Sayfa 407/445 İlkİlk ... 307357397405406407408409417 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    kesinlikle doğru diyorsun. yılsonu kar beklentim 2 milyar civarı. f/k 8 bile olsa 200 eder. ama benim hedefim 2024 sonu 500 liradır. 1 lot vermem. evimi sattım buna yatırdım. 2 yıl kiradayım
    Ortak ben bu hissede yeniyim fakat sizin gibi iddalı birisiyle aynı hissede olmak emin olun bana güven veriyor.Demekki şirketi her yönüyle iyi inçelemiş olduğunuz kanısı oluştu bende.Ben sizden şirketin ihracat oranı hakkında daha doğrusu gelirleri yurt içi mi yurt dışı ağırlıklı mı? bilgisini rica edeçem. Biraz bilgi verirseniz sevinirim.Y.T.D
    Olsun be yaradan yardır.Mazlumun ahı indirir şahı.Herşeyin bir vakti vardır...Yunus Emre

2.  Alıntı Originally Posted by karlıkaya Yazıyı Oku
    Ortak ben bu hissede yeniyim fakat sizin gibi iddalı birisiyle aynı hissede olmak emin olun bana güven veriyor.Demekki şirketi her yönüyle iyi inçelemiş olduğunuz kanısı oluştu bende.Ben sizden şirketin ihracat oranı hakkında daha doğrusu gelirleri yurt içi mi yurt dışı ağırlıklı mı? bilgisini rica edeçem. Biraz bilgi verirseniz sevinirim.Y.T.D
    2022 yılında yurtdışı satışları %20 idi ama bu sene %40 civarı olabilir. önemli olan yurtdışı satışları değil. her ay zamlanan ürün fiyatları üzel olunca sorun olmaz. inşaat sektörü en az 5 yıl canlı kalacak. piyasanın önemli kısmına hakim firmamız 2 yılda 500-600 lere gidecektir.YTD

3. CEMAS hisseleri bu kadar ucuzken EGPRO CEMAS'ı satın almalı..
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

4. Yaklaşık yüzde 95 i halka açık şirket cemas
    Ytd.

5. yahu cemaşı egeprofili alması lazım diye burada yaygara koparmanızın amacı nedir anlamadım. ne yapacak cemaşı. şirketin ona ihtiyacı yok. istese kendi kapasitesini artırır. cemaş elinizde kaldıysa siz başka kapıya gidin derim. patron salak mı ki alsın onu.zaten doğru dürüst kar etmeyen bir şirket

6. CEMAŞ'ı kakalamak isteyenler var, adres burası değil ki, yanlış adres..

7.  Alıntı Originally Posted by borsaci.broker Yazıyı Oku
    CEMAS hisseleri bu kadar ucuzken EGPRO CEMAS'ı satın almalı..
    cemaş la egpro ne alaka.. sen cemaş ın ne olduğunu biliyo musun.. sayfayı kirletiyosun...

8.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    cemaş la egpro ne alaka.. sen cemaş ın ne olduğunu biliyo musun.. sayfayı kirletiyosun...
    o zaman defolup gidin cemaş sayfasında malınızı pazarlayın. ne kadar zavallı var burada yazıp duruyorsunuz. ege profilin cemaşı alması lazım falan. hasta mısınız be

Sayfa 407/445 İlkİlk ... 307357397405406407408409417 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •