Sayfa 93/446 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 737 - 744 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

3. Bu gün karanlık odada tam tamına 3,0000 lot satılmış. Yani yanlış anlaşılmasın 3 ten sonraki noktalama işareti nokta değil virgül.. Sadece 3.. Hey yarebbim

4.  Alıntı Originally Posted by Abomber Yazıyı Oku
    Bu gün karanlık odada tam tamına 3,0000 lot satılmış. Yani yanlış anlaşılmasın 3 ten sonraki noktalama işareti nokta değil virgül.. Sadece 3.. Hey yarebbim
    O 3 lotu alan benim 9.17 den aşağı basıp kapanış yapmasın diye.
    3 lot dışındada epey bi destek attık tahtaya.çünkü grafik beni bırakın gideceğim der gibi duruyor.kısa veya uzun vade bir hedefim var.
    oraya gelmesi benim için yeterli.
    herkesin kararı kendine tabii.Ama egpro kötü bir kağıt değil.Eğer piyasaları etkileyecek kötülükte bir gelişme olmazsa 6 aylıklar açıklanana kadar (ki ben nacizane en az 45-50 milyon arası kar bekliyorum) arkasından bakakalacağımız bir fiyat görebiliriz.
    Son ve klasik cümle; yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.herkesin kararı aklı ve hür iradesi var.dileyen dilediği gibi alır satar.07.07.2017 fiyat 9.17
    Son düzenleme : peugeot; 07-07-2017 saat: 00:10.

5.  Alıntı Originally Posted by peugeot Yazıyı Oku
    O 3 lotu alan benim 9.17 den aşağı basıp kapanış yapmasın diye.
    3 lot dışındada epey bi destek attık tahtaya.çünkü grafik beni bırakın gideceğim der gibi duruyor.kısa veya uzun vade bir hedefim var.
    oraya gelmesi benim için yeterli.
    herkesin kararı kendine tabii.Ama egpro kötü bir kağıt değil.Eğer piyasaları etkileyecek kötülükte bir gelişme olmazsa 6 aylıklar açıklanana kadar (ki ben nacizane en az 45-50 milyon arası kar bekliyorum) arkasından bakakalacağımız bir fiyat görebiliriz.
    Son ve klasik cümle; yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.herkesin kararı aklı ve hür iradesi var.dileyen dilediği gibi alır satar.07.07.2017 fiyat 9.17
    işyatırımdan sonra ençok alan ata yatırım o sizsiniz demek. işyat büyük ihtimalle spek. atayatırım 11953 lot almış, spek belkide ondan çok sürmedi tahtayı.. işyat ta 40000 küsür lot almış sabah yukardaki boş kademeleri deli gibi çizip malı alıcı gelip malını boşaltmayı deneyebilir... izleyelim bakalım o 40 bin lotun turşusunu kuracak değil böyle boş kademeli tahtada...

6. ooo bugün karanlık odada hacim patlaması yaptı 113,000 lot ) Arkadaşlar gereksiz konuşuyor olabilirim farkındayım ama forum çok sessiz maksat muhabbet olsun.. İşyat işlemlerinin bir kısmı da bana ait.. 2 gündür bir miktar alım yaptım önceside var tabi ama spek ben değilim... sn. Peugeot ortağım özelden bir görüşmemiz mümkünse mesajınızı bekliyorum hedeflerinizi merak ettim benimde kafamda bazı rakamlar var ama bakalım uyuşuyor mu??

7.  Alıntı Originally Posted by Abomber Yazıyı Oku
    ooo bugün karanlık odada hacim patlaması yaptı 113,000 lot ) Arkadaşlar gereksiz konuşuyor olabilirim farkındayım ama forum çok sessiz maksat muhabbet olsun.. İşyat işlemlerinin bir kısmı da bana ait.. 2 gündür bir miktar alım yaptım önceside var tabi ama spek ben değilim... sn. Peugeot ortağım özelden bir görüşmemiz mümkünse mesajınızı bekliyorum hedeflerinizi merak ettim benimde kafamda bazı rakamlar var ama bakalım uyuşuyor mu??
    Bence foruma hareketlilik katiyorsunuz devam edin

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

8.  Alıntı Originally Posted by Abomber Yazıyı Oku
    ooo bugün karanlık odada hacim patlaması yaptı 113,000 lot ) Arkadaşlar gereksiz konuşuyor olabilirim farkındayım ama forum çok sessiz maksat muhabbet olsun.. İşyat işlemlerinin bir kısmı da bana ait.. 2 gündür bir miktar alım yaptım önceside var tabi ama spek ben değilim... sn. Peugeot ortağım özelden bir görüşmemiz mümkünse mesajınızı bekliyorum hedeflerinizi merak ettim benimde kafamda bazı rakamlar var ama bakalım uyuşuyor mu??
    Arkadaslar bir fikriniz varsa paylasun bizde bilelim bende merak ettjm arkadaslada merak etmistir hedef fiyati grafikde calismaniz varsa daha guzel olur

Sayfa 93/446 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •