Sayfa 355/445 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405 ... SonSon
Arama sonucu : 3555 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1.  Alıntı Originally Posted by selcuk2286 Yazıyı Oku
    hayırlı uğurlu olsun ortak. ben 1 lot satmadım. satmayı da düşümüyorum. evladiyelik EGPRO
    sağolasın. ben daha da yürüyeceğini düşünüyorum açıkçası. 20 ler geçildi. bol kazançlar olsun.
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

2. Bugün ne oldu bu tahtaya böyle adamlar iki tavan dayanamadı alamadıkları lotlar var anlaşılan yada gap doldurma derdindeler.YTD

3. Mali cakti gectiler ne olacak. Kalan lotlarinin maliyetleri 12 13 tl olmustur. Nerden satsa kar artik
     Alıntı Originally Posted by Andromed Yazıyı Oku
    Bugün ne oldu bu tahtaya böyle adamlar iki tavan dayanamadı alamadıkları lotlar var anlaşılan yada gap doldurma derdindeler.YTD
    SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Dökülen döküldü yol uzun gibi bu sefer

5. Senaryo nerede stop yapacak merak ediyorum.YTD

6. Bu hissenin en az 100 tl olmasi lazimdi diger hisselere bakarsak. Ama inanilmaz baski var. Yabanci satisi bitmek uzere sanki.

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tam bir türk filmi izledik bugün patron fiyat belirterek hisse satacağını KAP a bildiriyor hemen akibetinde 4 milyon lot Piramit e devrediliyor veya satılıyor ki Piramit günlerdir bu tahtaya satış baskısı yapan kurum izleyelim görelim bakalım film nasıl bitecek.YTD

8. Çaylakları özellikle bu pandemi zamanı borsayla tanışan ky malını bu KAP haberindeki çelişkilerle dolu açıklamanın sayesinde itinala alacaklar SPK ya şikayet etsek sonuç elde var sıfır İZOCAM da haksızlığı yaşamış biri olarak yazıyorum bu şirkete bu oyun yakışmadı teknik olarak 35 tl yolculuğu başlamışken oyun oynanırken pat diye top değıştir 4milyon lotçuğu hemen piramitte devret yemezler YTD

Sayfa 355/445 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •