Sayfa 411/445 İlkİlk ... 311361401409410411412413421 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    Sayın borsacı.broker; siz CEMAS'ın pazarlamacısı mısınız?
    EGPRO, CEMTAS, GOZDE'de de pazarlama yapmanız dikkatimi çekti.
    Görevli misiniz?
    bunlar bildiğin hisse pazarlıyorlar. biz salağız ya. ama spk ya şikayet ettim bu ********leri. manüplasyon yaptıkları gerekçesiyle ceza almaları için ne gerekiyorsa yapacağım.borsacı .broker özellikle işim seninledir bilesin

2.  Alıntı Originally Posted by agg Yazıyı Oku
    Son zamanlarda Egeprofil de, profil üretiminin 10 misli arttırıldığından bahsediliyor. Pencere sistemlerinde, Egepen, Winsa, Pimaş hangi profili kullanırsan kullan, Egeprofil markası. Deprem bölgesinde ihaleyi alan da Egeprofil ürünlerini kullanacaktır. Yurt dışından ikame ithalat daha pahalı. Egeprofil ihracatçı şirket. İki modern fabrikası var. Birisi 80 Dönüm, diğeri 65 Dönümlük arazide kurulu. Üretimin %18i ihraç ediliyor. Hindistanda ve Kolombiyada da bir yatırımları mevcut. Hindistandaki faal. Şirketin %88 i Belçikalı Şirkete ait.
    Tabii ki beklentisi yüksek olacaktır. Şirketi tanımayan arkadaşlar için yüzeysel de olsa bilgi vermek istedim.
    Selamlarımla.
    değerli paylaşımlarınız için teşekkürler. ancak bir ilavem olacak. ihracat %18 değil en az %30. bunu 2. çeyrek bilançosunda göreceğiz

Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    değerli paylaşımlarınız için teşekkürler. ancak bir ilavem olacak. ihracat %18 değil en az %30. bunu 2. çeyrek bilançosunda göreceğiz
    %18 Geçmişteki ihracat oranı, üretim miktarının ton bazında önemli derecede artması ile dengeler değişmiş olabilir, buna bağlı olarak ihracat oranı da değimiş olabilir. Yurtdışındaki üretimi de sayarsak %30 u bulur, geçebilir, ayrıca Dünyada pek çok ülkeye ihracat yapabilen bir şirket. İhracatının zaman içinde yoğunlaştığı ülkelerden Hindistan'da %99 oranda sahibi olduğu Fabrika kurdu. Üç yıl önce başlayan Kolombiyadaki yatırımı da var, faaliyete geçtimi.? onun hakkında bilgim yok.

4. https://invst.ly/10ocbs günlük grafiği bozuyorlar belki bilinçli yapıyorlar ..beklentinin yüksek olduğu hisse de aşağı baskılıyorlar tahtayı...
    belki bollınger orta çizgiden döndürürler...3 kırmızı mum yakmış belki 4 son olur..al sat tut tavsiyesi değildir
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

5.  Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    https://invst.ly/10ocbs günlük grafiği bozuyorlar belki bilinçli yapıyorlar ..beklentinin yüksek olduğu hisse de aşağı baskılıyorlar tahtayı...
    belki bollınger orta çizgiden döndürürler...3 kırmızı mum yakmış belki 4 son olur..al sat tut tavsiyesi değildir
    milleti dökme operasyonlarıdır bunlar.ben çok gördüm bu filmleri.6 aylık bilanço gelsin buradan satanların hisseyi 150 den almak için neler yapacaklarına hep beraber şahit olacağız. malınızı kaptırmayın derim.YTD

6. 250 .00 demek istedin herhal ...

Günlük grafiklere bakıp, sat pozisyonuna getirildiğinde otomatik olarak satanlar var. Tahtadaki etkili oyuncu da bunlarla beraber hareket ediyor ve fiyatı düşürerek alttan almak istiyorlar. Bu şirketin halka açıklığı çok az, ödenmiş sermayesi çok az. Her kuşun eti aynı yöntemle yenmez. Bazıları haşlama, bazılarının kızartması güzel olur, mallarını sattıklarının üzerinde adetle, daha ucuza geri alabileceklerini düşünemiyorum.
    Yakın çevremede günlükçü olmayan bazı hatrı sayılır yatırımcıların alım yapıp köşeye koyduklarını biliyorum. En azından yıl sonu bilançosunu veya sermaye artışını bekleyeceklerdir. Hisseyi tetikleyecek ortam mevcut yada çok yakın zamanda.
    Artacak vergi ve enflasyonu karşılayacak yatırım aracı olarak görünüyor. İyi hisseler bunu yapar. Karşılığı olan iyi şirketten korkmamak gerekiyor, düşüşler hep aldatıcı olur.

8.  Alıntı Originally Posted by agg Yazıyı Oku
    Günlük grafiklere bakıp, sat pozisyonuna getirildiğinde otomatik olarak satanlar var. Tahtadaki etkili oyuncu da bunlarla beraber hareket ediyor ve fiyatı düşürerek alttan almak istiyorlar. Bu şirketin halka açıklığı çok az, ödenmiş sermayesi çok az. Her kuşun eti aynı yöntemle yenmez. Bazıları haşlama, bazılarının kızartması güzel olur, mallarını sattıklarının üzerinde adetle, daha ucuza geri alabileceklerini düşünemiyorum.
    Yakın çevremede günlükçü olmayan bazı hatrı sayılır yatırımcıların alım yapıp köşeye koyduklarını biliyorum. En azından yıl sonu bilançosunu veya sermaye artışını bekleyeceklerdir. Hisseyi tetikleyecek ortam mevcut yada çok yakın zamanda.
    Artacak vergi ve enflasyonu karşılayacak yatırım aracı olarak görünüyor. İyi hisseler bunu yapar. Karşılığı olan iyi şirketten korkmamak gerekiyor, düşüşler hep aldatıcı olur.
    aynen öyle. ben hissede gap vardı orayı dolduracak diye yukardan sattığım malları,5 lira geri gelip gap boşluğunu doldurduğu zaman yerine koyayım dedim. ama ben sığ tahtada malları alana kadar sattığım fiyatın 4 lira yukarısında bir ortalamayla yerine koydum. ama 3.300 lot eksiği ile.bu da bana ders olsun

Sayfa 411/445 İlkİlk ... 311361401409410411412413421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •