Special Days Image
Sayfa 332/445 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon
Arama sonucu : 3558 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Piramit piyasayapici olarakdusirup toplamayadevam ediyo 600.binigecti

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 2019 altı aylık karı 11.380,220

3. Piramit nerden 600 kusur lotu.yabanci yukardan aldıklarını piramit.e satiyo var bunda bi bityenigi

4. Egpro kottan.mi çıkacakmı piramit toplaya.toplaya 700 bin oldu

5. City 1-2 ayda 900.000 lot alıp 14 küsürlere getirdi. Yüksekten aldıklarını, hergün 9 küsürler 8 küsürlere vere vere kağıdın ağzına sıçtı. Hala da her gün veriyor. Onları da piyasa yapıcı Piramit menkul alıyor. Ricam olacak, bir bilir kişi çıksın da bunların ne bok yediğini açıklasın. Bi zahmet...

6.  Alıntı Originally Posted by Sadık avcı Yazıyı Oku
    Finansal okur yazarlık şart,, bilançoları doğru okumak lazım, ilk çeyreğin euro kurundan kaynaklanan bir maliyet zararı olduğunu görmek lazım. Ispartalı Eray şimdi de Pasam mı oldun, bir bir surat Eray !!! investing.com da kursat.mk, deadlife ve kaç tane nick'in var. Orada birde moderatör olmuşsun, işine gelmeyen hiçbir mesajı yayınlamıyorsun, birde yalandan benim mesajımı siliyorlar diye yalan söylüyorsun. Ne yalan adamsın sen ya..... Yabancı alırken 13 tl den bütün malını sattın, genel kurula bile gelemedin. Şimdi likidite sağlayıcı piramit devreye girdi mal alıyor çok düştü fiyat diye bakıyorum meksa dan yine yapıştın kağıdı almaya. Tamam mal al ama burada insanlara şirketi kötüleyip onların malını almaya çalışma, bu çok adice bir şey çünkü. Alacaksan yabancı satarken onların malını al. Bu şirket her sene 100 milyon kar eder ,temettüsünü de öder. Nokta
    6 aydır foruma gırmemiştim bizim kel sadık yardırmış bıl mukabele cevaplayalım

....finansal okurluk sart. sartta fnansal ökuzluk sart degil euro kurundan zarar geldi demişin peki daralan pıyasa ve ozelıkle insaat sektoru ıcın ne dıyeceksın nıtekım 2 ceyrektede %10 hasılatta dusus var enflasyon ve kur farkıyla bakarsan %40. kur artısını satılan mamulere eklenmıyormu kaldıkı kurlarda gerı cekıldı hala elde bır sey yok

....ben hiç bır yerde yazmam ama anlamazsın kelsinya kafana girmıyor buna yapacak bır seyım yok klinik bir vakasın

.... 13den malını sattın demışın hanı lan 9 dan sana mal verdıydım sahtekaroglu. malı yıyınce aklınamı geldi . GK gelemedın demışin geldimde ne oldu hepınız fabrıkada kacıstınızya len.. patronun yana döne berı soruyordu dot korkunuzdan güvenlikleride peşime takmıştınız anca GK salonunda gorebılmıştım sizi . bu sefer gelmeyınce yıgıtlık edıp boy gostermişiniz haberlerınız akıyor merak etmeyın

likitede saglayıcı piramıt gırdi sende geldın dıyorsun dogru dıyorsun ..piramit kim bizim kel sadık aldıgım kısa vadeli malları sana gecirdimmi nıye egcırdım vakıt cok sen tut dıye anacım.. tutuyormusun hemde essek gibi tutuyorsun mayıs nere eylul nere su anda sana gecırdıgım fıyattan dusüktemıyız dusukteyız sen hala tutuyorsun ama . birazda sen eseklik yap taşı zoruna gıtmesin..

ben ne sırketı ne fabrıkayı kotuledım tek bır yazı kelime bulamazsın aksıne cok ovdüm .ama sana ve patronuna cok uzun hava okudum hala okurum bınlerce kişide size cok okuyor. nıye ? siz sahtekarsınız siz yasal yollarla hırsızlık yapıyorsunuz siz ortaklarınızı soyuyorsunuzz.. fabrıka devasa muazzam, karlar harıka, bıloncolar super. buna ragmen hıc bır gelişmeyı fıyatlamadınız fıyatlandırmadınız varsa yoksa sizin soygun düzeniniz sonrada sagda solda timsah gozyası dokersnız bize yatırımcı gelmıyor dıye ..hasbelkader dusenıde yılardır soyuyorsun dırgenı yıyen sıpa gelirmi sapa len

alacaksan yabancının malı al demısn cok guldumya. benden medet beklıyosun dimi. nıye hamalık edim lan senedın bır yere gıtıgı yok yabancının malı bıtmeden bı yere gıdecegide yok. her seyın bı vakti saatı var sen alıyorsunya sen bırıktır bakalım taşın altına elini sok.. e bak bende yavas yavas alıyom goruyorsun ben geldımmı ortalıkda gozukmuyorsun benle beraber nıye almıyon lan. lotlar ıyıce bırıktımi .. daha cok alıcaksın merak etme.yabancının sattıgı maları senden baska kimse almaz ben sana biraz yardım ederım o kadar sen almazsan ben hiç almam sen alırsan sana destek benden

bu şirket her sen 100 milyon+ temmetü odermiş basta dedımya finansal okur olunur ama finansal öküz olmaya gerek yok. müsteri cekmek için utanmıyormsun yalan soylemeye . essek kadar adamsın ayıp sana

Alıntı Originally Posted by borsaci.broker Yazıyı Oku
    için rahat olsun kimseden mal alamazlar bu fiyatlardan.. aynen dediğin gibi bilançoyu iyi okumak lazım, hem kur hem hammadde ve tahsil edilmemiş mahsuplar var. EGPRO gerçekte zarar yazmaz. Sadece şirketlerin avantaj yakalamadaki kağıt üstü oyunlar bunlar. Zaten finans bilen bilir, buraya da finans bilen adam yakışır. Boş beleş adam bu hisseden ekmek yemesin. KY nin elindeki 3 lota göz dikmişler, toplamaya çalışıyorlar.

sen degılmısın 2018 ocakda bu senetın 12den asagısı yok dıye.. sen degılmısın burda ve mynette senedı pompalayan.. ne oldu yaatırımcımı yaptılar seni .. bu fıyatlardan kimseden ma.lalamazlar demısn.. kac ay once bak her gun dökuluyorlar ve daha cok dökülcek lotlar var pıyasayı ve biloncoyu ıyı okusan zaten bu sene biloncoda bı sey olmadıgını anlardın ..gerci sorun sırkette yada bilancoda degil sorun zihnıyette ve tıynette ve soygun düzeninde

7.  Alıntı Originally Posted by birkelime Yazıyı Oku
    City 1-2 ayda 900.000 lot alıp 14 küsürlere getirdi. Yüksekten aldıklarını, hergün 9 küsürler 8 küsürlere vere vere kağıdın ağzına sıçtı. Hala da her gün veriyor. Onları da piyasa yapıcı Piramit menkul alıyor. Ricam olacak, bir bilir kişi çıksın da bunların ne bok yediğini açıklasın. Bi zahmet...
    sırf size cevap vermek için foruma giriş yaptım gecmişi okuyuppıyasa yapıcımız piramit kel sadıkta yardırınca once ona bi cevap verıeyim dedım

ne oldu

hikayemiz 2017 kasımın son haftasında piramitle pıyasa yapıcılıgı anlaşmasıyla baslıyor öncesi aylarda pimaşla birleşne falan varda o kıısmları gecelım o zamanda piramit işin içinde ama farklı boyutta birleşme işlemlerı falan yanı vsvs

kasım 2017de pıramıtle yapıcı kapsamında anlasıldıktan sonra işlemlerde yogunlaşma ve fıyat yukarı gıtme hareketlerı var ocak 2018de senet 12 ustu fıyatlar gorulur yabancıda topa girer bu esnada piramıt aldıgı malları yabancıya bana ona okutur. ve tahtadan cekılır 13 ay boyunca tahta surunur 8,5 -9,5 bandında bızım kel sadık yani piramit sırket adına toplar takasında 655 bın lot olur

2019 31 ocakta bırden tahtada bır gırıs olur QNB tahtaya agresıf gırer tahta bolunmuş fıyatlarla 8,75den 10,12 gorur ertesı gun 9 kusurlere gerı cekıp 11 cıvarı gosterır bu surecte pıramıt yanı sirket hıc mal satmaz .. daha sonra 1 ay 10, -11,7 bandında dalgalanır bu dalgalanmada pıramıt yani şirket yaklasık 600bın lotu angaralılara devreder 50 bın lot mal elınde kalır angaralı grupta dıger dokulen yatırımcılarında malını alır..sırket ıcazet verdıgı angaralı grupla ortak hareket ederek operasyonun ılk ayagı tamamlanır oylekı tahtada 100 lot alıcı bulunamazken 50 ser bın lotları angaralı grup alıs yazar sırket satardı

operasyonun 2,kısmına gecılır fıyat 13 -14 arasına cekılır burada kademler asırı dolu30 -50 100 bın lotlar asagıya yazılır ustlerdede 3-5 10 bın lotlar angaralı grup algorıtmik işlemlerle yabancı fonları tahtaya ceker.. yabancının algorıtmıklerıde otamatık caalısmaya baslar sonucta sırket ankaralıya malı devreder ankaralıda yabancıya malı kıtler .tabı aankaralı bu ıslemı yaparken 12 -14 badnında tahtaya gore bazı buyuk yatııcmlarıdanda mal yer nısan 12de zırveden anıden tabanlarlar bu surecte cıtı yabancıda 1,330 000 docede 40 bın toplam 1.370 000 bın lot yabancı fonlarda bırıkır taban oluncayabancı algorıtmler sıstem geregı satısa doner

bu arada yukarı cıkarken yogun ıslemlerde ve asagı gelırken dustu alıp kar yapayım mantıgıyla gırenı bır güzel pataklarlar 3 gun ııcnde senet 9,10 bandına ıner yabancı satısa devam eder mayıs ayında 8 lere dusnce 2 mayısda sırket piramıt menkul degerler aracılıgyla topa gırer ve o gunden berı ara ara durur toplar yabancıda malı satmaya devam eder

ne olucak

2018 ocak ayında piramitte 630 bın lotla zırve yapar o malı satar. 2018 7 hazıranda topa gırer 6 ay boyunca toplar yabancı bu surecte aldıgı 515 bın lottan sıfırlamaya gıder .pıramıtte mal toplar daha sonra 655 bın lotla zırve yapar

2019 subattan mart 15 kadar sırket pıramıt menkul degerler ustunden 600 bın lotu verır .mayıs 2 de ılk alımına baslar 31 agustos ıtıbarı ile 4 ayda 755 bın lota ulasır yanı 4aylık surecte 700bın lot mal toplar

31 agustos ıtıbari ile sırketın takası 50 bın lottan 755 bın lota cıkar. yabancıda 1370 den 680 lota ıner yanı yabancı 700bın lot satar pıramıt 700 bın alır

sımdı surada bı fark var cıtı 1331000 zırvesınden bugun ıtıbarı ıle 320 bın lota dustu yani 1 mılyon lot satmıstır

docenın takası 40 ıken buugn ıtıbarı ıle 360 000 dır bu malı 9-10,5 arası aldı

kısaca toplam700 bın lotu yabancı satar 700 bın lotu sırket karsılar arada el degıstıren lotlar kucuk yatırımcılar arasında olur

cıtı otamatıge bagladı her gun 10 bın lot ortalama verıyor boyle devam ederse ekim 15 -20gıbı malı bıtırcek

docede ki mal hareketsızdı nıspeten malıyetıde dusuktu 383 bın lotla zırve yaptı son 10 -15 gundur oda ufaktan mal verdisu an 360 bıne gerıledi buda satmaya baslarsa bununda malının bıtmesı bekleneck

sırket için hava hos sabıt fıyatlı ne guzel topluyor bı mal alımı gelse sırket 9 ustu hemen okutur cunku kendınden baska gelen yok. mal alımı gelırse kaynak yaratacak sen tut dıye nıtekım gecenlerde twıtwrmı neresı tam bılmıyom cakma fenomenlerden bırı yazmış tahtaya daldılar malı kıtleyıverdıler.. gerı dondu malı verdıler cakmalar vur kac yapacaklardı vurgunu yıyıp gııttıler

8. Sonuç

sadede gelelım

-yabancı takasında mal bıtmeden yada rahaatsız etmıcek duzeye gelmeden bu senetten bır halt olmaz..nasıl olsa adamlar satıyor asagıdan toplamak varken kımse yukardan mal almak ıstemez

-mal almak ısteyenler icin 8,50 - 9,00 bandı buralar ıyı fırsat alım yapanı uzmez . sırketın malıyetı zaten buralar (700 bın lotun malıyetı 8,78 )patronun destek attıgı kagıtta 27 yılık tecrubeme gore sımdıye kadar ben dusenı gormedım sadece sabır gerektırır. vade cok olsa maxımum 7 -8 ay ama 1ay sonra olur ama 7 ay sonra olur sadece surec takıp edılır...en azından para kaybetırmez sadeece zaman kaybetırır dıye dusunuyorum

- aynı sekılde daha once yatırım yapanlarda en azından bahar aylarına kadar sabrederlerse uzuzlmeyecegını dusunuyorum

- egerkı sırket tahtayı yaparsa bu malı cıkmak için cok gırnavlar baskasına ıcazet verecekse oda cok gırnavlar yabancıyı 2 dir iyi becerıyorlar bu sefer yemeyebılırler ıste o zaman tahtaa cokkk gıtmesı gerekırkı elerındekı malları cıkabılsınler.. aslıan bakarsanız bu sıglıkta bır sırketıde absürd fıyatlara cekmelerı ısten bıle degıl oda ıhtımal dışı degıl hani

-sadece piramit yani sırketın alım satımlarını not edin hangi yöne giderse sizde o yone karsı tavır alın

Sayfa 332/445 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •