Sayfa 393/446 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443 ... SonSon
Arama sonucu : 3564 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1.  Alıntı Originally Posted by Mahmut15 Yazıyı Oku
    .Herkese iyi bayramlar..
    İyi bayramlar ortaklar.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2. Hisse fiyatını piyasa belirler,
    Hakim ortak satış haberini piyasa olumsuz algıları, alışa gelmedi kimse, satacaksa buradan satsınlar piyasaya 50-60 TL den kafamıza yemeyelim dedi büyük oyuncular,
    hakim ortak da belirsizliğe oynadı hisseleri satmadı, fiyat da sürünceme de kaldı.
    Ama gelen bilanço çok güzel.
    Umarım daha yukarılara gider...

Alıntı Originally Posted by Mahmut15 Yazıyı Oku
    Borsa şehir efsaneleri patron mal satacak satabilir alabilir de..zaten borsa dediğin yerde satım alım olmadan fiyat hareketliliği olmaz ..hadi diyelim patron mal satacak .unutmayın bir şirketin ederini hele de çok iyi yönetilen bir şirketin ederini patron senden benden daha iyi bilir..fiyat şeytandır .onların robotları varsa benim doğru yatırım sabrım vardır...ha bir de sabrın yoksa ve temel ihtiyacın olan paraysa borsaya girme .naçizane tavsiyem..Herkese iyi bayramlar..

3. 2. Altı aylık bilanço için önümüzde 3 -4 aylık bir süreç var ..eğer en az 204 milyon kar demek HBK 5.5olacak demektir. Olabilir mi kesinlikle diyorum..ve mevsimsel etkiyle daha fazlasını bekliyorum...

4. Bu hisse hakkındaki belirsizlikle ilgili şöyle bir şeyler düşünüyorum ama bunlar al sat tut tavsiyesi değildir. zarar edebilirsiniz.Bildiğim kadarıyla bir hissenin yıldız pazarda işlem görmesi ile anapazarda işlem görmesi fiili dolaşım oranı şartları açısından aynı.(Örnek brisa )Yıldız pazar için gerekli şartlardan bir tanesi hissede olan ortak sayısı o sayının kaç olması gerektiğini şimdi hatırlamıyorum ama bunun karşılamadığı kesindir. diğer şart ;bu tutmasa bile fiili dolaşımın piyasa değeri yedi yüz milyon ve üstü olması.Yani kabaca 9,5 milyon lot xhisse fiyatı yani hisse 75 TL civarına gelirse yıl içinde bu şartı yerine getirecektir. Şimdi Bizim patronlar acaba bunu mu bilmezler . Yoksa hissenin oraya gelmesini mi istemezler .Bu şekilde bilanço gönderdikçe ben devam ederim gerisini onlar bilirler. Bu bilgilerde yanlışım varsa düzeltilmesini ister iyi günler dilerim..

5.  Alıntı Originally Posted by Mahmut15 Yazıyı Oku
    Bu hisse hakkındaki belirsizlikle ilgili şöyle bir şeyler düşünüyorum ama bunlar al sat tut tavsiyesi değildir. zarar edebilirsiniz.Bildiğim kadarıyla bir hissenin yıldız pazarda işlem görmesi ile anapazarda işlem görmesi fiili dolaşım oranı şartları açısından aynı.(Örnek brisa )Yıldız pazar için gerekli şartlardan bir tanesi hissede olan ortak sayısı o sayının kaç olması gerektiğini şimdi hatırlamıyorum ama bunun karşılamadığı kesindir. diğer şart ;bu tutmasa bile fiili dolaşımın piyasa değeri yedi yüz milyon ve üstü olması.Yani kabaca 9,5 milyon lot xhisse fiyatı yani hisse 75 TL civarına gelirse yıl içinde bu şartı yerine getirecektir. Şimdi Bizim patronlar acaba bunu mu bilmezler . Yoksa hissenin oraya gelmesini mi istemezler .Bu şekilde bilanço gönderdikçe ben devam ederim gerisini onlar bilirler. Bu bilgilerde yanlışım varsa düzeltilmesini ister iyi günler dilerim..
    sistem öyle çalışmıyor maalesef sistem şöyle çalışıyor mesela egpr 15 18 den kalkıp 47 ye gitmişti hatırlarsanız işte 47 ye gidişinde 6 7 usd yi görmüştü 6-7 usd den dağıılan malın 2 usd lerden yerine konması üzerine çalışıyor bunun örneğini çoğalabilirim bu çok net

6. Kesinlikle haklısınız ben hep şunu iddia ediyorum bu hisse o zamanlar pahalıydı.şimdi ucuz ..

7. Fk ,efk /Hf ,fd/favök ucuzluk anlamında hem sektöründe hem sınai endexinde ucuz .hem kendi rasyo değerleri içinde..

8. Al sat tut tavsiyesi değildir ama örneğin bir doas yatırımcısı olarak neler gördüğümü ben bilirim sabrın meyvesini de daha eskiler de türk traktörün neler çektirdiğini ..der saygılar sunarım..

Sayfa 393/446 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •