Sayfa 397/445 İlkİlk ... 297347387395396397398399407 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Kraliçe gebermek istiyormuş ama geberemiyormus ,

beterin beteri var düşmeden yasiyorum deme ,

ky parasini almışsın canın çıkmaz demedi deme
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. 1 ve 3 aylik takas atana yıldız ve tsk...
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7. Son zamanlardaki banka odaklı yükseliş bir çok hisseye etkisi olmadı, peki düşüşlerde tutunabildi mi? Hayır
    Bankaların kar satışları karşısında yükselişe ayak uyduramayan hisseler de ilk başta düşüşten nasibini aldı.

Bunların başında da EGPRO geliyor.
    Egpro ralli yapacakların başında olabileceğini düşünürken, son ayak geldi.

Hisse toplu ve neden baskı yaptılar onu da kestirmek zor, bir bildikleri var elbet.

Yönetim sorumsuz, ne iş yapar bir kap haberi bile atmaz. Kar güzel ancak alınan varsa ihaleler bildirmeli. Ancak kap haberi hazırlayacak bir elemanı, bir çalışanı dahi yok sanırım. Temek olarak beğendiğim firma ama hakettiği yere gitmedi.
    SPK çok duyarsız, ama suçu kendimizde aramamız lazım. Toplum olarak öyle kötüye gidiyoruz ki, ileriyi düşünmek bile istemiyorum.

Herkes birileri vasıtasıyla iş yaptırma arayışında, haliyle işi yapacak olan da rüşvet ister, rüşvet kanseri gittikçe her sektörde artıyor. Hak hukuk bilen yok. Paranın helal yollardan gelip gelmediğini araştıran yok. Kıyamet alametleri bunlar.

Neyse egpro için ne söylenebilir, uzun vade toplanabilir. Yatırımcı olarak yıllık temettüsünü alıp, uzun vade yatırım yapmalı.

Bu hissenin eninde sonunda çift haneleri görmesi gerekiyor. Hem de iyi bir rakamı hak ediyor.

8. 25 ekim de olağanüstü genel kurul toplantısı yapılacakmış. Kap geldi şimdi.

Sayfa 397/445 İlkİlk ... 297347387395396397398399407 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •