Sayfa 52/445 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 409 - 416 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1.  Alıntı Originally Posted by prof Yazıyı Oku
    an itibariyle artık eksi kapatacağini zannetmiyorum . Grafiği yükleme ye çalışacağım .yatırım tavsiye si değildir
    sıkıntı yok artı kapattık . Sadece kağıtta çok baskı var kademelrde hissediliyor bu . Sanırım hedef büyük . Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by PROF Yazıyı Oku
    sıkıntı yok artı kapattık . Sadece kağıtta çok baskı var kademelrde hissediliyor bu . Sanırım hedef büyük . Yatırım tavsiyesi değildir.

Sen yenisin galiba;))

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Uyeligim yeni dir

4. herkese selamlar...
    Arkadaslar oyuna gırmeden oyunu anlamak zordur...size dün yani persembe günü bizzat yaptığım işlemleri yazayım gerisini siz anlayın...senet perşembe yani dün açılıştan sonra malum minimum 8,44 ü gördü...ve 8,45-8,47 arasında gidip gelirken 8,45 e 250 lot 8,40 a 250 lot 8,35 e 250 lot alış girdim ve benim gibi senedi tutan başka arkadaşımı arayıp senetin artık 8,45 ten aşağı inmeyeceğini söyledim neden diye sorunca bu durumu söyledim...inanın ben emirleri girene kadar 3000 lot küsür işlem hacmi vardı 8,46 ve üzeri 10 bin lot işlem daha oldu ama ne hikmetse o 8,45 e yazdığım 250 lot gün sonuna kadar gelmedi...ben buradan sunu demek istiyorum bence adamlar her lotu tek tek sayıyor ve kim onlardan kim değil biliyorlar...benim gibi dışardan biri gelince hemen senedi yukarı çekiyorlar ve toplayabilecekleri 1 lot bile onlar için önemli...

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil kendi fikirlerimdir...

5.  Alıntı Originally Posted by PROGNOZ Yazıyı Oku
    herkese selamlar...
    Arkadaslar oyuna gırmeden oyunu anlamak zordur...size dün yani persembe günü bizzat yaptığım işlemleri yazayım gerisini siz anlayın...senet perşembe yani dün açılıştan sonra malum minimum 8,44 ü gördü...ve 8,45-8,47 arasında gidip gelirken 8,45 e 250 lot 8,40 a 250 lot 8,35 e 250 lot alış girdim ve benim gibi senedi tutan başka arkadaşımı arayıp senetin artık 8,45 ten aşağı inmeyeceğini söyledim neden diye sorunca bu durumu söyledim...inanın ben emirleri girene kadar 3000 lot küsür işlem hacmi vardı 8,46 ve üzeri 10 bin lot işlem daha oldu ama ne hikmetse o 8,45 e yazdığım 250 lot gün sonuna kadar gelmedi...ben buradan sunu demek istiyorum bence adamlar her lotu tek tek sayıyor ve kim onlardan kim değil biliyorlar...benim gibi dışardan biri gelince hemen senedi yukarı çekiyorlar ve toplayabilecekleri 1 lot bile onlar için önemli...

Katılıyorum

6.  Alıntı Originally Posted by PROGNOZ Yazıyı Oku
    herkese selamlar...

Hep söylüyorum burada günlükçü gömlekçi çorbacı barınamaz!! Arada gelip yok yukardan sattım aşağıdan yerine koydum ninnilerini çok duyduk bu topikte... Bu hisse alıp unutulacak hisse.. Ben bir kaç kez denedim hisse 8.60'larda gezerken öyle çok değil 1 lot hissemi 8.70'e yazdım saniyeler içinde satıldı adamlar 1 lotu bile almak için ne taklalar atıyorlar siz düşünün!! Hisse sığ, tahta sahibi çok zeki, hissenin önü açık ancaak böyle hisselerde ekmek yemek zordur!! Bence....

Ytd

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Merhaba arkadaşlar,
    Yaklaşık 10 gün önce yeni kurulan fabrikayı aradım ve fabrika açılışının ne zaman olacağını sordum. fabrikanın üretime geçtiğini ve açılışın ne zaman olacağının belli olmadığını ilettiler.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by hakcemtol Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar,
    Yaklaşık 10 gün önce yeni kurulan fabrikayı aradım ve fabrika açılışının ne zaman olacağını sordum. fabrikanın üretime geçtiğini ve açılışın ne zaman olacağının belli olmadığını ilettiler.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ozaman desene bu hafta ici cift haneli rakamlari gorme ihtimali cok yuksek ytd

Sayfa 52/445 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •