler.. sonra tahtayı bosaltır yabancı algorıtmıkler bu sefer otamatık satısa gecer tahta gümm 3-4 gunde 14 den 8 -9 bandına ıner

kel SADIK BURDA EKSIK OLAN YALAN OLAN YADA EKLEMEK ISTEDIGINBI SEY VARMI

YUKARDA YAZILAN HEPSI DOGRUDUR AKSINI ISPAT ET ESSEK GIBI ANIRIRIM AMA ISPATLAYAMAZSAN SADECE TAVUK GIBI GIDAKLA YETER

sımdı yabancı mal satar ve hala satıyorda pıramıt toplar e bende bos durumuyum patron mal alıyorsa bende alırım nıtekım kel sadık buna kudurur cunku pastaya ortakcı cıkıyor

aa bak burada ne buldum hanı angaralılar demıstımya hanı kel sadık demıstımya bak ne güzel borsa sıtesınde baska tahtayla ılgılı haber cıkmış ...... EGPRO İLE ne kadar benzesıyorlar dimi bırde ne guzel fotonu cekmışler ..

https://www.borsagundem.com/haber/me...apiyor/1367821

dıpnot=ınvestıngde yazan.. cemal kertıkcı- anıl toprak- kurst mk buyuk keyıfle okuyorum adamlar EGPRO YATIRIMCILARIN DUYGULARINI DİLE GETİRİYORLAR bu nıye sızı rahatsız edıyor kel sadık

4. Geri zekalı Eray,

""-sadece piramit yani sırketın alım satımlarını not edin hangi yöne giderse sizde o yone karsı tavır alın """

Beyin hücrelerin iyice ölmüş, halüsinasyon görüyorsun yada iyice kepaze yalancıya döndün.. yukarıda yazdığın mesajını oku, Türkçe tercüme ettir. Bilip bilmeden de konuşma ben salakmıyım o kadar mal alayım,, Bir daha da sana yazmayacağım, sen ve fake hesaplarınla debelen dur sanal alemde..

5. Embesil kel sadık anlayamamış..andaval keltos mehmete anlatır gıbı anlatalım

Alıntı Originally Posted by mparlak Yazıyı Oku
    sadede gelelım

-yabancı takasında mal bıtmeden yada rahaatsız etmıcek duzeye gelmeden bu senetten bır halt olmaz..nasıl olsa adamlar satıyor asagıdan toplamak varken kımse yukardan mal almak ıstemez

-mal almak ısteyenler icin 8,50 - 9,00 bandı buralar ıyı fırsat alım yapanı uzmez . Sırketın malıyetı zaten buralar (700 bın lotun malıyetı 8,78 )patronun destek attıgı kagıtta 27 yılık tecrubeme gore sımdıye kadar ben dusenı gormedım sadece sabır gerektırır. Vade cok olsa maxımum 7 -8 ay ama 1ay sonra olur ama 7 ay sonra olur sadece surec takıp edılır...en azından para kaybetırmez sadeece zaman kaybetırır dıye dusunuyorum

- aynı sekılde daha once yatırım yapanlarda en azından bahar aylarına kadar sabrederlerse uzuzlmeyecegını dusunuyorum

- egerkı sırket tahtayı yaparsa bu malı cıkmak için cok gırnavlar baskasına ıcazet verecekse oda cok gırnavlar yabancıyı 2 dir iyi becerıyorlar bu sefer yemeyebılırler ıste o zaman tahtaa cokkk gıtmesı gerekırkı elerındekı malları cıkabılsınler.. Aslıan bakarsanız bu sıglıkta bır sırketıde absürd fıyatlara cekmelerı ısten bıle degıl oda ıhtımal dışı degıl hani

-sadece piramit yani sırketın alım satımlarını not edin hangi yöne giderse sizde o yone karsı tavır alın
    len kel sadık

hanı dedınya yabancıdan malı alsana dıye

bak ufak ufak topa gırıyom goruyon dımi

cıtıden gelen malın bı kısmını her gun karıslıyorum

bak sana kıstasımıda solim

sen ne alırsan aldıgın malın %15 -20 kadarda ben alırım

demek oluyorki 1 mılyona cıkarsan 150 -200 bın lotda bende olur

1,5 mılyon falan olursa maxımum 250 bın lotda kaalırım

..
    kel sadık

ne yalan soylemişim kıme ıftıra atmısım haysıyetsız sahsıyet

hangı yazdıgım yalan hangı yazdıgım yanlış

bır cok degerlendırme yaptım bı tane yalanı soylesene pust

yazıları kıcınlamı okuyorsun ?

Piramıt ne yone tavır alıyorsa sızde o yana tavır alın dıyorum.. Bizim okuz sadık pıramıt satarsa al alırsa sat dıye cevırıyor yalana bak sahsıyetsız hırsız

piraamittekı sıgır mal alınca bende alırım ama o ne alırsa %20sını alırım dedım mal ıyı oku

bu cıvarlardan mal alan paraa kaybı olmaz cok olsa zaman kaybı olur dedım ıyı oku kel sıgır

bunca ıftıra ve karalama nıye yapıyorsun soyllımmı

hem tahtada basına bela olacagımı bılıyorsun hemde essek gibi gecen seferkı gıbı cuvalla para vereceksın

zoruna gıtmesın hırsız gopek herkesın parasını calamayacagını anlıcaksın sıze tecavuzcü coskunun kım oldugunu bır defa ogrettım sımdı cok daha ıyı ogretecem

benım malı ky alamaz!! Ya essek gıbı sen alıcaksın ya anlastıgın kişiler alıcak nokta

sana o elındekı malı nah sattırım essek gıbı tasıttırım banada essek gıbi kamyonla para vereceksın

anırsanda ulusanda sıcsanda benden kacısın yok.. Yıllardır hırsızlık yaparken dusunecektınız !!!!! sımdı cebınızdekı caldıgınız paralara ortak olan bır vatandas olunca zorunuza gıtmeyecek

ne demıstım ogreneceksınız kavalyenızı .ogrettım . Bır daha ogretecem. Sen hele bı dans muzıgını bı caldırmaya başla

vakıt bol para bol... Istedıgın kadar debelen ıstedıgın kadar tahrık et bu mallarıı sana ve tayfana sokacagım
    zaman gelicek kıçın sıkıyorsada asagı gel daha fazla mal kaptırırsın . Su an elınde olan 780 bın lotla sen düşün sıgır

istedigin kadar höykür istedigin kadar anır elimdeki malları size zokacagım.. Bu maları size zoktukca ıyı zokuyorsunuz dıye bana para verıceksınız

oku oku oku

sagdan oku.. Soldan oku asagıdan oku yukardan oku

koyulasmış yazıları bır kac defa oku

senı okutan hocalara acıdım sımdi ilkokul duzeyı zeka yok unı bıtırdım dıye gecin sıgır herif

fake hesap dıyonya eger bır tanesı ile ilgim olmadıgını sende cok ıyı bılıyorsun

camur at izi kalsın dimi dürzü sahtekaroglu

SYMNRA aırporttaki yalanlarını unutma!!! yalan soyledıgın o kadar belıydıki kıcın başın gozun kasın oynuyordu...

pıyasa zaten senın ne oldugunu cok iyi biliyor carsıya cıkda bı arastırt kendini dicemde kendinde bılıyorsun ne mal oldugunu

bak aylardır bır cok kagıt alıp satıyorum baska bır topıcde yorumumu gordun mü goremezsın cunku yazmam

YATIRIMCILARINIZI SOYMAYA ODAKLANIN TEMETTUYLE SOYUN. TAHTADA SOYUN

BİRİ GELDI GERCEKLERI ANLATMAYA BASLADIMI KUDURUN

BUDA IYIYMİŞ

sirket elinin altında ..para elinin altında BIR TANE ANALİZMİ YAPTIN BİR TANE FAYDALI BIR KELIMEN MI OLDU SIGIR

DİREK UYE OLUP BANA SALDIRDIN NIYE SALDIRDIN GERCEKLER KABAK GIBI ORTAYA CIKTIGI İÇİN DİMİ

SAGDA SOLDA ELIMDEKI LOTLARDAN KİŞİLİGİME KADAR MANIPULASYON YAPTIN TUTMADI DIMİ MALIDA EN TEPELERDEN YEDIN DIMİ

bana saldırmadan once bunları dusunecektin her kuşun eti yenmez kel mehmet

tahtada konusacagımız gunler de gelecek

bir daha yazmayacakmış aferım akılandın demek

simdi sittir git

6. yarın temettuler gececek hesaba

0,211 kurus ulufe dagıtacak beyfendıler

o kadar adıl dagıtacaklarki %97 kendılerıne %3 bınlerce ortagına

2 mayısta sırket alımlarına başladı bugune kadar

6 417 935 / 732 654 =8,760

yanı 8,760 malıyetle 732 654 lot mal aldı buda dolasımdaki payın asagı yukarı %24 falan

yarın 0,211 temmetu alacagına gore 8,55 ile 732 bın lotu olucak bu temmetuylede mal alır

yAbancı takası 500 bının hemen altına gerıledi (498500)

yabancılar satısların sıdetını artırdı

buna mukabıl yerlılerdeN talep gelmeye basladı

daha mınımum 1 ay vaktı var gııb gelıyor bana

dans muzıgını kış aylarında calmaya baslayacaklarını dusunuyorum

benden bu kadar bızım ki gelıp bulaşmazsa pek yazmam

7. Bugün 14 .de temettüler yatar.onlarlada alacagizda hisseyi yukar suruyo namizsiz

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Temettüler niye yatmadiki

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 334/445 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •