Sayfa 277/446 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. citi ve deutcheyi bekliyorum...

2. Yine rezil halde...

3.  Alıntı Originally Posted by firatkaya Yazıyı Oku
    citi ve deutcheyi bekliyorum...
    şimdi soru şu?city 3 aydır mal çıkıyor neden geri alsın
    yazdıklarım yorumlarım foruma gönderdiğim grafikler eğitim amaçlıdır yatırım tavsiyesi değildir.şahsi görüşlerimdir..

4.  Alıntı Originally Posted by tanguero Yazıyı Oku
    şimdi soru şu?city 3 aydır mal çıkıyor neden geri alsın
    Madem oyle bastan baslayalim, once sen neden cikiyor u soyle ben neden aldigini soyliyim.

5.  Alıntı Originally Posted by aliveli kırkdokuzell Yazıyı Oku
    Madem oyle bastan baslayalim, once sen neden cikiyor u soyle ben neden aldigini soyliyim.
    bende onu soruyorum arkadaşım city satıyor hemde hergün takas bakmıyormusunuz ? NEDEN?
    yazdıklarım yorumlarım foruma gönderdiğim grafikler eğitim amaçlıdır yatırım tavsiyesi değildir.şahsi görüşlerimdir..

6. azar azar alıcı buldukça her ay 100 bin mal sattı city.şimdi diyorsunuz ki city alacak.niye sattı ?mantıklı açıklaması olan varsa dinlemeye hazırım

7. 10 dan 13 e çıkarken de yalanciydi duserkende yalancı.cunku citi deki mal yabancı değil kendi malları zaten.yukselirken yabancı alıyor havası veriyolar duserkende satıyor havası veriyolar.yoksa gerçek yabancı olsa 10 tl den alıp 13 den satardı hepsini çıkardı aksine düştükçe satıyorlar ne kâr etti ki satıyor tamamen şirketin oyunu

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. aralık ocak çıkışında city takasını bilen varmı ....eğer söylediğin gibiyse çıkarken takası artmışsa mantıklı.ama aynı takasa sahipse ve şubattan sonra çıktığı 237 bin lot mal ..neden sattığını geri alsın mantığı .soru:aralıkta aralık ta city de kaç lot vardı?

Sayfa 277/446 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •