Sayfa 381/446 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Buna net bir cevap verebilmek için "bu şirketin ilişkili tarafı kimdir" sorusunun cevabını bilmek lazım. Pazartesi Gülsüm Hanım'a sorar cevabını öğrenir, buraya yazarız nasipse.
    Usta sordun mu
    Dolar aldı gidiyor

2. Şirketin yaptığı işler hakkında bilgi sahibi olan var mı? Son çeyrek nasıl geçiyor acaba....
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Gelen kâr beklentim dahilinde. İhracat ile ilgili bir gelişme yok, şirkete soracağım. İlişkili taraf alacakları* belirgin şekilde artmış, ki en sevmediğim şey. Yıl sonu bilançosunu beklerim, böyle devam ederlerse pozisyonu kapatırım.

* Tıpkısının aynısı TATGD tarafında olmuştu. O başlıktaki yazılarım ve SPK dahil tüm düzenleyici kurumlara yaptığımız şikayetleri okuyabilirsiniz. O pozisyonumu da sırf bu nedenle kapatmıştım.
    https://www.youtube.com/watch?v=KnqPajoLk3U

Vidyonun başında belirtilen durum sanırım söyledikleriniz

4.  Alıntı Originally Posted by OoOoEnesOoOo Yazıyı Oku

piyasa bu tarz küçük hisselerden çıkıp bist 30 hisselerine gecti yani sıra büyüklerin sırası

5.  Alıntı Originally Posted by OoOoEnesOoOo Yazıyı Oku

Bu arkadaş biraz daha teknik tabir etmiş ama, evet aynı şeyleri söylemişiz. Ben eski tip bir yatırımcıyım ve mevcut kâr rakamlarının içerisinde olan ticari alacakları (özellikle ilişkili taraflardan olanları) çok önemserim ve bu alacaklara her zaman risk tarafından bakarım. Ki, konuyla ilgili şirkete sorduğum soruya karşılık aldığım cevap beni tatmin etmediğinden buradaki pozisyonumu kapattım.

Bu, benim finansal rasyolara kişisel bakış açımdır ve bu yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Herkese bol kazançlar diliyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bu arkadaş biraz daha teknik tabir etmiş ama, evet aynı şeyleri söylemişiz. Ben eski tip bir yatırımcıyım ve mevcut kâr rakamlarının içerisinde olan ticari alacakları (özellikle ilişkili taraflardan olanları) çok önemserim ve bu alacaklara her zaman risk tarafından bakarım. Ki, konuyla ilgili şirkete sorduğum soruya karşılık aldığım cevap beni tatmin etmediğinden buradaki pozisyonumu kapattım.

Bu, benim finansal rasyolara kişisel bakış açımdır ve bu yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Herkese bol kazançlar diliyorum.
    30 tl psikolojik rakam idi ve aylık ema ortalaması idi bugun aşağı kırıldı 30 altı kapanış yapmamalı

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku

Sorunuza ne yanıt aldınız?

Tatmin edici olmasa da paylaşırsanız seviniriz.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sorunuza ne yanıt aldınız?

Tatmin edici olmasa da paylaşırsanız seviniriz.
    An itibariyle pozisyonumun olmadığı bir hissede bunu yapmam yakışık almaz sayın diproyal. Finansal tablolarda benim için gayet önemli gibi duran bir kalem bir başka arkadaşım için önemsiz olabilir. O rakamları herkes görüyor ama herkes farklı fiyatlıyor. Neden ? İşte bu yüzden.

Gülsüm hanım bir telefon uzağınızda ve sorulara açıklıkla ve bir o kadar nezaketle cevap veren çok saygıdeğer biri.

Saygıyla...

Sayfa 381/446 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •