Sayfa 382/445 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Son dakikalarda 5 10 lot topladım,dolar aldı başını gidiyor,ihracat rakamları dolarla çarpılarak sanırım,artık bende ya carpilirkm yada çarparım.dolarin aniden böyle #iplamasi bunun da işine geldi ,hiç zorlanmadan istediğini xiziyi.arsada duruyor artık kendisimj yapar bir.jnsaat yada başkasına satarmj bilemez.y.t.hic değildir.

2. Ha bu arada faizlerin düşmeside inşaat sektörünü canlandırır..

3. Jnsaat kredi oranlari düştü düşmeyede devam edecek sanırım.bizede etkisi yansiyacaktir

4. hisse aşagıda yukarıda boş kademeler ile gidip geliyor çok sıg kademe derinliği yok

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    An itibariyle pozisyonumun olmadığı bir hissede bunu yapmam yakışık almaz sayın diproyal. Finansal tablolarda benim için gayet önemli gibi duran bir kalem bir başka arkadaşım için önemsiz olabilir. O rakamları herkes görüyor ama herkes farklı fiyatlıyor. Neden ? İşte bu yüzden.

Gülsüm hanım bir telefon uzağınızda ve sorulara açıklıkla ve bir o kadar nezaketle cevap veren çok saygıdeğer biri.

Saygıyla...
    zamanlamanız harika piyasanın çökeceğini mi duydunuz yoksa

6. borsa buralar zirve bence

7. yarın kavala davası var piyasaları çok fena çalkalayacklar bugunden fiyatlamaya başladılar

8. borsanın bittiğini yazmışmıydım

Sayfa 382/445 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •