Sayfa 351/445 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1.  Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Takaslarda Malın tmamına takın kısmı Deniz bank. görünüyor ne speğinden bahsediyorsun?
    senin o gördüğünün evveliyatını biliyorum o mal Belçikalı patronun fortisbank teb birleşmesinden sonra fortisbank biliyorsundur Belçika bankası

patron 2015 yılında 75 milyon avroluk yatırıma gidince o malları fortisbanka ipotek olarak verdi karşılığında 75 milyon avro kredi aldı 2017 yılında fortisbank teb ortaklığı bitip tebve fıransız bnb paripas ortaklığı başlayınca patrono malları denizbankı fıransız Belçika ortaklı dexisa satın alınca patron busefer o malları deniz yatırıma virmanladı lakin bu seferde dxisabank denizbankı ruslara sattı ogün bugün omallar2017 den beri deniz yatırımda gelgelelim bu sferde Denizbank birleşik arap emirliğinin emirates bankasına satıldı bakalım önümüzdeki günlerde osenin gördüğün mallar ordamı kalak yoksa başka bir yere virmanmı olacak....

2.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    senin o gördüğünün evveliyatını biliyorum o mal Belçikalı patronun fortisbank teb birleşmesinden sonra fortisbank biliyorsundur Belçika bankası

patron 2015 yılında 75 milyon avroluk yatırıma gidince o malları fortisbanka ipotek olarak verdi karşılığında 75 milyon avro kredi aldı 2017 yılında fortisbank teb ortaklığı bitip tebve fıransız bnb paripas ortaklığı başlayınca patrono malları denizbankı fıransız Belçika ortaklı dexisa satın alınca patron busefer o malları deniz yatırıma virmanladı lakin bu seferde dxisabank denizbankı ruslara sattı ogün bugün omallar2017 den beri deniz yatırımda gelgelelim bu sferde Denizbank birleşik arap emirliğinin emirates bankasına satıldı bakalım önümüzdeki günlerde osenin gördüğün mallar ordamı kalak yoksa başka bir yere virmanmı olacak....
    Sonuç? Sinek kim miş?

3.  Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Sonuç? Sinek kim miş?
    sineklerin ismini bilmem bilmekte istemem benim için sonuç şirketin bilançosu ve temettü verimliliği

4.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    sineklerin ismini bilmem bilmekte istemem benim için sonuç şirketin bilançosu ve temettü verimliliği
    Bilonçadan haberiniz vardır iyimi kötü mü?

5.  Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Bilonçadan haberiniz vardır iyimi kötü mü?
    sizin sorduğunuz soru benim fikirlerime ters, ben borsaya faizin alternatifi diye girdim ,çeriden önceden bilgi almak hem kanunlara göre suç hemde benim inancıma göre süte su karışturmak gibi bir şey bir arkadalım veya akrabam bir şirketin finans işlerinden sorumlu biri olsa ve bana bilançoyu önceden haber verse ohisseyi almam.

6.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    sizin sorduğunuz soru benim fikirlerime ters, ben borsaya faizin alternatifi diye girdim ,çeriden önceden bilgi almak hem kanunlara göre suç hemde benim inancıma göre süte su karışturmak gibi bir şey bir arkadalım veya akrabam bir şirketin finans işlerinden sorumlu biri olsa ve bana bilançoyu önceden haber verse ohisseyi almam.
    👏👏👏👏
    Yalnız bilanço sonuçda gelecek değil mi? Hiç gelmeyen bilanço var mı😆 Gelecek ise bu belli ise harama girmez.
    Dediğiniz gibi şirket içinden biri farklı bir haber ile tiyo verip alınan hisseye bende girmem.

7.  Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    ��������
    Yalnız bilanço sonuçda gelecek değil mi? Hiç gelmeyen bilanço var mı�� Gelecek ise bu belli ise harama girmez.
    Dediğiniz gibi şirket içinden biri farklı bir haber ile tiyo verip alınan hisseye bende girmem.
    kamuoyuna açıklanmadan önce bilançodan haberin varsa harama girer.Bilançonun gelmesi ayrı bilançonun kamuoyuna açıklanmadan önce sonucunu bilmen ayrı bilanço elbette gelecek ama ne gelecek zarar mı kâr mı bunu önceden haber almakayrı...

8. Bilançonun kar-zarar durumu merak etmedim 👍

Sayfa 351/445 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •