Sayfa 438/445 İlkİlk ... 338388428436437438439440 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1.  Alıntı Originally Posted by yatırımcıöğrenci Yazıyı Oku
    Ege profil güzel bir temettü dağıtacağını açıklamış. şuan ki fiyatında bile her hisse başına hak edeceği net temettü karı 4,79 kuruştan, %2,46. Fena bir oran değil bugün ki artışın sebebi bu muydu acaba? Var mı hisseyi takip eden?
    temettüye fazla kafayı takmayın....önemli olan karlılığın artarak devam etmesi...bu sermayeye bu kar ...bunlara bu fiyat yakışmıyor...ben uzun vadeciyim burada çok güzel yerlere gelecek bu fiyatlar hikaye olacak
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

2.  Alıntı Originally Posted by yatırımcıöğrenci Yazıyı Oku
    Ege profil güzel bir temettü dağıtacağını açıklamış. şuan ki fiyatında bile her hisse başına hak edeceği net temettü karı 4,79 kuruştan, %2,46. Fena bir oran değil bugün ki artışın sebebi bu muydu acaba? Var mı hisseyi takip eden?
    https://atayatirim.com.tr/robot-hiss...sse-analiz.pdf vaktiniz olduğun da inceleyin derim

214 e geri çekildiğinde 40 lot daha aldım..Her geri çekiliş bir alım fırsatı ama Egeprofil de.. Hedefinize inanırsanız başarı cebinizde.. Her 1000 lot bir ortalama daire aldıracak iddiam devam ediyor.. Vade büyük ihtimalle 2025 veya 2026 erken seçimi sonrası.

4.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    214 e geri çekildiğinde 40 lot daha aldım..Her geri çekiliş bir alım fırsatı ama Egeprofil de.. Hedefinize inanırsanız başarı cebinizde.. Her 1000 lot bir ortalama daire aldıracak iddiam devam ediyor.. Vade büyük ihtimalle 2025 veya 2026 erken seçimi sonrası.
    hadi bakalım inşAllah .......

5. düzeltmeyi dün bitirdik mi dersiniz...

6. nasıl dalgalı bir gün bakalım nerede kapatacak akşama...

Her gün 3lot 5 lot alır olduk.. Geri çekilme bana alım fırsatı olur.. Endeks eğer 8500 ve 8100 lere çekilirse önce 200tl sonra 185 tl ler işten değil ..Bakalım.. Benden tek lot satış yok.. 2024 yılı toplama ve bekleme yılı olarak geçer.. Kentsel dönüşümle hisse çok sert tetiklenir.. 400-600 tl aralığı güzel görünsede satmak için onda bir fiyatlar..

8. https://invst.ly/13uhob 197ler de desteği var gibi..tepki geldi oralardan...ama bu satış nedendir bilinmez

Sayfa 438/445 İlkİlk ... 338388428436437438439440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •