Sayfa 434/445 İlkİlk ... 334384424432433434435436444 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

Portföyünüzde üç lot beş lot topladığınız bir hisse haline getirirseniz ve fiyata takılmazsanız sonuç çok güzel olacaktır.. Bu tür hisselerde testere ihtimali diğerlerine göre kat kat fazla çünkü sermaye ve halka açıklık az.. Vade sizi rezilde eder vezirde..Mutlu pazarlar

Güzel ama bir o kadarda zor kadını oynuyor Egpro.. Alış yaptığım anda aşağı bastılar.. Birileri nedense çok sinirli ve hisseye yaklaşanı pişman ederim modunda.. Almaya devam kendi payıma

VBTS nin süresi, Egpro da 1/12/2023 tarihinde doldu. Fakat şu anda kredili alım yasağı devam ediyor, borsa bülteninde yayınlanmadı. Deneme için biraz alayın dedim Egpro alamıyorum ama diğer hisselerden alabiliyorum, bu ne iştir.? Başka hisselerde götüren götürene. Hiç kimse bu hisse sermayesi küçük, dar hisse demesin. Üst üste müdahaleler normal değil.

Alıntı Originally Posted by agg Yazıyı Oku
    VBTS nin süresi, Egpro da 1/12/2023 tarihinde doldu. Fakat şu anda kredili alım yasağı devam ediyor, borsa bülteninde yayınlanmadı. Deneme için biraz alayın dedim Egpro alamıyorum ama diğer hisselerden alabiliyorum, bu ne iştir.? Başka hisselerde götüren götürene. Hiç kimse bu hisse sermayesi küçük, dar hisse demesin. Üst üste müdahaleler normal değil.
    Sayın ortak.. Uzun vadeli yatırımcı için yazdım.. Yoksa kredili zıplama işleri başkasının kucağına oturma ile bitebilir.. Borsanın farzlarından biride hisseye imandır.. İnanmadığım hissede hiç bulunmadım(27 senedir).

Sayın Alidelta.
    Borsa kurulmadan önce de hisse senetlerim vardı. Katma değerli işlemlerden bu hissenin özellikle uzak tutulması, aynı kuralların başka hisselere uygulanmaması, en ufak borsa düşüşlerinde bile düşürmeye oynanması dikkat çekici. Bunu sadece sayılı ve önemli hisselerde görebiliyoruz. İlerisi için olumlu bir hisse olduğu muhakkak. Yoksa bu kadar üzerine gidilmez.
    Kredili alım sizin için sakıncalı olabilir. Katma değerli işlemler iyi karar verilmesi halinde maliyet düşürmek için borsanın ruhunda var. Yasak bitmesine rağmen kısmen devam etmesi ve açıklamada bulunulmaması sizce doğru bir uygulamamı.?
    Şirket yüklü bir sermaye artırımı yapsın. Yapmıyorsa, SPK bu durumdaki şirketlere baskı yapsın sermaye arttırımı için ikazda bulunsun. Derinlik te artsın. SPK şirket bazlı farklı uygulamalardan kaçınmalı.
    Son düzenleme : agg; 09-12-2023 saat: 13:16.

Alıntı Originally Posted by agg Yazıyı Oku
    Sayın Alidelta.
    Borsa kurulmadan önce de hisse senetlerim vardı. Katma değerli işlemlerden bu hissenin özellikle uzak tutulması, aynı kuralların başka hisselere uygulanmaması, en ufak borsa düşüşlerinde bile düşürmeye oynanması dikkat çekici. Bunu sadece sayılı ve önemli hisselerde görebiliyoruz. İlerisi için olumlu bir hisse olduğu muhakkak. Yoksa bu kadar üzerine gidilmez.
    Kredili alım sizin için sakıncalı olabilir. Katma değerli işlemler iyi karar verilmesi halinde maliyet düşürmek için borsanın ruhunda var. Yasak bitmesine rağmen kısmen devam etmesi ve açıklamada bulunulmaması sizce doğru bir uygulamamı.?
    Şirket yüklü bir sermaye artırımı yapsın. Yapmıyorsa, SPK bu durumdaki şirketlere baskı yapsın sermaye arttırımı için ikazda bulunsun. Derinlik te artsın. SPK şirket bazlı farklı uygulamalardan kaçınmalı.
    Sayın agg.. Spk nın hali ortada.. şirketler şu an birazda Spk dan kendini korumak zorunda istiyor.. Malum bir çok akçeli işler dönüyor.. Egeen politeknikmetal vs ..Bir çok şirket sermaye artırımı yapmıyor ama günü geldiğinde dejavuyu yaşayacaklar.. Belkide Egpro nun biraz vadesi var (iki yıl tahminim) ve sermaye artırımına gidebilir.. Ama diyorum ya Spk sihirli değneğin şu an sahibi.. Geç yanıtladığım için özür dilerim yoğunluğum çok fazla..Syglr.

7. 170 i bir türlü aşamıyor. gene verdi şalvara. hem de bi harman p.k

Bugün aldığımın bir tık üstüne kapattı.. Borsa böyle işte.. Yıldırmak bezdirmek için herşeyi yaparlar.. Hedefin varda vade sorunun yoksa güzel ama vade kısıtı koyuyorsan kazanç zor.

Sayfa 434/445 İlkİlk ... 334384424432433434435436444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •