Sayfa 417/445 İlkİlk ... 317367407415416417418419427 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    en az 1.ila 1.2 milyar tl kar bekliyorum
    Ödenmiş sermayesi 80 Milyon TL, karını sermayeye oranlarsak 6 aylık dönem için çok iyi bir kar olur. Karın sürekliliği de olası görünüyor.

2. Bunun bilançosu ne zaman açıklanacak

3.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    6 aylık mı ?

Egeprofil de fazla bir açık olduğunu zannetmiyorum, takas ta böyle bir durum varsa aldatmasın. Açıkçı varsa başka hisse satarak ta açık kapatırlar, virman talimatı da verirler.. Yakın zamana kadar hesaplarda para olmadan alıma müsaade edilmedi, bu bir avantaj oluşturdu.. Borsa ya para girişi devam ettiği sürece gerisi boş.

Ege Profil de dolaşımdaki hisse sayısı çok az, bu nedenle düşüş olsa bile şirkete özel olumsuz bir durum olmadığı sürece peşinden yükseliş gelecektir. Elinde tutan kazanacaktır.
    Ülkemizde yüksek enflasyonu millete yedirdiler, hisseler de ucuzladı çünkü bilançolardaki ödenmiş sermayeler sabit. Böyle dönemlerde hisselerdeki düşüşler hep geçici oluyor, hatta borsada seans içi realizasyon olabiliyor.
    Uçuk fiyatlara ulaştıktan sonra yeni özelleştirilen şirketlerden hisse alan son yüklenici yatırımcılar da var. Borsaya ilgi parasını korumak amaçlı oldu, bilinçli olmak gerekiyor. Çok çaylak yatırımcı da var.
    Talep önemli faktör.
    Son düzenleme : agg; 14-08-2023 saat: 07:41.

6.  Alıntı Originally Posted by agg Yazıyı Oku
    Ege Profil de dolaşımdaki hisse sayısı çok az, bu nedenle düşüş olsa bile şirkete özel olumsuz bir durum olmadığı sürece peşinden yükseliş gelecektir. Elinde tutan kazanacaktır.
    Ülkemizde yüksek enflasyonu millete yedirdiler, hisseler de ucuzladı çünkü bilançolardaki ödenmiş sermayeler sabit. Böyle dönemlerde hisselerdeki düşüşler hep geçici oluyor, hatta borsada seans içi realizasyon olabiliyor.
    Uçuk fiyatlara ulaştıktan sonra yeni özelleştirilen şirketlerden hisse alan son yüklenici yatırımcılar da var. Borsaya ilgi parasını korumak amaçlı oldu, bilinçli olmak gerekiyor. Çok çaylak yatırımcı da var.
    Talep önemli faktör.
    Aynen katılıyorum...

7. Aşağı yukarı testere gibi çalışıyo imkanı olan arkadaşlardan son bir takas rica etsek hayırlı günler teşk..

8.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Çeyreklik mi, altı aylık toplam mı?
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

Sayfa 417/445 İlkİlk ... 317367407415416417418419427 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •