Sayfa 374/445 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz...
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

2. Sermayesinin 4 katı yatırım teşviği almış yani gelecek korkusu yok. Dünyanın en güçlü gruplarından birine ait şirket ve öyle anlaşılıyor ki TR'yi üretim üssü olarak seçmişler.

Patrona hakaretler felan okuyorum diğer forumlarda. Bu şirkette patron yok, iş başına getirilmiş sıradan yöneticiler var, boşuna çeneniz yorulmasın. ;)

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sanırım tahta yapıcı da hisseyi bayağı ky dan toplamış görünüyor....takaslara bakan arkadaşlar hissenin çok toplu olduğunu söylüyorlar....sanırım tahtacı da füzeyi ateşlemek için arazinin satışını bekliyor görünüyor...merkez bankası faizleri düşürdüğünde ve inşaat sektörü canlanmaya başladığında satışa çıkardığı arazisi kolaylıkla alıcı bulacaktır..önümüzdeki zaman diliminde bu arazi satışı ile ilgili haberler gelebilir...

işte o haber geldiğinde tahtacı güzel şeyler düşünebilir...

hisseyi incelediğimde bunları gördüm dostlar...ben elinde bulunduran yatırımcılara başarılar diliyorum...bunlar tavsiye içermeyen kişisel düşüncelerimdir...kekonun saçmalamalarıdır diye bakın olaya....tahtacı ağa beni de boş ver...hiç bir etki ve gücüm yok..bunu böyle bil...sen yine bildiğin gibi davran....nasıl olsa kimsecikler de burayı takip etmiyor...kafana göre takıl ...
    Yakın geçmişte böyle bir yorumda bulunmuştum...merkez bankası dün faizleri indirdi..cin artık şişeden çıkmıştır..😂😂
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Faizlerin düşmesi ile inşaat sektörü canlanır..tabi bu sektöre üretim yapan egeprofil gibi hisseler de olumlu etkilenecektir...bir yandan bilanço bir yandan da arazi satışı beklentisi bu hisseye güzel şeyler yasatabilir..tabi tahtacimiz da isterse ??

5. 25.7 aşağı kırılmamalı..al sat tavsiyesi değildir…

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Sayın Keko,
    Hissede hedefiniz nedir , senesonu ciro ve kar beklentinizi yazabilirseniz sevinirim.
    Teşekkürler.

7. Temettumüzü alalım da kış tatili rezervasyonumuzu yapalım artık.

8.  Alıntı Originally Posted by batirimciyiz Yazıyı Oku
    Sayın Keko,
    Hissede hedefiniz nedir , senesonu ciro ve kar beklentinizi yazabilirseniz sevinirim.
    Teşekkürler.
    Ciro hesabım aklımda değil şu anda ama net kar beklentim 300 milyondur diyebilirim...ozkaynaklari hızla artıyor...şu anda normal temel rasyolari ile değer görüyor..henüz bedelsiz beklentisi satın alınmamış..bu yönüyle bana çok bakir ve risksiz görünüyor...24_27 aralıklarına serpiştirilmiş kademeli alımları uygun görüyorum...tabi uzun vade sabır edebilecekler için..çünkü bedelsiz potansiyelini ne zaman satın almaya başlarlar belli değil..

Yalnız arazi satışı ,inşaat sektörünün canlanması gibi faktörler bu beklentiyi tetikleyebilir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 374/445 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •