Sayfa 391/445 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Cuma hareket bekliyorum.

31.60 üstünde 34.00'e kadar yolu var.

2. hiç bukadar uyuşuk,uyuz hali olmamıştı...

3. Ege profil sermaye artırımına gitmeyeceğini zaten beyan etti. Beklentim o değil .bu enflasyona göre sermayesi küçük kaldı . Küçüldükçe de bize ekmek çıkacak elbet. Hisse başı kar adına.biri gelir ve toplar onsekiz milyon lotu.birgün hatta satmak isterse 16milyon lotu da

4. O sekiz milyon lotu demek istemiştim

5. Birde şunu söyleyebilirim naçizane gmyo şirketleri büyüyorsa bu da iş yapacaktır.satanın alıcısı bulunacak bu da ederine önce sonra da az lot sayısıyla ederinin de üstüne üç beş zaman içinde gelecektir bekliyorum sabırla...

6. Son bir kez şunu da not düşeyim öyle çok yazan çizen biri değilim. Ama bu egpro yazdırdı bana da ..bu fd /favokle seve seve olmazsa da.......gitmeli bu firma ..diye düşünüp sabırla bekliyorum. Herkese iyi günler dilerim..

7.  Alıntı Originally Posted by Mahmut15 Yazıyı Oku
    Son bir kez şunu da not düşeyim öyle çok yazan çizen biri değilim. Ama bu egpro yazdırdı bana da ..bu fd /favokle seve seve olmazsa da.......gitmeli bu firma ..diye düşünüp sabırla bekliyorum. Herkese iyi günler dilerim..
    son 1 1.5 yıllık süreçte piyasa büyük senette olduğu için yan tahtaları götürmediler

8. Hakim ortağın satış yapacağı beklentisi hissenin önünü kesiyor.
    Flu bir durum, hakim ortak hisse de satmıyor, satışı iptal de etmiyor.
    Hisse sürünüp gidiyor.

Sayfa 391/445 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •