Sayfa 365/445 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Kendi adıma 28-33 arası nerede bulursam alirim. Ytd

2. Amma yordun haa zaman bol sorun yok

kurthan

3. https://twitter.com/garibanhamsi/sta...420678144?s=19

https://twitter.com/tunga07/status/1...501353476?s=19

Twitter'da bu gönderilere rastladım.

Biraz araştırınca kafama da yattı...

Patron satışları kafa karıştırsa da ici-disi güzel bir şirket..

Grafik de oldukça cazibeli...

Genel piyasa bozmazsa iyi fiyatlara gelir diye umuyorum...

Herkese saygılar. .

4. Keske bu hisse ye hic rastlamasaydiniz. Keske ben de hic rastlamamis olsaydim. Almaz olsaydim. Böyle adi böyle ******** böyle namussuz bir patron ve tgörmetahtacidim.her gün küfür ediyoruz beddua ediyoruz. Şirket iyi olsa ne olur. Şerefsizlik diz boyunu çoktan aştı. Geçen senenin 5 katı kar açıkladı temettu vereceğini açıkladı hemen ardından satış yapacağını ima eden kafa karıştırıcı başka açıklama yaptı 43 lerden buralara kadar saldı. Tam bir ******** tam bir süzme o.c. lanet olsun buna girdigim güne. Allah belâlarını versin en sevdiklerinden çıkartsın bizim ahımızı.

5.  Alıntı Originally Posted by Haktan1609 Yazıyı Oku
    Keske bu hisse ye hic rastlamasaydiniz. Keske ben de hic rastlamamis olsaydim. Almaz olsaydim. Böyle adi böyle ******** böyle namussuz bir patron ve tgörmetahtacidim.her gün küfür ediyoruz beddua ediyoruz. Şirket iyi olsa ne olur. Şerefsizlik diz boyunu çoktan aştı. Geçen senenin 5 katı kar açıkladı temettu vereceğini açıkladı hemen ardından satış yapacağını ima eden kafa karıştırıcı başka açıklama yaptı 43 lerden buralara kadar saldı. Tam bir ******** tam bir süzme o.c. lanet olsun buna girdigim güne. Allah belâlarını versin en sevdiklerinden çıkartsın bizim ahımızı.
    Siz, hisseye giriş seviyesi kaynaklı bir sıkıntı yaşamışsınız. Ortada bela okumayı gerektirecek bir durum kesinlikle yok..

Hissenin temel ve teknik verileri kaynaklı bir sıkıntı göremiyorum ben... Petro kimya-Plastik sektorunde fiyatlar cok yükseldi. İlk ceyrek bilançoya ihracatın da etkisiyle çok olumlu yansıması olur bunun..

Deconick uluslararası tanınırlığı-bilinirliği olan bir firma.. Sizin düsündüğünüz türden hile yapmaz bunlar.. Bunlar yapsa yapsa yurtdısında verginin düşük olduğu bir ülkeye kar kaçırır..

Umarım zararınızı en kısa sürede cıkarırsınız..

6. Haklisiniz bela okumakla.olmuyor. anasına avradına sülalesine küfür ettim öyle de olmuyor. zaten bunlardan besleniyor hoşuna gidiyor srfsizin. Ortada hic bir sebep yokken Nefes bile almadan buralara kadar düşen bu srfsizlere tek diyeceğim şey madem paraya bu kadar tapıyorsunuz sirketi halka arz etmeyeceksiniz. Madem halka arz ettin şirketi ozaman paylaşacaksın.

7. Bu gün de yüzde 7 düştün hergun yüzde 4 yüzde 5 geçiriyorsun. Ben de senin anana avradına hergun kufur ediyorum sana beddua ediyorum. Allah sana insallah en sevdiklerinin dermansiz dertlerini gostersin. Caresiz bıraksın. Sen kahpeligin oros...pu çocuk.. lugurun kitabını yeniden yazdın. Bu gune kadar biz O ros.pu çocuğu görmemişiz meğer. Sen en buyugusun. Adi şerrrf Siz Bir hırsızsın.

Alıntı Originally Posted by Haktan1609 Yazıyı Oku
    Bu gün de yüzde 7 düştün hergun yüzde 4 yüzde 5 geçiriyorsun. Ben de senin anana avradına hergun kufur ediyorum sana beddua ediyorum. Allah sana insallah en sevdiklerinin dermansiz dertlerini gostersin. Caresiz bıraksın. Sen kahpeligin oros...pu çocuk.. lugurun kitabını yeniden yazdın. Bu gune kadar biz O ros.pu çocuğu görmemişiz meğer. Sen en buyugusun. Adi şerrrf Siz Bir hırsızsın.
    Dün yüzde 10 yaptı sayılır
    Haftaya 30 üzerine atar büyük olasılıkla

Sayfa 365/445 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •