Special Days Image
Sayfa 400/445 İlkİlk ... 300350390398399400401402410 ... SonSon
Arama sonucu : 3558 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1.  Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    twitterda paylaştım tartışma ve paylaşım olarak yıllarımı verdiğimiz hisse net gibisi yok.

şirketi aradım bahsettiğim parsel bize aitmiş ve üstündeki çalışma mevcut alüminyum birimine yapılan bir yatırım.

ayrıca şirketin gebze 1870/3 parsel deki arsası içinde sorular sordum.

bu arsa bu yıl bilançoda satış amaçlı duran varlıklar kısmına transfer edildi.

ayrıca parsel imar durumunu araştırdıgımda 1/1000 ölçek gebze imar revizyonu 09.06.2022 tasdik tarihi

sosyal medyada sulandırma amaçlı arsa muhabbetlerine istinaden özellikle arsanın satışta olup olmadıgını sordum.
    yetkili arsanın profesyonel bir aracı ile satışta oldugunu çok net söyledi.
    bende sahibinden ) ilanlarını tararken bizim parselin yanında fakat caddeye cephesi olmayan bir ilanda 1872/10 parselin satışta oldugunu gördüm istenilen fiyat m2 degeri aşagıda.

zamanla daha fazla hakim olacagımı düşündüğüm egepro beklentilerine ufaktan araştırarak giriş yaptım.
    bol kazançlar.saygılar.
    bu değerli bilgiler için teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    bu değerli bilgiler için teşekkürler
    Kağıt çizmiş.Ama ses seda yok

3.  Alıntı Originally Posted by domino32 Yazıyı Oku
    Kağıt çizmiş.Ama ses seda yok
    çoğu kişinin usd maliyeti yukarda tahminim tabi aşağda olanlarda vardır belki ama endeksin diğer senetlerin reel piyasadaki hiperenflasyonun son 2 yıldaki artışı malum söylemeye gerek herşey minumum 3 5 10 katına çıktı burdaki durum içler acısı küçük yatırımcıyı burada tokatladılar reel piyasaya göre diğer senetlere göre ya çoğu kişi kol kesip çıktı yada lanet etti başka türlü izah edemiyorum durumu...

4. hisse %62 toplu kar güzel yıllık bazda primi düşük sermaye küçük konu kapanmıştır.YTD
    "PARA KONUŞUNCA,DOĞRULUK SUSAR."

5. geldik zurnanın dıt dediği yere ya hero ya mero görelim bakalım yeni hafta ne yaşatacak son teknikle beraber.YTD

6. KAP: EGPRO [ ] EGE PROFİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1089653
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2022-12-23
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimizin ana ortağı DECEUNINCK N.V. Yönetim Kurulu kararı uyarınca,
    sahip olduğu borsada işlem gören nitelikte, halka açık, hamiline paylardan
    2.500.000 (iki milyon beşyüzbin) adet Ege Profil Ticaret ve Sanayi A.Ş.
    (EGPRO) paylarını 1 nominal pay değeri 70 TL'den az olmamak kaydıyla Borsa
    İstanbul A.Ş.'de satışı için teklif ederek fiili dolaşıma dahil etmeye karar
    vermiştir. Piramit Menkul Kıymetler A.Ş. söz konusu satış işlemlerine aracılık etme
    konusunda yetkilendirilmiştir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. İnşallah hukuki bir hata yaparlarda o zaman görüşürüz hissenin kasıtlı olarak nasıl fiyatı aşağı çekiliyor.YTD

8.  Alıntı Originally Posted by Andromed Yazıyı Oku
    İnşallah hukuki bir hata yaparlarda o zaman görüşürüz hissenin kasıtlı olarak nasıl fiyatı aşağı çekiliyor.YTD
    Nasıl bir hukuki bir hata yapabilirler?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 400/445 İlkİlk ... 300350390398399400401402410 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •