Special Days Image
Sayfa 53/445 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 3558 madde; 417 - 424 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Yazdıklarım kesinlikle sadece kendi düşüncelerimdir. Asla yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz.

2. Hareketli günlerin başrolündeki yatırım finansman hoş gelmiş. YTD

Yazdıklarım kesinlikle sadece kendi düşüncelerimdir. Asla yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz.

günaydın ortaklar bugün açılışı yapacağz gibi...haydi hayrlısı bakalım....bam bam

4. %1-2 artış görüp heyecan yapmamak lazım, c grubu bir kağıt fabrika açılışına ne kadar tepki veriri o da bilinmez. son bilançoda kağıdın neler yaptığını gördük, günübirlik malı yedirip geri saldı. daha çok genel kurulda neleri masaya yatıracaklarına bakmak gerek ve mayıs başı gibi gelen bilançolar. teknik ve analize dayalı yorum yaparsak daha faydalı olacağını düşünüyorum. kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by prof Yazıyı Oku
    an itibariyle artık eksi kapatacağini zannetmiyorum . Grafiği yükleme ye çalışacağım .yatırım tavsiye si değildir
    dedeğimiz gibi devam ediyor . Yatırım tavsiyesi değildir

6. Teknik olarak bu hafta en kötü haliyle 9,00 -10,00 bandında olmamız gerekiyor . YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

7. Bu kagidin spekulatorune teşekkür ediyorum.bugun alım fırsatı verdiği için.bir ara 9 lira fiyata doğru hareket edince nasip değilmiş dedim ama kağıt geri çekilince bir miktar daha arttırdım portföyü.ama şunu belirtmek isterim.ya kagidin spekulatoru çok tecrubesiz veya 3 aylık bilançoyla ilgili bildiği olumsuz bir şey var.fabrikanin açılmasına günler kalmış,pimasin brut takastan çıkmasına 10 gün kalmasına rağmen 4 lerin uzerine kendisini atmış,3 aylık bilanconun açıklanmasına yaklaşık 2 hafta kalmış ve bu şirketi halen bu fiyatlarda baskilamaya çalışıyor.su anda 8.70 8.80 lerden sattığın kagitlari 3 aylık bilançoda karlılık devam ettiği takdirde ve geçen seneye gore yüksek gelirse rahat 10 ların üzerinde satardı.sadece iş yatirim üzerinden yaklaşık 100000 lotu baskı kurmak pahasına son 2 ayda hiç etti.zaten 3 aylık bilanço bu sirket için sınıf atlama bilançosu olacak.karlilik devam ettiği takdirde yüksek taleple birlikte farklı gruplar şirkete el atacak.piyasada zaten az lotu olan bu şirketi şu anda tahminimce yaklaşık 500000 600000 lotla spekule eden şahsın elindeki mali rahatlıkla ele geçirip temmuz ayındaki grup değişimine kafaları rahat şekilde girmek isteyecekler.bu fiyatlarda devam et spek biz kisaci değiliz.senin 8.70 lerden sattığını ben alırım bakalim sen mi bu işi iyi biliyorsun biz mi. Yatırım tavsiyesi degildir.

tesekür ederim spekcim .dün 94ten sattıklarımı bugün 72den aldığın için....ama artık sana kağıt yok 10tl altında....

Sayfa 53/445 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •